lõuna surfarid
avaleht varustus opetused lohesurf jääsurf

esileht  »  PäEVIKUD

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Kõik aastad

Kp Kasutaja Pealkiri  
23.12  Valmar Emajõe luht  
22.12  Siim Esimene põlluralli  
02.11  Valmar mändjala  
07.10  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 / Zone 4,2  
07.10  eiko Ristna querilla78 - manic 4,0 ja 4,7  
07.10  jaak Ristna, Fanatic Freewave 86+ 4,2 Gaastra Manic  
04.10  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 SUPER  
04.10  eiko pärnu querilla78 ja manic4,0  
28.09  Alar Vääna, varahommik, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
28.09  Tanel84 Pärnu 27.09.09  
27.09  arimari Lõpupidu, Trepimäe  
27.09  Alar Vääna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
26.09  arimari Laulasmaa, Angulo 112 l, Severne 5,7  
23.09  Kaimar Tamme 23.09.2009  
23.09  eiko Trepikas eliminator105, querilla78 ja expression 6,5, poison5,8  
23.09  arimari Trepimägi, võistlused  
23.09  jaak Virtsjärv F2 SX M 105 ltr.+7,0  
22.09  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
22.09  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
21.09  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
09.09  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
08.09  Alar Ristna õhtupoolik, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
06.09  lais Ristna (5)  
04.09  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
04.09  eiko Ristna Querilla 78 + Poison 5,8, manic 4,7  
02.09  arimari Vaibla, tuulevaikus  
02.09  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
02.09  Allan Vaibla. Stubby116+expression6.4  
30.08  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
27.08  arimari Trepimägi, 1,5tundi  
27.08  Siim Tamme  
27.08  jaak Virtsjärv F2 SX M 105 ltr.+7,0  
23.08  lais Ristna (5)  
22.08  Alar Ristna, sõjaväeosa, JP FS 100 ja Zone 5,0 overpower, saltode päev  
17.08  Valmar Tamme  
16.08  Tanel84 Tamme  
16.08  Kaimar Vaibla 16 august  
16.08  eiko Vääna querilla 78 + Poison5,8 ja manic 4,7  
16.08  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 väga lux  
15.08  Kaimar Tamme 15 august  
15.08  eiko Toila querilla78 + poison5,8  
15.08  Siim Tamme  
15.08  arimari Sume surfipäev, Trepimägi  
12.08  Kaimar Tamme 12.august  
12.08  Valmar Tamme  
06.08  tom44 Formula Euroopakad Sopt 2x Gaastra Vapor  
06.08  tom44 Formula Euroopakad Sopot 2x Gaastra Vapor päev 2  
04.08  jaak Hiiumaa, nädal 31  
03.08  lais Ristna (2+1)  
02.08  Kaimar Tamme 2 august  
02.08  eiko Trepikas eliminator105 + poison 5,8  
01.08  Siim Kabli  
01.08  Kaimar Tamme , 31 juuli  
29.07  eiko Austria Ebensee eliminator105 + expression 6,5  
26.07  lais Ristna (4)  
25.07  Siim Saaremaa, Ööri laht  
22.07  Allan Vaibla, Stubby 116+expression 6.4  
22.07  Siim Tamme  
21.07  eiko Klitmöller querilla78 + poison5,8  
21.07  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
20.07  Allan Tamme Stubby 116+expression 6.4  
20.07  Siim Tamme  
20.07  eiko Klitmöller eliminator105 ja querilla78 + Poison5,8  
19.07  eiko Klitmöller eliminator105 + expression6,5  
17.07  Siim Tamme  
10.07  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
10.07  Siim Valma 'maraton' 08.07  
10.07  eiko Ristna Querilla 78 + Poison 5,8  
09.07  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5  
09.07  eiko Tamme eliminator105+expression6,5 ja querilla78+poison5,8  
09.07  Allan Vaibla, jp fsw84, windwing bash5.1  
05.07  Siim Räpina  
04.07  Alar Räpina, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0 /5,6  
04.07  lais Räpina. Beast 85 + Ice 5,3  
04.07  martti Räpina Beast 85l ja ICE 5.3  
04.07  eiko Räpina eliminator105 ja expression6,5  
04.07  Siim Räpina  
03.07  lais Räpina, Beast 75+Instinct 3,7  
03.07  martti Räpina Beast 85l ja Core 4.4  
01.07  tom44 NP Baltic cup Liepajas 2 päev Gaastra Vapor+Vapor 12,0  
28.06  tom44 NP Baltic Cup Liepajas 1 päev Gaastra Vapor+Vapor 12,0  
25.06  Allan Kärdla, Oti sadam. stubby 116 expression 6.4  
25.06  Siim Kihnu, Rock City  
24.06  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
24.06  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
23.06  eiko Räpina eliminator105 ja expression6,5  
20.06  Siim Tamme  
20.06  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
20.06  arimari Trepimägi, lõbus laupäev  
20.06  Valmar Tamme  
19.06  Siim Tamme  
19.06  jaak Virtsjärv F2 SXM x 7,0  
19.06  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
18.06  Siim Kakumäe 17.06  
17.06  arimari Trepimägi, kähkukas  
17.06  Valmar Kullipesa  
17.06  eiko virtsjärv eliminator105 ja expression6,5  
15.06  Valmar Pärnu  
15.06  Allan Vaibla, stubby116 expression6.4  
14.06  Valmar Kauksi  
14.06  arimari Vaibla, kõrkjaoopus  
14.06  Julius231 saadjärv  
14.06  Allan Vaibla, stubby116 expression6.4  
14.06  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
14.06  eiko Rohuküla querilla78 + manic 4,0  
13.06  eiko Ristna lõuna laht, Querilla 78 + Poison 5,8  
07.06  Valmar Omedu  
07.06  Siim Omedu  
04.06  Siim Tamme  
03.06  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 xtv2009pro ja NP Zone 5,0  
01.06  tom44 Pryde cup 1 etapp Leedus Ventes, päev 2  
01.06  tom44 Pryde cup 1 etapp Leedus Ventes, päev 1  
31.05  Siim Räpina 29.05  
28.05  Siim Võrtsjärv, Emajõe algus  
27.05  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 xtv2009pro ja NP Zone 5,0  
27.05  Allan Tamme, stubby 116 ja np expression 6.4  
27.05  Valmar Võrtsjärv (jõesuu)  
27.05  eiko Tamme eliminator105+expression6,5  
27.05  Julius231 Saadjärv.Formula F2+Gaastra12m.  
27.05  jaak Virtsjärv, Tamme Fanatic Freewave 86 x Gaastra Remedy 6.0  
25.05  Siim Tamme, 24.05  
25.05  tom44 EMV Formula 1 etapp Gaastra Vapor/Gaastra Vapor 12,0 ja 11,0 päev 2  
25.05  tom44 EMV Formula 1 etapp Gaastra Vapor/Gaastra Vapor 12,0 ja 11,0  
24.05  Alar Trepikas, JP Freestyle 100 ja Zone 5,6  
24.05  martti Saadjärv Äksi, Skate64 112l ja Expression 6,2  
24.05  eiko Kullipesa slalli võistlused eliminator105 expression 6,5  
24.05  Valmar Tamme  
24.05  lais Saadjärv, Äksi. Skate 64 + Expression 6,2  
24.05  Siim Tamme  
24.05  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0  
23.05  Valmar Tamme  
23.05  alo115 Pirita, F2 FX 157 & NP 10.7  
22.05  Siim Vaibla  
14.05  JULIUS231 Saadjärv.Formula F2+Gaastra 6,5m.  
13.05  martti Räpina Beast 85l ja Beast 75l ja Core 4.4  
13.05  lais Räpina, Beast 74+3,7  
13.05  jaak Rjapina Fanatic Freewave+Gaastra Poison 5.0  
13.05  Alar Topu, JP FS 100 ja Zone 5,0  
09.05  Alar Vääna, Starboard EVO 70 ja Zone 5,0  
09.05  jaak Virtsjärv, Fanatic Freewave 86 +Gaastra Remedy 6,0  
09.05  Valmar Võrtsjärv  
09.05  martti Trepikas Skate64 Expression 6.2 ja Beast 85l Ice 5.3  
09.05  arimari Vaibla, madalstart, 5,2 Tushingham Rock, 120l RRD  
09.05  Siim Võrtsjärv, emajõe algus  
09.05  Allan Vaibla. stubby 116 np expression 6.4  
09.05  JULIUS231 Saadjärv. Formula F2+NP9,8m.  
09.05  eiko Rohuküla EMV eliminator105 poison5,8 & expression6,5  
07.05  Siim Räpina  
06.05  tom44 Trepikas Formula Vapor+Gaastra Vapor 12,0  
04.05  tom44 Pärnu Tabou Manta 79+Gaastra Vapor 9,3 uim SL2 48 cm  
30.04  martti Ärajäänud surfipäev Räpinas.  
30.04  jaak Räpina 6,0x86  
28.04  tom44 Pirita Formula Vapor+Gaastra 12,0  
27.04  JULIUS231 Saadjärv. Formula F2+Gaastra12m.  
26.04  eiko virtsjärv eliminator105, poison5,8  
26.04  Siim Tamme  
26.04  martti Trepikas, NP Expression 6.2 ja 112l Skate64  
26.04  lais Võrtsjärv. Trepimägi. Skate 112l + Ice 5,3  
21.04  Kalevi Raadi  
20.04  Siim Räpina  
18.04  Siim Emajõe luht  
18.04  Valmar Emajöe luht  
16.04  Siim Emajõe luht, Käreveres  
20.03  Kalevi Peipsi..Omedu (Kitewing ja suusad)  
20.03  Valmar Saadjärv  
17.03  Valmar Saadjärv  
10.03  Valmar Saadjärv  
01.03  juss Boracay JP freestyle 100 ja NeilPryde FireFly 6,1  
28.02  Valmar Saadjärv  
28.02  juss Kolm päeva kilekotiga Secol  
24.02  juss Boracay, Cabrinha SB10  
23.02  Valmar Peipsi  
23.02  juss Boracay, Cabrinha SB10, Kohutav 18  
22.02  Valmar Saadjärv  
22.02  juss Boracay, Cabrinha Switchblääd 8  
21.02  juss Filipiinid, Boracay, Caipirinja Svitshpleid8 ja Airush11,5  
18.02  indrek Playa del Aguila, Thommen 135, NS 6,4  
12.02  lais Saadjärv, jääsurf  
12.02  martti Saadjärv, NR 5,4 ja kelk  
22.01  juss Sunset, LAV Cabrinha Crossbow8  
21.01  juss Sunset, LAV Cabrinha Switchblade 12  
20.01  juss Witsands, LAV Rww 76, Zone 4,1  
18.01  juss Lõuna Aafrika Sunset Beach zone 4.1, RWW76  
17.01  juss Lõuna Aafrika Sunset Beach zone 4.1, RWW76  
15.01  jaak Pozost veel järgmistele tulijatele  
14.01  arimari Key Biscaine, Miami  
12.01  jaak Pozo  
11.01  jaak Pozo, Fanatic Freewave 104x5,2 ???  
07.01  Kalevi Kitewing Saadjärvel  
06.01  lais Kaks jääsurfi päeva  
06.01  martti Anne kanal, Arrows Aerial 4.4 ja kelk  
04.01  Tomi Suusk, Elva  
04.01  Tomi Suusk, Elva  
01.01  martti Anne kanal jääsurf, Neilpryde NR 5,3 ja kelk 'Killerjibe 3'  

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Kõik aastad