esileht » PäEVIKUD
Ristna (5)
23-08-2009 11:52 lais
14.08.2009
Beast 75 l + NS Ice 5,3
Paabu laht
Põhjatuul
Tuul oli umbes põhjast. Paabu lahes oli vesi täitsa sile ja ümber muuli otsa keerasid lained. Sõit käis valel halsil. Paremal välja, vasakul sisse. Martti joonistas mulle salvräti peale skeemi, kuidas lainete juurde sõita ja mis suunas veivata. Taavi vaatas seda skeemi ja kommenteeris: „Ainult algajad sõidavad nii.“ Ega ta väga mööda ei pannudki, sest algajana ma täna end tõesti tundsin. Kõik tsaibid kukkusin sisse ja kui veivikohta jõudsin, siis ma lihtsalt ei leidnud laineid üles. Eemalt vaatad küll, et päris ägedad, aga kui kohale jõuad, siis on laine ikka 10 m eemal. Ja kui vette kukud, siis ühtäkki on ta jälle kohal, lööb mürinaga vastu pead ja üritab varustust käest ära kiskuda. Ühesõnaga, koba, mis koba. Lõpuks hakkas hirmus külm ka ja tulin kaldale ära. Tundsin ennast tõesti halvasti, sest 6 (no okei, 6-1) aastat surfamist võiks nagu mingi tulemuse siiski anda. Asja ei teinud eriti paremaks ka Taavi tähelepanek „päeva halvima“ kohta: „Halvim oli täna see, et paistis väga välja kui koba Lais ikka vee peal on. Ma muidu arvasin, et ta oskab sõita.“
16.08.2009
AHD 60 l + NS Instinct 3,7
Haagise laht
Edel
Päike, tuul, lained, eileõhtune onu sünnipäev Saaremaal, liialdamine söögi ja alkoholiga, uneta öö, varahommikune tagasisõit Hiiumaale..
Kokkuvõttes võib öelda, et vussisin selle „aasta parima Ristna“ ära.
Alguses ma kartsin. Muidu pidasin ennast küll hulluks Ristna-bossiks ja kõvaks veivi-mutiks, aga kui kahemeetrine valge vahututiga koll seljataga mürises, siis oli veivamine küll viimane asi, millele ma mõtlesin. Vaatasin ainult, et kuidagi eest ära saaks. Siis läksin üldse taha merele ära. No seal oli enam-vähem tore, aga siiski suht mõttetu triibutamine.
Mu argus ajas mul meele mõruks. Tulin kaldale. Istusin tükk aega kividel ja mõtlesin järele. Lõpuks läksin uuesti peale. Nüüd enam nii hirmus ei tundunud ja paar lainet sain isegi kätte. Ühtäkki nägin rullis Arbot. Jõudsin just mõelda, et „Ha-ha-haa“ kui jäin ise sinnasamma rulli kinni. Tükk tegu oli väljasaamisega ja kui lõpuks sain, siis tiksusin mere poole. Alguses arvasin, et midagi läks katki, et glissi ei saa. Vaatasin laua ja purje üle, aga ei olnud midagi. Tegelikult kukkus lihtsalt tuul ära. Tiksusin vaikselt kaldale. Õhtupoole tõstis jälle, aga siis oli Martti juba niipalju kaineks saanud, et läks ise sõitma ja nii jäigi mulle sellest teiste jaoks üliheast päevast pigem hapu maik.
17.08.2009
Beast 75 l + NS Ice 5,3
Põhjalaht, Haagise laht
Suht läänekas
Tänane meeleolu oli üsna nutune. Millegipärast mõlkus mul pidevalt meeles minu kõige esimesed laused kõige esimesse surfipäevikusse: „Mina olen Lais. Minust saab surfar. Võib-olla.“ Kangesti tundus, et peaks kirjutama uue kokkuvõtva päeviku: „Mina olen Lais. Kunagi olin ma surfar. Võib-olla.“ Aga sellist päevikut ei tule, sest.. Ooo, mis täna seal veepeal toimus. Kogu see mõru, mis viimasel kahel surfipäeval on kogunenud sai ära sõidetud.
Alguses sõitis Martti. Ta sõitis kaua. Väga kaua. Meil oli kokkulepe, et ta tuleb kaldale siis kui näeb Taavi purje veepeal. See oli sellepärast, et ma ei peaks üksi sõitma. Aga Taavi ei tahtnud kuidagi veele minna. Ma pidin teda hulk aega veenma, talle närvidele käima ja kõik oma manipuleerimisoskused mängu panema, kuni ta lõpuks ikka läks.
Siis tuli Martti ära ja ma sain ka sõitma. Nii-nii-nii hea oli. Põhjalahes olid kõige ilusamad lained, nii et enamasti ma sõitsin seal. No küll oli äge. Ühe korra me tulime Taaviga koos Põhjalahe poole (tema küll umbes kaks korda kiiremini, aga ta ootas mind vahepeal järgi) ja ta näitas mulle käega, millist lainet võtta. See oli päris hea ja Taavi pärast kaldal isegi kommenteeris, et: „Kui sulle laine ette näidata, siis sa veivad küll.“ Nojah.. jalad peaks veel sirgu ajama ja soovitavalt ka pikemaks kasvatama, siis saaks vast glissi ka.
Ära tulin siis kui mitu korda järjest kaldastardiga sisse kukkusin. Kokku olin sõitnud umbes kolm tundi. Oli veivamist, oli hüppamist, oli rullis ujumist ja kamadele järgi spurtimist.. Lõpuks, kui kaldale jõudsin ja rannakividele pikali vajusin, käis pea ringi. Jaa.. oleks kõik päevad sellised, elaks me paradiisis.
Meri, mu tuhandenäoline meri, sa oled mu arm!!! Totaalselt, jäägitult, absoluutselt.
19.08.2009
Beast 85 l + NS Ice 5,3
Paabu laht
Põhjatuul
Päeval tõmbasime Marttiga liisku, et kumb sõitma läheb. Tema sai pika tiku ja siis nad tiksusid seal Taaviga kahekesi üks kümmekond minutit. Minu õnn, sest õhtupoole tõstis kõvasti.
Üks ilus veivamine, üks kõrge hüpe, üks vulkani katse (Panite ikka tähele, jah? Kas panite? Vulkani!!! katse). Alguses sai lainete juurde päris ilusti. Aga laine keerab sealt ümber muuli otsa ja läheb siis justkui kaheks ja see ajas mind iga kord segadusse. Kuhu ma siis nüüd sõitma pean? Hüpata oli ka veids raske, sest parem halss ja kõik tundus kuidagi valepidi olevat. Mõned hüpped siiski tulid.
Üle hulga aja saime Marttiga korraga vee peal olla, sest Taavi oli lahkelt nõus Tormit valvama. Koos on ikka tore sõita. Martti lammutas vabastiili teha ja ma siis üritasin ka natuke allalainet vulkanit hüpata. Uim jäi vette kinni, nii et peale katapuldi ei juhtunud suurt midagi. Aga tunne oli hea, sest vulkani ees on mul kõige suurem hirm. Liiga selgelt on meeles need mõned räiged matsud vastu masti ja järgnenud tohutu peavalu. Tänane üritamine aga annab lootust, et võib-olla läheb see jube alalhoidlikkus, mis titaga koos tekkis, ikka kunagi jälle mööda.
22.08.2009
Beast 75 l + NP Core 4,4 / NS Instinct 3,7
Militaarlaht
Kagutuul
Jee jee rock’n’roll. Juhtus see, mis juhtuma pidi. Elagu Ristna, Elagu 100% lusti, ELAGU FORWARD LOOP!!!
Ilm oli üliilus. Päike, tuul, soe õhk ja veel soojem vesi. Ei midagi hirmuäratavat. Martti sõitis esimesena, kutt magas ja terve see aeg tegelesin mina vaimse ettevalmistusega. Mõtlesin luubist. Forwardist. Ja kui Martti siis lõpuks kaldale tuli, olin ma nii ära mõelnud (jõudsin juba sinnamaani, et tänane päev otsustab kogu mu elusaatuse), et läksin ja tõmbasingi kohe esimesel triibul. Täielik eufooria, narkootikum, kõik, mis on hea ja teeb pea segi...
Tegin tiiru ilusti ära, aga jalad tulid aasadest välja. Ma olin unustanud aasasid sättida ja need olid Martti hiigeljalgade mõõdus. Käisin siis kaldal sättimas ja Marttile teatamas kui vinge surfitsika ma ikka olen. (Ajasin seal sõnad natuke sassi ja nüüd Martti kutsub mind juba teist päeva „surfisitikas“) Kui tagasi läksin, oli tuul tõstnud. Väga kõva ülepurjestus ja surusin hüppeid alla. Ei mingit luupi. Tükk aega kangutasin. Ühe korra natuke tõmbasin, aga mõtlesin õhus ümber ja keerasin tagasi :) Sain isegi veids haiget ja venitasin õla ja külje välja. Lõpuks tulin kaldale väiksemat purje panema. Aga minu meelest just sel ajal jälle langes. Igatahes 3,7’ga ma peaaegu tiksusin esimese triibu. Teisel triibul sain glissi ja tõmbasin kohe peale. Keeras ilusti, kõik asjad õigetpidi käes, jalad aasades, trapetsis, kõik super. Aga puri läks vette, nii et pidin ikkagi veestardi tegema. Järgmise triibu tiksusin jälle ja siis tulin kaldale ära. Tunne on lihtsalt uskumatu! Ma võin ju kirjutada, et "ülihea" ja "ülimõnus," aga see ei anna ikkagi edasi seda, mis mul sees toimub. Ooo.. see eneseületamine on ikka magus. Oi, kui faking magus. Kuigi.. tuleb tunnistada, et luup on tegelikult siiski ülilihtne trikk. Ainult tõmba peale ja naudi!
Ja „last but not least“. Selle päeva lõpetuseks peab ütlema, et tänane päev poleks olnud pooltki nii äge, kui poleks olnud Vaarakut, kes tuli kohale täpselt õigel hetkel. Pakkus veepeal seltsi nii Marttile kui minule (ehk sõitis üksinda samapalju kui Lustitiim kokku). Tegi luupe, spokke ja muud hullumeelsust ja kõige lõpuks kutsus veel sauna, pakkus suitsulesta, segas rummikoksi ja andis igatipidi mõista, et meie laps on tegelikult tore inimene ja sellest pole midagi kui ta terve põranda kala täis pudistab, rasvaste kätega televiisorit patsutab ja terve saunaruumi vett täis ajab. Aitäh Alar!! 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Kõik aastad
Kp |
Kasutaja |
Pealkiri |
|
23.12 |
Valmar |
Emajõe luht |
|
22.12 |
Siim |
Esimene põlluralli |
|
02.11 |
Valmar |
mändjala |
|
07.10 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 / Zone 4,2 |
|
07.10 |
eiko |
Ristna querilla78 - manic 4,0 ja 4,7 |
|
07.10 |
jaak |
Ristna, Fanatic Freewave 86+ 4,2 Gaastra Manic |
|
04.10 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 SUPER |
|
04.10 |
eiko |
pärnu querilla78 ja manic4,0 |
|
28.09 |
Alar |
Vääna, varahommik, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 |
|
28.09 |
Tanel84 |
Pärnu 27.09.09 |
|
27.09 |
arimari |
Lõpupidu, Trepimäe |
|
27.09 |
Alar |
Vääna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 |
|
26.09 |
arimari |
Laulasmaa, Angulo 112 l, Severne 5,7 |
|
23.09 |
Kaimar |
Tamme 23.09.2009 |
|
23.09 |
eiko |
Trepikas eliminator105, querilla78 ja expression 6,5, poison5,8 |
|
23.09 |
arimari |
Trepimägi, võistlused |
|
23.09 |
jaak |
Virtsjärv F2 SX M 105 ltr.+7,0 |
|
22.09 |
eiko |
Trepikas eliminator105 ja expression 6,5 |
|
22.09 |
Alar |
Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 |
|
21.09 |
eiko |
Trepikas eliminator105 ja expression 6,5 |
|
09.09 |
Alar |
Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 |
|
08.09 |
Alar |
Ristna õhtupoolik, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 |
|
06.09 |
lais |
Ristna (5) |
|
04.09 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2 |
|
04.09 |
eiko |
Ristna Querilla 78 + Poison 5,8, manic 4,7 |
|
02.09 |
arimari |
Vaibla, tuulevaikus |
|
02.09 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2 |
|
02.09 |
Allan |
Vaibla. Stubby116+expression6.4 |
|
30.08 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2 |
|
27.08 |
arimari |
Trepimägi, 1,5tundi |
|
27.08 |
Siim |
Tamme |
|
27.08 |
jaak |
Virtsjärv F2 SX M 105 ltr.+7,0 |
|
23.08 |
lais |
Ristna (5) |
|
22.08 |
Alar |
Ristna, sõjaväeosa, JP FS 100 ja Zone 5,0 overpower, saltode päev |
|
17.08 |
Valmar |
Tamme |
|
16.08 |
Tanel84 |
Tamme |
|
16.08 |
Kaimar |
Vaibla 16 august |
|
16.08 |
eiko |
Vääna querilla 78 + Poison5,8 ja manic 4,7 |
|
16.08 |
Alar |
Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 väga lux |
|
15.08 |
Kaimar |
Tamme 15 august |
|
15.08 |
eiko |
Toila querilla78 + poison5,8 |
|
15.08 |
Siim |
Tamme |
|
15.08 |
arimari |
Sume surfipäev, Trepimägi |
|
12.08 |
Kaimar |
Tamme 12.august |
|
12.08 |
Valmar |
Tamme |
|
06.08 |
tom44 |
Formula Euroopakad Sopt 2x Gaastra Vapor |
|
06.08 |
tom44 |
Formula Euroopakad Sopot 2x Gaastra Vapor päev 2 |
|
04.08 |
jaak |
Hiiumaa, nädal 31 |
|
03.08 |
lais |
Ristna (2+1) |
|
02.08 |
Kaimar |
Tamme 2 august |
|
02.08 |
eiko |
Trepikas eliminator105 + poison 5,8 |
|
01.08 |
Siim |
Kabli |
|
01.08 |
Kaimar |
Tamme , 31 juuli |
|
29.07 |
eiko |
Austria Ebensee eliminator105 + expression 6,5 |
|
26.07 |
lais |
Ristna (4) |
|
25.07 |
Siim |
Saaremaa, Ööri laht |
|
22.07 |
Allan |
Vaibla, Stubby 116+expression 6.4 |
|
22.07 |
Siim |
Tamme |
|
21.07 |
eiko |
Klitmöller querilla78 + poison5,8 |
|
21.07 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0 |
|
20.07 |
Allan |
Tamme Stubby 116+expression 6.4 |
|
20.07 |
Siim |
Tamme |
|
20.07 |
eiko |
Klitmöller eliminator105 ja querilla78 + Poison5,8 |
|
19.07 |
eiko |
Klitmöller eliminator105 + expression6,5 |
|
17.07 |
Siim |
Tamme |
|
10.07 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0 |
|
10.07 |
Siim |
Valma 'maraton' 08.07 |
|
10.07 |
eiko |
Ristna Querilla 78 + Poison 5,8 |
|
09.07 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 |
|
09.07 |
eiko |
Tamme eliminator105+expression6,5 ja querilla78+poison5,8 |
|
09.07 |
Allan |
Vaibla, jp fsw84, windwing bash5.1 |
|
05.07 |
Siim |
Räpina |
|
04.07 |
Alar |
Räpina, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0 /5,6 |
|
04.07 |
lais |
Räpina. Beast 85 + Ice 5,3 |
|
04.07 |
martti |
Räpina Beast 85l ja ICE 5.3 |
|
04.07 |
eiko |
Räpina eliminator105 ja expression6,5 |
|
04.07 |
Siim |
Räpina |
|
03.07 |
lais |
Räpina, Beast 75+Instinct 3,7 |
|
03.07 |
martti |
Räpina Beast 85l ja Core 4.4 |
|
01.07 |
tom44 |
NP Baltic cup Liepajas 2 päev Gaastra Vapor+Vapor 12,0 |
|
28.06 |
tom44 |
NP Baltic Cup Liepajas 1 päev Gaastra Vapor+Vapor 12,0 |
|
25.06 |
Allan |
Kärdla, Oti sadam. stubby 116 expression 6.4 |
|
25.06 |
Siim |
Kihnu, Rock City |
|
24.06 |
eiko |
Trepikas eliminator105 ja expression 6,5 |
|
24.06 |
alo115 |
Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7 |
|
23.06 |
eiko |
Räpina eliminator105 ja expression6,5 |
|
20.06 |
Siim |
Tamme |
|
20.06 |
eiko |
Trepikas eliminator105 ja expression 6,5 |
|
20.06 |
arimari |
Trepimägi, lõbus laupäev |
|
20.06 |
Valmar |
Tamme |
|
19.06 |
Siim |
Tamme |
|
19.06 |
jaak |
Virtsjärv F2 SXM x 7,0 |
|
19.06 |
eiko |
Trepikas eliminator105 ja expression 6,5 |
|
18.06 |
Siim |
Kakumäe 17.06 |
|
17.06 |
arimari |
Trepimägi, kähkukas |
|
17.06 |
Valmar |
Kullipesa |
|
17.06 |
eiko |
virtsjärv eliminator105 ja expression6,5 |
|
15.06 |
Valmar |
Pärnu |
|
15.06 |
Allan |
Vaibla, stubby116 expression6.4 |
|
14.06 |
Valmar |
Kauksi |
|
14.06 |
arimari |
Vaibla, kõrkjaoopus |
|
14.06 |
Julius231 |
saadjärv |
|
14.06 |
Allan |
Vaibla, stubby116 expression6.4 |
|
14.06 |
Alar |
Ristna, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2 |
|
14.06 |
eiko |
Rohuküla querilla78 + manic 4,0 |
|
13.06 |
eiko |
Ristna lõuna laht, Querilla 78 + Poison 5,8 |
|
07.06 |
Valmar |
Omedu |
|
07.06 |
Siim |
Omedu |
|
04.06 |
Siim |
Tamme |
|
03.06 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 xtv2009pro ja NP Zone 5,0 |
|
01.06 |
tom44 |
Pryde cup 1 etapp Leedus Ventes, päev 2 |
|
01.06 |
tom44 |
Pryde cup 1 etapp Leedus Ventes, päev 1 |
|
31.05 |
Siim |
Räpina 29.05 |
|
28.05 |
Siim |
Võrtsjärv, Emajõe algus |
|
27.05 |
Alar |
RISTNA, Starboard EVO 70 xtv2009pro ja NP Zone 5,0 |
|
27.05 |
Allan |
Tamme, stubby 116 ja np expression 6.4 |
|
27.05 |
Valmar |
Võrtsjärv (jõesuu) |
|
27.05 |
eiko |
Tamme eliminator105+expression6,5 |
|
27.05 |
Julius231 |
Saadjärv.Formula F2+Gaastra12m. |
|
27.05 |
jaak |
Virtsjärv, Tamme Fanatic Freewave 86 x Gaastra Remedy 6.0 |
|
25.05 |
Siim |
Tamme, 24.05 |
|
25.05 |
tom44 |
EMV Formula 1 etapp Gaastra Vapor/Gaastra Vapor 12,0 ja 11,0 päev 2 |
|
25.05 |
tom44 |
EMV Formula 1 etapp Gaastra Vapor/Gaastra Vapor 12,0 ja 11,0 |
|
24.05 |
Alar |
Trepikas, JP Freestyle 100 ja Zone 5,6 |
|
24.05 |
martti |
Saadjärv Äksi, Skate64 112l ja Expression 6,2 |
|
24.05 |
eiko |
Kullipesa slalli võistlused eliminator105 expression 6,5 |
|
24.05 |
Valmar |
Tamme |
|
24.05 |
lais |
Saadjärv, Äksi. Skate 64 + Expression 6,2 |
|
24.05 |
Siim |
Tamme |
|
24.05 |
alo115 |
Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0 |
|
23.05 |
Valmar |
Tamme |
|
23.05 |
alo115 |
Pirita, F2 FX 157 & NP 10.7 |
|
22.05 |
Siim |
Vaibla |
|
14.05 |
JULIUS231 |
Saadjärv.Formula F2+Gaastra 6,5m. |
|
13.05 |
martti |
Räpina Beast 85l ja Beast 75l ja Core 4.4 |
|
13.05 |
lais |
Räpina, Beast 74+3,7 |
|
13.05 |
jaak |
Rjapina Fanatic Freewave+Gaastra Poison 5.0 |
|
13.05 |
Alar |
Topu, JP FS 100 ja Zone 5,0 |
|
09.05 |
Alar |
Vääna, Starboard EVO 70 ja Zone 5,0 |
|
09.05 |
jaak |
Virtsjärv, Fanatic Freewave 86 +Gaastra Remedy 6,0 |
|
09.05 |
Valmar |
Võrtsjärv |
|
09.05 |
martti |
Trepikas Skate64 Expression 6.2 ja Beast 85l Ice 5.3 |
|
09.05 |
arimari |
Vaibla, madalstart, 5,2 Tushingham Rock, 120l RRD |
|
09.05 |
Siim |
Võrtsjärv, emajõe algus |
|
09.05 |
Allan |
Vaibla. stubby 116 np expression 6.4 |
|
09.05 |
JULIUS231 |
Saadjärv. Formula F2+NP9,8m. |
|
09.05 |
eiko |
Rohuküla EMV eliminator105 poison5,8 & expression6,5 |
|
07.05 |
Siim |
Räpina |
|
06.05 |
tom44 |
Trepikas Formula Vapor+Gaastra Vapor 12,0 |
|
04.05 |
tom44 |
Pärnu Tabou Manta 79+Gaastra Vapor 9,3 uim SL2 48 cm |
|
30.04 |
martti |
Ärajäänud surfipäev Räpinas. |
|
30.04 |
jaak |
Räpina 6,0x86 |
|
28.04 |
tom44 |
Pirita Formula Vapor+Gaastra 12,0 |
|
27.04 |
JULIUS231 |
Saadjärv. Formula F2+Gaastra12m. |
|
26.04 |
eiko |
virtsjärv eliminator105, poison5,8 |
|
26.04 |
Siim |
Tamme |
|
26.04 |
martti |
Trepikas, NP Expression 6.2 ja 112l Skate64 |
|
26.04 |
lais |
Võrtsjärv. Trepimägi. Skate 112l + Ice 5,3 |
|
21.04 |
Kalevi |
Raadi |
|
20.04 |
Siim |
Räpina |
|
18.04 |
Siim |
Emajõe luht |
|
18.04 |
Valmar |
Emajöe luht |
|
16.04 |
Siim |
Emajõe luht, Käreveres |
|
20.03 |
Kalevi |
Peipsi..Omedu (Kitewing ja suusad) |
|
20.03 |
Valmar |
Saadjärv |
|
17.03 |
Valmar |
Saadjärv |
|
10.03 |
Valmar |
Saadjärv |
|
01.03 |
juss |
Boracay JP freestyle 100 ja NeilPryde FireFly 6,1 |
|
28.02 |
Valmar |
Saadjärv |
|
28.02 |
juss |
Kolm päeva kilekotiga Secol |
|
24.02 |
juss |
Boracay, Cabrinha SB10 |
|
23.02 |
Valmar |
Peipsi |
|
23.02 |
juss |
Boracay, Cabrinha SB10, Kohutav 18 |
|
22.02 |
Valmar |
Saadjärv |
|
22.02 |
juss |
Boracay, Cabrinha Switchblääd 8 |
|
21.02 |
juss |
Filipiinid, Boracay, Caipirinja Svitshpleid8 ja Airush11,5 |
|
18.02 |
indrek |
Playa del Aguila, Thommen 135, NS 6,4 |
|
12.02 |
lais |
Saadjärv, jääsurf |
|
12.02 |
martti |
Saadjärv, NR 5,4 ja kelk |
|
22.01 |
juss |
Sunset, LAV Cabrinha Crossbow8 |
|
21.01 |
juss |
Sunset, LAV Cabrinha Switchblade 12 |
|
20.01 |
juss |
Witsands, LAV Rww 76, Zone 4,1 |
|
18.01 |
juss |
Lõuna Aafrika Sunset Beach zone 4.1, RWW76 |
|
17.01 |
juss |
Lõuna Aafrika Sunset Beach zone 4.1, RWW76 |
|
15.01 |
jaak |
Pozost veel järgmistele tulijatele |
|
14.01 |
arimari |
Key Biscaine, Miami |
|
12.01 |
jaak |
Pozo |
|
11.01 |
jaak |
Pozo, Fanatic Freewave 104x5,2 ??? |
|
07.01 |
Kalevi |
Kitewing Saadjärvel |
|
06.01 |
lais |
Kaks jääsurfi päeva |
|
06.01 |
martti |
Anne kanal, Arrows Aerial 4.4 ja kelk |
|
04.01 |
Tomi |
Suusk, Elva |
|
04.01 |
Tomi |
Suusk, Elva |
|
01.01 |
martti |
Anne kanal jääsurf, Neilpryde NR 5,3 ja kelk 'Killerjibe 3' |
|
2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Kõik aastad
|