lõuna surfarid
avaleht varustus opetused lohesurf jääsurf

esileht  »  PäEVIKUD

Encuentro. Kaks ülemeelikut said lainel kokku
27-05-2017 16:19  lais

Kui ma täna oma dramaatiliselt surfipäevalt koju jõudsin, siis ma panin meie eesti surfichatti pildi oma raspeldatud välimusest. Ma ei jõudnud täpselt kirjeldada, mis juhtus ja läksin ise jälle minema. Seal nad siis arutasid ja Martti pakkus välja mõned variandid:

Valik vastuseid, mis kõigepealt peast läbi käivad:
1. Koperdas oma jalgade otsa nagu tavaliselt.
2. Võitles haiga.
3. Napsas mõnelt prolt laine ja sai pärast kaldal nüppi.
4. Semmis parasjagu surfikooli bossiga ja jäi viimase naisele vahele. Keevaline latiinoveri asja niisama ei jäta.
5. Kokona kukkus palmi otsast pähe.
6. Kaks ülemeelikut said lainel kokku. Üks ei peatand veermikku, viis teise kiirabi.


Iseenesest kõik väga tõenäolised 😃 Aga seekord oli siis nr 6.

Laine oli väike, aga päris sile. Mul oli laud paranduses, nii et ma alguses mõtlesin, kas ma üldse lähengi vette, aga võtsin surfikoolist laua ja ikka läksin.
Sain mõned head lained ja lustimist oli kuipalju. Rahvast eriti polnud, nii et täiesti adrenaliinivaba ja puhas rõõm.

Olin just laine võtnud ja hakkasin tagasi välja paddlima. Üks kuli tuli parasjagu laine peal, aga ta jäi minust piisavalt eemale, nii et ma ei pööranud talle eriti tähelepanu.

Aga kuli tegi väikse valearvestuse.. ta keeras just minu juures üle laine, kuid kukkus sisse, laine võttis ta laua kaasa ja mina sain selle lauaga põmaki täpselt pihta.
Vähemalt midagi umbes sellist võis seal toimuda, sest ega ma väga kindel ei ole. Igatahes sain ma pihta. Väga valus oli ja paras paanika. Hakkasin kalda poole tagasi paddlima, aga käsi ei liikunud üldse.
Ma millegipärast arvasin, et mul on rangluu puruks.
Üritasin seda katsuda, aga sõrmed said veriseks.
Siis ma karjusin natuke "Appi".
Jälle eestikeeles. Iga kord kui mul paanika on, hakkan ma eesti keeles rääkima.

Alguses ma vaatasin, et see kuli, kes mulle otsa sõitis läheb lineuppi tagasi. Ma poleks eriti imestanud ja arvestasin juba, et pean ühe käega tagasi kaldale paddlima (Nagu Bethany Hamilton!! Jee..)
Aga ta ei läinud ikka, vaid tuli ja hakkas mind kalda poole lükkama. Hiljem ta ütles, et ta ei saanud alguses aru, et midagi nii hullu juhtus ja ta arvas, et ma karjun, sest ma olen nii kuri ta peale, et ta ohtliku olukorra tekitas. Nojah, nii juhtub kui eesti keeles appi hüüda.
Läksime seal siis kahekesi. Ta oli ise rahulik ja rahustas mind ka. Ütles mulle, et ma ei ehmataks, et mul kaelast verd tuleb.
Surfikooli juures ei julgenud ma peeglisse vaadata, sest ma kartsin, et ma näen seal midagi väga koledat. Mul oli plaan riided ära vahetada, aga ma avastasin, et ma ei saa mingi imenipiga pluusi seljast ära. Otsustasin minna nendesamade surfiriietega ja kui vaja peaks olema, eks ma siis lõikan pluusi seljast ära. Suva.
Kuli ütles, et läheb toob oma auto ja on 5 min pärast tagasi. Okei, istusin siis seal nagu hunnik õnnetust enda auto kõrval. Ma nägin vist väga hull välja, sest mul oli hirmus valus, nii et ma sain istuda ainult kuidagi kössitavas asendis, ma olin verine ja märg ja surfiriietes, mis siin meie maal pole just üleliia katvad.
Kevin, mu naabrimees, tuli samal ajal oma sikliga Encuentrosse. Ta küsis, mis juhtus. Ja pakkus, et võib mind oma motoga Cabaretesse viia. Ja oli mulle üldse moraalseks toeks. Lisaks otsis ta oma kotist välja külma-elemendi. Tal olid seal mõned joogid külmas. Hoidsin elementi seljal, abaluu juures, sest nüüd oli põhivalu seal. Ja külm aitas hästi.
Kevin küsis: "Did he dropped in on you?" See tähendab, et.. noh, kas ta sõitis sulle lainel ette ja üritas su lainet varastada. Aga ma ütlesin päris ausalt, et see oli lihtsalt rumal õnnetus ja polnud otseselt kuli süü.
Vahepeal käis veel mingi motoconcho mees küsimas, kas meil on sõidukit vaja. Et tal on moto.. See oli temast muidugi mingis mõttes kena.. kuigi ma istusin parasjagu oma auto kõrval, mida ma eelistaks moto-transpordile. Eriti olukorras, kus mul on luumurd.

Enivei, kuli jõudis tagasi. Ma ütlesin, et mul pole ühtegi isikuttõendavat dokumenti kaasas, mul pole kindlustuse pabereid ega raha ega üldse mitte midagi.
Ma pakkusin välja, et ta viiks mind kõigepealt Cabaretesse, kust ma saan paberid võtta ja siis haiglasse. Ta ütles, et temal on krediitkaart ja ID ka kaasas ja ta võib mu otse ka haiglasse sõidutada. Et ma ei muretseks dokumentide ja raha pärast. Küll saab. Ta orgunnib kõik ära.
Alguses ma tahtsin ikkagi Cabaretesse sõita, aga kuna sõit oli nii hull ja sõna otseses mõttes iga teeauk tekitas piina - ja teeauke on siin palju - siis ma mõtlesin ümber ja me sõitsime otse haiglasse.
Põhiline mure oli õlg ja sellest oli vaja röntgenit.
Sosua on linnake üsna meie lähedal. See, kus mu lapsed koolis käivad. Seal on haigla ja seal saab ka nüüd röntgenpilti teha.

Autos rääkis kuli minuga juttu. Ta nimi on Mor. Ta on pärit Iisraelist, aga 20 aastaselt kolis New Yorki. Nüüd, kaks aastat tagasi otsustas, et tahab surfata ja kolis perega siia.
Tuli välja, et ta elab ka Ocean One's -sama kompeleks, mis meil - aga kõige mereäärsemas osas.
Ta teadis mind. Pani isegi tähele, et ma ei olnud täna sõitnud oma lauaga. Mis tähendab, et ta pidid teadma, mis lauad mul on.
Aga mina teda küll ei teadnud.

Lõpuks jõudsime Sosua haigla juurde. Kohe emergency ruumi. Algus käis üsna kiiresti. Nad lasid mul kätt liigutada jne - hirmus valus oli. Siis vaatasid nad mu kaelahaava ja ütlesid, et see on ikka nii ohtliku kohapeal ja läheb järjest enam paiste ja seda ja toda. Ja ühesõnaga.. on vaja tilguti panna. Valuvaigisti + mingi ma -ei-tea-mis selle kaelavärgi pärast.

Ausalt öeldes oli kanüüli panemine kogu selle kogemuse kõige jõhkram osa ja praegu tagasi mõeldes, oleks ma pidanud seda mitte laskma teha.
Õdedel on Eestiski minu veenide ülesleidmisega raskusi - praktiliselt kõigil. Ainult üks alkohoolikust õde oli, kes tõesti sai iga kord esimese korraga mul vere kätte. Aga tema lasti lahti, sest ta oli pidevalt purjus. Ja nüüd pole enam kedagi..
Aga siin on see ikka veel palju hullem. Esiteks ei toeta nad siis kätt kuhugi alusele verevõtmise ajaks vaid teevad seda kuidagi õhus. Ma panin seda tähele juba ükskord varem kui Tähtil verd võeti. Täiesti jabur.
No.. muidugi ei saanud nad mul verd kätte. Ja tegid mitu auku. Ja siis surkisid ühes augus. Ja kui sealt siis veri tulema hakkas, siis neil ei olnud need pudelikesed valmis (ma ei tea, mille krdi jaoks neil oli vaja mu verd kuhugi pudelisse korjata.. Mis vereanalüüsi seal vaja oli?).
No igatahes.. nad tahtsid mu verd neisse pudelitesse, aga need ei olnud valmis ja siis nad rahmeldasid nendega seal ja osad pudelid kukkusid maha ja verd pmst purskas, nii et kõik oli verd täis ja siis nad karjusid üksteise peale. Ja.. oeh.. täielik kaos oli. Minul oli igatahes kohutavalt valus ja mul oli selline tunne, et see ei lõppegi ära ja see on veel hullem kui vees see pauk oligi. Siis ma hakkasin natuke nutma, aga see ka ei aidanud midagi.

Igatahes.. Lõpuks nad said siis oma asja tehtud ja hakkasid mulle valuvaigistit sisse tilgutama.
Mor lasti ka tagasi minu juurde. Vahepeal nad ajasid ta välja. Kahjuks. Ma olen täitsa kindel, et ta poleks lasknud neil niimoodi sahmerdada mu kallal. No edasi oli siis röntgen õlale, ultraheli kaelale jms..
Tuli välja, et õlal on väike murd. Alguses ma arvasin, et väikese luu murd, aga alles pärast hakkasin mõtlema, et mis väikesed luud seal õlal on.. Võib-olla ma sain valesti aru ja nad mõtlesid hoopis mõra. No midagi igatahes oli, aga mitte väga hullu.
Kaelahaava pärast olid nad rohkem mures, sest see oli paistes ja nad tahtsid mind isegi haiglasse jätta, et äkki läheb veel rohkem paiste ja kuna kael on selline kahtlane koht, siis võib kiiresti jamaks minna.
Aga ma andsin allkirja, et ma lähen koju 100% omal vastutusel ja ei kaeba neid kohtusse kui ma 24 tunni jooksul peaks ära surema.

Noja edasi siis jõudsime sinnani, et mul ei olnud ühtegi paberit - ei ID'd ega kindlustuspabereid ega midagi. Mor täitis küll kõik mu andmetega vormid ära - ma ütlesin talle oma nime nii mitu korda täht tähe haaval ette, et lõpuks ta oskas seda juba ise kirjutada 😃
Aga haigla polnud nõus mind ainult ausõna peale välja laskma. Mor pakkus välja, et ta jätab oma krediitkaardi ja Id. Et kui ma ei tule tagasi kindlustusega, siis nad saavad sealt oma raha, aga sellega nad ei olnud nõus. Talle isegi ei öeldud palju see kõik maksma läks. Tal oli teooria, et võib-olla me vaidleme siis mingi 30 dollari üle, mis Dominikaanis oleks täiesti võimalik.. Aga ei.. Mor võib haiglast välja minna, aga mina ei või. Tulgu või pussnuge.
Niikauaks kui.. nagu siinsele kohale omane: Mor helistas oma sõbrale, kes oli omakorda selle haigla omanike sõber. See oli parasjagu Sosuas ja tuli kohale.
Teda tutvustati mulle, kuigi ma kahjuks ei mäleta, mis ta nimi oli. Küsimuse peale, mis juhtus vastasin mina, et: "Mor tried to kill me, but he didn't succeed"
Ja Mor vastas: "Saad aru, me oleme selle tüdrukuga koos sõitnud 2 meetriseid laineid Coco Pipe's. Ja nüüd täna, 5 tüübiga, põlvekõrguses lineupis.. No pole võimalik.. :)"

Mor ja ta sõber helistasid nüüd haigla omanikele ja kohe hakkasid asjad liikuma. Arve oli veids üle 300 dollari. Mori sõber jättis oma krediitkaardi ja ID haiglasse panti. Ja mina lubasin sama päeva kella neljaks oma kindlustuse haiglasse viia. Mida ma ka tegin.
Lõpuks ometi saime minema! Mor viis mind veel kohvikusse ja ostis mulle ühe smuuti ja toppis mulle mingid pähklid kotti ja üldse oli igatipidi väga kena. Tal olid ilmselgelt süümepiinad selle üle, et ta mulle otsa sõitis. Aga ta oli tõesti väga kena.. Ja järjekordselt hämmastas mind see kui sõbralikud võivad mõned inimesed olla.
Mis mõttes sa jätad oma krediitkaardi lihtsalt niisama panti mingi tüdruku õlavalu pärast, keda sa ei tunnegi.. No mis mõttes..
Jah.. Kui ma pidin kellegagi kokku põrkama, siis Mor oli kindlasti parim valik :) "Ma hoolitsen su eest," lubas ta. Ja ta pidas oma lubadust!

Aga jah.. Nüüd on õnnetusest peaaegu 24 tundi möödas. Mul käsi liigub täiesti rahuldavalt. Paistus on alla läinud. No kael ja lõug on veids marraskil mis annab mulle sellise natuke poisikluti välimuse.. Üldiselt.. business as usual.
Ei midagi hullu. Tagantjärgi mõeldes :)

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Kõik aastad

Kp Kasutaja Pealkiri  
01.06.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
01.06.2020  arvi Omedu,ozone edge 13/10  
31.05.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core XR6 9m  
31.05.2020  tahojaan Peipsi, Omedu, Core Riot XR3 11m  
31.05.2020  martti Omedu, Rally 10m ja SS Crisis 137  
31.05.2020  arvi Omedu,ozone edge 13/10  
31.05.2020  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 11m.  
31.05.2020  tahojaan Vergi, Core Riot XR3 11m  
30.05.2020  tahojaan Peipsi, Omedu, Core Riot XR3 11m  
30.05.2020  arvi omedu,ozone edge 13/10  
30.05.2020  martti Omedu, Drifter 7m ja SS Crisis 137  
30.05.2020  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 11m.  
29.05.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
29.05.2020  sven Lämmijärv, Räpina. Naish Park HD 11m.  
29.05.2020  arvi räpina,ozone edge 10  
29.05.2020  martti Räpina, Drifter 7m ja SS Crisis 137  
28.05.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
22.05.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core XR6 9m  
22.05.2020  martti Räpina, Nomad 5.5 ja SS Crisis 137  
21.05.2020  sven Lämmijärv, Räpina. Naish Park HD 11m.  
18.05.2020  arvi tamme,ozone edge 13/10  
17.05.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tammeu, Core XR6 9m  
17.05.2020  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m/11m  
17.05.2020  martti Jõesuu, Rally 10, SS Crisis 137  
16.05.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core XR6 9m  
16.05.2020  arvi jõesuu,ozone enduro 8  
16.05.2020  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m.  
16.05.2020  martti Jõesuu, Nomad 5.5, SS Crisis 137  
16.05.2020  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Manic 4,2  
14.05.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core XR6 9m  
13.05.2020  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
13.05.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
13.05.2020  arvi jõesuu,ozone edge10  
11.05.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m  
11.05.2020  arvi tamme,ozone edge 10  
05.05.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
02.05.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
02.05.2020  martti Äksi, Ice 5.3, RRD Twintip 102l  
02.05.2020  arvi räpina,ozone edge 10  
02.05.2020  sven Lämmijärv, Räpina. Naish Park HD 11m.  
01.05.2020  arvi vaibla,ozone edge 13  
01.05.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
25.04.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core XR6 9m ja Core Riot XR3 11m  
25.04.2020  arvi Räpina, ozone edge 10 ja 13  
24.04.2020  arvi tamme,ozone edge 13  
22.04.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
22.04.2020  arvi räpina,ozone edge 13  
21.04.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
19.04.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
18.04.2020  tahojaan Häädemeeste, Core XR6 9m  
18.04.2020  arvi Häädemeeste,ozone edge 10  
17.04.2020  arvi tamme,ozone edge 10  
15.04.2020  arvi Häädemeeste,ozone edge 10  
14.04.2020  arvi jõesuu,ozone edge13  
12.04.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
12.04.2020  arvi jõesuu,ozone edge10  
11.04.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
11.04.2020  arvi jõesuu,ozone edge10  
10.04.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m, Cabrinha Switchblade 16m  
10.04.2020  arvi tamme,ozone edge 13  
09.04.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m  
08.04.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
08.04.2020  arvi jõesuu,zian kima11/ozone edge10  
07.04.2020  tahojaan Emajõgi, Alam Pedja LKA 27, Core Riot XR3 11m  
07.04.2020  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
07.04.2020  martti Jõesuu, Rally 10, SS Crisis 137  
07.04.2020  arvi jõesuu,ozone edge 13  
04.04.2020  arvi jõesuu,ozone edge13/10  
03.04.2020  tahojaan Emajõgi, Alam Pedja LKA 27, North Vegas 9m, Ozone Enduro 8m ja LF HiFiX2 7m  
03.04.2020  arvi Emajõeluht, PL swell 6  
02.04.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
02.04.2020  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
02.04.2020  arvi jõesuu,ozone edge 10  
01.04.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
01.04.2020  arvi jõesuu,ozone edge 10  
31.03.2020  arvi jõesuu,ozone edge 10  
29.03.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
29.03.2020  arvi omedu,ozone edge 10  
25.03.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
25.03.2020  arvi Jõesuu,ozone edge10  
25.03.2020  martti Jõesuu, Nomad 5.5m ja SS Crisis 137  
24.03.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
24.03.2020  arvi jõesuu,ozone edge13  
21.03.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
21.03.2020  arvi Räpina,ozone edge 10  
20.03.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
19.03.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
19.03.2020  arvi jõesuu,ozone edge13  
18.03.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
18.03.2020  arvi Jõesuu,ozone edge10  
16.03.2020  arvi jõesuu,ozone edge13  
15.03.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
15.03.2020  arvi jõesuu,ozone edge 10  
14.03.2020  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
13.03.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m  
13.03.2020  arvi tamme, ozone edge 10  
11.03.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
11.03.2020  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
11.03.2020  arvi jõesuu,ozone edge10  
29.02.2020  martti Rõõmu küla, Rally 10m ja lumelaud.  
28.02.2020  arvi Austria,kappl,lumelaud  
27.02.2020  arvi Austria,See,lumelaud  
26.02.2020  arvi Ischgl, lumelaud  
25.02.2020  arvi ischgl,lumelaud  
24.02.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m, Eleveisght FS 10m  
24.02.2020  arvi Austria,galtür,lumelaud  
24.02.2020  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 8m.  
23.02.2020  arvi Ischgl, raven core 152  
23.02.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
21.02.2020  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m  
17.02.2020  arvi tamme, ozone enduro 8  
26.01.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
26.01.2020  arvi Jõesuu,ozone edge13  
25.01.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
25.01.2020  arvi jõesuu,ozone edge 13&10  
19.01.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
19.01.2020  arvi Jõesuu,ozone edge13  
16.01.2020  arvi Jõesuu,ozone edge10  
15.01.2020  arvi Jõesuu,ozone edge10  
12.01.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
12.01.2020  sven VõrtsJärv; Jõesuu. Naish Park HD 11m  
12.01.2020  arvi Jõesuu,ozone edge10  
04.01.2020  arvi El medano,tenerife,ozone edge 10  
03.01.2020  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
03.01.2020  arvi El medano,tenerife,ozone edge 13  
02.01.2020  arvi El medano,tenerife,ozone edge 13  
01.01.2020  arvi El medano,tenerife,ozone edge 13  
01.01.2020  tahojaan 2019 Aasta kokkuvõte  
31.12.2019  arvi El medano,tenerife,ozone edge 13  
30.12.2019  arvi El medano,tenerife,ozone edge 10  
29.12.2019  arvi El medano,tenerife, suvaline lainelaud  
28.12.2019  arvi El medano,tenerife,ozone edge 13  
28.12.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
27.12.2019  arvi El medano,tenerife,ozone edge 13  
26.12.2019  arvi El medano,tenerife,ozone edge 10  
22.12.2019  arvi El medano,tenerife,ozone edge v10 10  
19.12.2019  arvi la tejita,tenerife,ozone edge 13  
18.12.2019  arvi la tejita,tenerile,ozone edge 13  
16.12.2019  arvi El medano,tenerife,ozone edge 13  
07.12.2019  arvi Pärnu,ozone enduro8  
17.11.2019  arvi Häädemeeste,ozone edge 13  
14.11.2019  arvi Jõesuu,ozone edge13  
02.11.2019  arvi Vaibla, zian kima11  
26.10.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m/Liquid Force HiFi X2 7m  
26.10.2019  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
26.10.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish park HD 11m.  
25.10.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
25.10.2019  arvi Jõesuu, zian kima11  
22.10.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
14.10.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
13.10.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
13.10.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
13.10.2019  arvi jõesuu,zian kima11/ozone enduro8  
13.10.2019  martti Jõesuu, Drifter 7m ja SS Crisis 137  
12.10.2019  tahojaan Häädemeeste, Core Riot XR3 11m  
12.10.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m.  
12.10.2019  arvi jõesuu,ozone enduro8  
12.10.2019  martti Jõesuu, Nomad 5.5m ja SS Crisis 137  
02.10.2019  arvi jõesuu,ozone edge13  
01.10.2019  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Poison 5,0  
01.10.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
01.10.2019  arvi jõesuu,ozone enduro8  
22.09.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
22.09.2019  arvi Räpina, zian kima11  
21.09.2019  arvi Häädemeeste,ozone enduro8  
16.09.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
16.09.2019  arvi Jõesuu, zian kima11  
15.09.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Naish Alliance 8m ja Eleveight FS 9m  
15.09.2019  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
14.09.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
14.09.2019  arvi Jõesuu, zian kima11  
12.09.2019  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
12.09.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
12.09.2019  martti Jõesuu, Drifter 7m ja SS Crisis 137  
11.09.2019  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Manic 4,2  
11.09.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
11.09.2019  arvi Jõesuu, zian kima11/ozone enduro8  
11.09.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
10.09.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
10.09.2019  arvi Vaiblas,ozone edge13/zian kima11  
08.09.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
06.09.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
06.09.2019  arvi jõesuu,zian kima11  
06.09.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
05.09.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
05.09.2019  arvi jõesuu,ozone edge13  
04.09.2019  arvi jõesuu,ozone edge13  
02.09.2019  arvi Kauksi, ozone edge13  
01.09.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
26.08.2019  tahojaan Pärnu, Cabrinha Switchblade 16m FOIL  
26.08.2019  arvi Jõesuu,ozone edge13  
23.08.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
23.08.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
23.08.2019  arvi Jõesuu,ozone edge13  
22.08.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
22.08.2019  arvi Jõesuu, zian kima11  
20.08.2019  tahojaan Pärnu, Core Riot XR3 11m/Naish Pivot 12m 2020  
19.08.2019  tahojaan Pärnu, Core Riot XR3 11m  
19.08.2019  arvi Jõesuu,ozone edge13  
17.08.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
15.08.2019  arvi jõesuu,zian kima11  
14.08.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
14.08.2019  arvi Jõesuu, zian kima11  
14.08.2019  martti Jõesuu, Blade Trigger 14m ja SS Crisis 137  
11.08.2019  tahojaan Peipsi, Kauksi rand, Cabrinha Switchblade 16m  
11.08.2019  arvi Kauksi, ozone edge13  
07.08.2019  arvi häädemeeste,zian kima 11  
05.08.2019  arvi Kakumäe,zian kima11  
03.08.2019  arvi omedu,zian kima11  
01.08.2019  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 11m.  
31.07.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
30.07.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
30.07.2019  arvi Omedu,ozone enduro8  
30.07.2019  sven Saaremaa, Rahuste. Naish Park HD 11m.  
29.07.2019  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Park HD 11m.  
28.07.2019  arvi Omedu,ozone edge 13  
26.07.2019  sven Saaremaa, Mõntu. Naish Park HD 11m.  
26.07.2019  arvi Salmistu,ozone edge13  
25.07.2019  sven Saaremaa, Lõu tulepaagi juures. Naish Park HD 11m  
25.07.2019  arvi Kolkja,ozone edge 13  
24.07.2019  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 11m  
23.07.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
23.07.2019  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 11m  
22.07.2019  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m  
19.07.2019  arvi Reiu rand,ozone edge13  
19.07.2019  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m.  
18.07.2019  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m.  
18.07.2019  arvi Omedu, zian kima 11  
14.07.2019  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m.  
10.07.2019  arvi Kolkja,ozone edge13  
09.07.2019  arvi Omedu,zian kima11  
02.07.2019  arvi Jõesuu,slingshot octane9  
02.07.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
01.07.2019  tahojaan Häädemeeste, Liquid Force HiFi X2 7m, Core Riot XR3 11m  
01.07.2019  jaak Trepp, Fanatic Allvawe 92 x Loft 5,7  
01.07.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
01.07.2019  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
01.07.2019  martti Trepikas, Beast 75l ja Instinct 3.7  
28.06.2019  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m  
28.06.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Liquid Force HiFi X2 7m, Core Riot XR3 11m  
28.06.2019  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.3 Ice  
28.06.2019  jaak Räpina toru Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5.0  
28.06.2019  arvi Tamme,ozone enduro8,zian kima 11  
22.06.2019  jaak Pirita Starbord ja ei tea mis  
22.06.2019  martti Jõesuu, Drifter 7m ja KT Plate Lunch 5.8  
22.06.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
22.06.2019  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0, 5.4  
18.06.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
18.06.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Fly 17m  
13.06.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
13.06.2019  arvi Kallaste,ozone edge13  
12.06.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
12.06.2019  sven Peipsi, Omedu. Naish Park 14m  
12.06.2019  arvi Omedu,ozone edge 13  
10.06.2019  arvi Jõesuu,ozone edge13  
09.06.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
09.06.2019  arvi Jõesuu,ozone edge13  
09.06.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
09.06.2019  alo115 Trepimäe, F2 FX 157, SX 106 & NP 10.7, Arrows 7.0  
08.06.2019  tahojaan Peipsi, Kasepää, Cabrinha Switchblade 16m  
02.06.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
02.06.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
02.06.2019  arvi jõesuu,zian kima11/ozone enduro8  
02.06.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
01.06.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
31.05.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
31.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
31.05.2019  arvi jõesuu,zian kima11  
30.05.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
29.05.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
29.05.2019  arvi Häädemeeste,ozone edge13/slingshot octane9  
29.05.2019  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
28.05.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
27.05.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
26.05.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
26.05.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
26.05.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
26.05.2019  arvi Jõesuu,zian kima 11/ozone enduro8  
25.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
25.05.2019  arvi Jõesuu,zian kima11/ozone enduro8  
25.05.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
24.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
21.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
20.05.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
19.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
18.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
17.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
16.05.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
15.05.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
14.05.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
14.05.2019  sven Räpina. Naish Park HD 8m.  
14.05.2019  arvi Räpina,zian kima11/ozone enduro8  
13.05.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand,Core Riot XR3 11m  
13.05.2019  arvi Omedu,zian kima11  
13.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
12.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
11.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
09.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
09.05.2019  arvi Äksi,ozone edge puu otsas  
08.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja KT Plate Lunch 5`6  
08.05.2019  lais Cabarete, Rally 9m + Chiatta 5'8''  
07.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
07.05.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
07.05.2019  arvi Jõesuu,zian kima11  
06.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
05.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
04.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
04.05.2019  arvi jõesuu,zian kima11  
04.05.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
03.05.2019  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m  
03.05.2019  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
02.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
02.05.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
02.05.2019  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
01.05.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
01.05.2019  arvi jõesuu,ozone edge13  
30.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
28.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
28.04.2019  arvi Kolkja,zian kima 11,ozone edge 13  
28.04.2019  tahojaan Peipsi, Kolkja, Core Riot XR3 11m /Cabrinha Switchblade 16m  
28.04.2019  sven Peipsi, Kolkja supluskoht. Naish Park HD 11 m.  
27.04.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
26.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
24.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
23.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
22.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9 Eepika 2!  
21.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9 Eepika!  
20.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
20.04.2019  sven Räpina. Naish Park HD 11m.  
20.04.2019  arvi Räpina,ozone edge 13  
20.04.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m / Core Riot XR3 11m  
18.04.2019  arvi Räpina,ozone edge 13  
18.04.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
17.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
16.04.2019  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
16.04.2019  arvi Räpina,ozone edge 13  
16.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
15.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
14.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
13.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
12.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
11.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
10.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
09.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
08.04.2019  arvi jõesuu,ozone enduro8  
08.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m LÜHIKESED LIINID ja Gough 5`9  
07.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
05.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
04.04.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
03.04.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
02.04.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
01.04.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
30.03.2019  arvi jõesuu,ozone edge13  
29.03.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
29.03.2019  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
29.03.2019  arvi jõesuu,zian kima11  
25.03.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
24.03.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
23.03.2019  arvi Austria,mayrhofen,lumelaud  
23.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
19.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
18.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
17.03.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Al Merric Wierdo Ripper 5`7  
16.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
11.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
10.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
09.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
08.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
07.03.2019  lais Cabarete, Slingshot Rally 10 ruutu + Chiatta 5.8  
05.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
04.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
03.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
02.03.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
01.03.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
28.02.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
27.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
26.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
25.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
24.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
23.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
22.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
21.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
20.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
19.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
18.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
17.02.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
16.02.2019  arvi Vääna,ozone enduro8  
14.02.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
12.02.2019  arvi vahi põld,ozone edge13.lumelaud  
11.02.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
10.02.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
10.02.2019  arvi Vahi põld,ozone edge13,lumelaud,jõesuu,ss octane9,suusk  
08.02.2019  arvi vahi põld,ozone edge13.lumelaud  
06.02.2019  arvi Vahi põld,ozone edge13,lumelaud  
05.02.2019  arvi Jõesuu,zian kima 11,lumelaud  
03.02.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
02.02.2019  arvi Vahi põld,ozone edge13,lumelaud  
02.02.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
01.02.2019  arvi Vahi põld,ozone edge13,lumelaud  
01.02.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
31.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
30.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
29.01.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
28.01.2019  arvi Äksi põld,zian kima11  
28.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
26.01.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
25.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
23.01.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
22.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
20.01.2019  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m + lumelaud  
20.01.2019  arvi Saadjärv,zian kima 11,lumelaud  
20.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
19.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
18.01.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
17.01.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
17.01.2019  arvi jõesuu,zian kima11.lumelaud  
14.01.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
13.01.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
11.01.2019  arvi Jõesuu,zian kima 11,lumelaud  
09.01.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
08.01.2019  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9 tegin vaarakut  
07.01.2019  arvi Saadjärv,zian kima 11,lumelaud  
06.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
05.01.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9 juhtum purjelauduriga  
05.01.2019  arvi Omedu,ozone edge 13,lumelaud  
04.01.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
03.01.2019  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
03.01.2019  arvi Saadjärv, peterlynn swell 6,suusad  
02.01.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
01.01.2019  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
31.12.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
30.12.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
29.12.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
27.12.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
26.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
25.12.2018  arvi Jõesuu,gaastra hatch13  
25.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
24.12.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9 Jeesus päästis ära.  
22.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
21.12.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
14.12.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
13.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
10.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
09.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
08.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
06.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
05.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
04.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
02.12.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Gough 5`9  
01.12.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
27.11.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
26.11.2018  jaak Mui Ne, Vietnam. Tünn.  
26.11.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
20.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
19.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
18.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
18.11.2018  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 11m.  
18.11.2018  arvi Omedu,ozone enduro8/zian kima11  
17.11.2018  arvi Jõesuu,zian kima11  
17.11.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Gough 5`9  
16.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
15.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Cough 5`9  
13.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
13.11.2018  arvi Jõesuu,zian kima11  
12.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Gough 5`9  
08.11.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chiatta 5`8  
07.11.2018  martti Cabarete Rally 10m ja 9m ja Chiatta 5`8  
03.11.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5`8 puhka rahus  
03.11.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11/ozone edge 13  
02.11.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5`8  
01.11.2018  martti Cabarete Rally 10m ja F-One Fish 5`6 (2014) TEST TEST TEST  
30.10.2018  arvi Rootsiküla,ozone enduro 8  
27.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
26.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
25.10.2018  martti Ecuentro , KT 6.0  
24.10.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5`8  
23.10.2018  arvi Vaibla,ozone enduro 8  
22.10.2018  arvi Jõesuu,ozone edge 13  
21.10.2018  arvi Jõesuu,ozone edge 13  
21.10.2018  lais Encuentro, KT 6’0”  
18.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
17.10.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5`8  
15.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
14.10.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5`8  
13.10.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5`8  
11.10.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Felipe Sauto 6.1  
10.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
09.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
09.10.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
09.10.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11/ozone edge 13  
08.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
08.10.2018  arvi Jõesuu,ozone edge 13  
07.10.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5`8  
06.10.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
06.10.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
06.10.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11  
06.10.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11  
04.10.2018  arvi Tamme,zian kima11  
30.09.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m ja 11m.  
30.09.2018  arvi Jõesuu,zian kima11,cabrinha fx9  
29.09.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
28.09.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5`8  
27.09.2018  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
27.09.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
26.09.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8 Jälle uimetõed.  
26.09.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m  
26.09.2018  arvi Jõesuu,peterlynn swell 6  
25.09.2018  arvi Tamme,zian kima11  
25.09.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5`8  
24.09.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5`8  
23.09.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11  
23.09.2018  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5`8  
22.09.2018  jaak Ristna, Starboard Evo 75 x Gaastra Manic 4,2  
22.09.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m ja 11m  
22.09.2018  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
22.09.2018  martti Cabarete, Rally 9m ja Chemistry 5`8  
21.09.2018  martti Cabarete, Rally 9m ja Chemistry 5`8  
20.09.2018  arvi Jõesuu,zian kima11/ozone edge13  
19.09.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
19.09.2018  sven Võrtsjärv , Jõesuu. Naish Park HD 11m  
17.09.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m  
17.09.2018  arvi Jõesuu,ozone enduro 8  
15.09.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
15.09.2018  arvi Pärnu,zian kima11/ozone enduro8  
15.09.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
13.09.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
13.09.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
13.09.2018  arvi Jõesuu,ozone enduro 8  
12.09.2018  jaak Trepimägi, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,0  
12.09.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m  
12.09.2018  arvi Jõesuu,ozone enduro 8  
12.09.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
12.09.2018  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Poison 5,0  
12.09.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
04.09.2018  arvi Omedu,ozone edge13  
01.09.2018  arvi Pärnu,ozone edge13  
29.08.2018  tahojaan Katariina kai, Cabrinha Switchblade 16m  
23.08.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
23.08.2018  arvi Jõesuu,ozone edge13  
21.08.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
21.08.2018  arvi Jõesuu,zian kima11  
19.08.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
19.08.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
19.08.2018  arvi Jõesuu,zian kima11  
17.08.2018  arvi Kauksi,ozone edge13  
13.08.2018  arvi Laulasmaa,zian kima11  
12.08.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
12.08.2018  martti Jõesuu, Drifter 7m, Cabrinha Caliber133  
12.08.2018  arvi Jõesuu,zian kima11/ozone enduro8  
12.08.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
12.08.2018  lais Jõesuu, Drifter 7m, Cabrinha Caliber133  
10.08.2018  martti Jõesuu, Rally 10m ja Blade 14m ja Cabrinha Caliber133  
10.08.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
10.08.2018  jaak Kauksi, SUP  
10.08.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
09.08.2018  arvi Iirimaa,waterville,zian kima 11  
08.08.2018  arvi Iirimaa,castlegregory-ballycurrane,zian kima 11  
06.08.2018  jaak Kärdla, Tabou 125 x Loft Switchblade 7,3  
06.08.2018  arvi Tamme,zian kima11  
05.08.2018  tahojaan Võrtsjärv Tamme, Cabrinha Switchblade 16m  
05.08.2018  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
05.08.2018  arvi Tamme,ozone edge 13  
03.08.2018  arvi Häädemeeste,ozone edge13  
03.08.2018  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 11m.  
29.07.2018  tahojaan Peipsi, Karjamaa, Cabrinha Switchblade 16m  
28.07.2018  tahojaan Peipsi, Raadna, Cabrinha Switchblade 16m  
28.07.2018  arvi Omedu,zian kima11/ozone edge 13  
28.07.2018  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Park HD 11m.  
20.07.2018  tahojaan Leedu, Svencele, Cabrinha Switchblade 16m  
18.07.2018  arvi Omedu,ozone edge 13  
17.07.2018  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Park 14m.  
17.07.2018  arvi Räpina, ozone edge13  
16.07.2018  tahojaan Itaalia, Garda Järv, Campione, Cabrinha Switchblade 16m  
15.07.2018  arvi Räpina,ozone edge 13  
13.07.2018  tahojaan Itaalia, Garda Järv, Campione, Core Riot XR3 11m  
12.07.2018  tahojaan Itaalia, Garda Järv, Campione, Core Riot XR3 11m  
08.07.2018  arvi Häädemeeste,zian kima11/ozone edge13  
07.07.2018  arvi Häädemeeste,ozone edge13,zian kima11,ozone enduro8  
05.07.2018  arvi Häädemeeste,zian kima11/ozone edge13  
01.07.2018  jaak Mahu  
01.07.2018  arvi Omedu,PL swell 6/ozone enduro 8  
30.06.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Liquid Force HiFi X2 7m  
30.06.2018  martti Räpina, Drifter 7m ja Cabrinha Caliber 133  
30.06.2018  arvi Luidja,PL swell 6  
29.06.2018  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m  
29.06.2018  arvi Luidja,PL swell 6  
25.06.2018  arvi Jõesuu,zian kima11  
24.06.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Liquid Force HiFi X2 7m  
22.06.2018  Andrus Trepikas, Querilla 84l + Manic 4,2  
22.06.2018  jaak Trepimägi, Starboard Evo 75 x Gaastra Manic 4,2  
22.06.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m  
22.06.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m.  
22.06.2018  arvi Jõesuu,ozone enduro 8  
20.06.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m/ Core Riot XR3 11m  
20.06.2018  arvi Jõesuu,ozone enduro8  
20.06.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
20.06.2018  Andrus Trepikas, Querilla 84l + Manic 5,7  
19.06.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m  
19.06.2018  jaak Trepimägi, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
19.06.2018  arvi Jõesuu,peterlynn swell 6  
18.06.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11/ozone edge 13  
13.06.2018  arvi Laulasmaa,ozone edge13  
11.06.2018  tahojaan Võrtsjärv Tamme, Cabrinha Switchblade 16m  
10.06.2018  arvi Pärnu,zian kima11/ozone edge13  
07.06.2018  arvi Jõesuu,zian kima11/ozone edge13  
05.06.2018  arvi Tamme,ozone enduro8  
04.06.2018  jaak Trepimägi, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
04.06.2018  arvi Tamme,ozone enduro8  
03.06.2018  sven Võrtsjärv Tamme. Naish Park HD 11m  
03.06.2018  arvi Tamme,ozone edge13,zian kima11  
01.06.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
31.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
31.05.2018  arvi Räpina,zian kima11/ozone edge13  
30.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
29.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
28.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
27.05.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Liquid Force HiFi X2 7m  
27.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
27.05.2018  sven Lämmijärv, Räpina. Naish Park HD 8m.  
27.05.2018  arvi Räpina,ozone endurov2 8m  
26.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 Veel uimedest ja valikutest.  
25.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
24.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
24.05.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m, Cabrinha Switchblade 16m  
24.05.2018  arvi Omedu,ozone edge 13  
23.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
22.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
21.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
20.05.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, SUP, süst, vesiratas ja natuke 16m ka  
20.05.2018  arvi Räpina,ozone edge 13  
19.05.2018  jaak Räpina, Fanatic Allwave 92 x Loft .... 5.0  
19.05.2018  arvi Kakumäe,ozone edgev9 13  
19.05.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Liquid Force HiFi X2 7m  
18.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
17.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
16.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
15.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
14.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
13.05.2018  jaak Tamula & Vagula rammus SUP  
12.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
11.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
10.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
10.05.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
10.05.2018  arvi Emajõgi,SUP  
09.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 neljauime seadistuses  
09.05.2018  lais Encuentro, KT Fringe 6.0  
08.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 2016 ja Drifter 7 2015 ja Chemistry 5.8  
08.05.2018  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
08.05.2018  arvi Räpina,zian kima 11  
07.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
03.05.2018  martti Cabarete Rally 9 ja Chemistry 5.8  
02.05.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
02.05.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
02.05.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
02.05.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11  
01.05.2018  arvi Jõesuu,ozone edgev9 13m  
01.05.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8 ja Axxon 5.9  
30.04.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
29.04.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
28.04.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
27.04.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
27.04.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m 90km+  
27.04.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11  
26.04.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
25.04.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
25.04.2018  arvi Jõesuu,zian kima11  
25.04.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
24.04.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
24.04.2018  arvi Jõesuu,zian kima 11  
24.04.2018  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m.  
23.04.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
22.04.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
21.04.2018  arvi Kakumäe,ozone endurov2 8 / zian kima 11  
21.04.2018  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 8m  
21.04.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
20.04.2018  arvi Jõesuu,ozone edgev9 13m  
20.04.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
03.04.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Felipe Sauto 6.1  
22.03.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Felipe Sauto 6.1  
22.03.2018  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Naish Alliance 8m / lumelaud  
21.03.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
20.03.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Felipe Sauto 6.1  
16.03.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
14.03.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Felipe Sauto 6.1  
10.03.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
08.03.2018  arvi Saadjärve, gaastra hatch13,lumelaud  
01.03.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Felipe Sauto 6.1 fiiberuimed murdsid needuse!  
28.02.2018  martti Cabarete, Felipe Sauto 6.1  
27.02.2018  arvi Saadjärv,gaastra hatch 13,lumelaud  
24.02.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8 'quad' seadistuses  
23.02.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8 'quad' seadistuses  
21.02.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
20.02.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
19.02.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
17.02.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
16.02.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
15.02.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8 kogu tõde uimedest  
12.02.2018  arvi Jõesuu,gaastra hatch 13+lumelaud  
10.02.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 'quad' seadistuses  
09.02.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8 'quad' seadistuses  
08.02.2018  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
07.02.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Felipe Sauto 6.1 kollase laua needus  
07.02.2018  arvi Jõesuu,ss octane 9 ja lumelaud  
05.02.2018  arvi Saadjärv, Gaastra Hatch 13+lumelaud  
04.02.2018  arvi Saadjärve, gaastra hatch13,lumelaud  
04.02.2018  sven Saadjärv. Äksi kiriku taga. Mutiny F-series 9m ja lumelaud.  
26.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
24.01.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
24.01.2018  arvi Saadjärve, slingshot octane 9 ja lumelaud  
23.01.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
22.01.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
21.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
17.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
15.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
13.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
12.01.2018  martti Cabarete Rally 9m, Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
11.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
10.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
09.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
08.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
07.01.2018  arvi Miami,Surfside(87st),zian kima 11  
06.01.2018  arvi miami, matheson hammock, zian kima 11  
06.01.2018  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
02.01.2018  arvi miami, matheson hammock, zian kima 11  
02.01.2018  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
01.01.2018  tahojaan 2017 Endomondo Aasta kokkuvõte  
01.01.2018  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
31.12.2017  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
27.12.2017  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8 surmakeerutused  
26.12.2017  arvi Miami,Surfside(87st),zian kima 11  
26.12.2017  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
24.12.2017  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
23.12.2017  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
19.12.2017  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
16.12.2017  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
15.12.2017  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
14.12.2017  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
11.12.2017  martti Cabarete Rally 10m ja Chemistry 5.8  
08.12.2017  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5.8  
07.12.2017  martti Cabarete Drifter 7m ja Chemistry 5.8  
06.12.2017  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
05.12.2017  martti Cabarete Rally 9m ja Chemistry 5.8  
03.12.2017  lais Encuentro, KT 6'0''  
29.11.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chemistry 5.8  
27.11.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chemistry 5.8  
26.11.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chemistry 5.8  
26.11.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m / Core Riot XR3 11m  
26.11.2017  arvi Jõesuu,SS octane 9  
25.11.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chemistry 5.8  
21.11.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chemistry 5.8  
18.11.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
18.11.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
17.11.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
13.11.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
12.11.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
12.11.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8 ja 11 m  
11.11.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
11.11.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
10.11.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
07.11.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja KT Fringe 6.0  
05.11.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
04.11.2017  arvi Pärnu,ozone edge 9  
04.11.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
03.11.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
30.10.2017  arvi Tamme,zian kima 11  
28.10.2017  lais Encuentro, KT 6.0  
28.10.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
27.10.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chemistry 5.8  
26.10.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chemistry 5.8  
25.10.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
24.10.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
23.10.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
22.10.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
21.10.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
20.10.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
19.10.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
18.10.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
18.10.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
17.10.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
16.10.2017  arvi Jõesuu,gaastra hatch 13  
15.10.2017  arvi Narva-jõesuu,zian kima 11  
13.10.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
10.10.2017  arvi Vaibla,SS octane 9  
08.10.2017  sven Peipsi, Raadna. Naish Park HD 11m  
05.10.2017  martti Cabarete Rally 9 ja Chiatta 5.8  
04.10.2017  arvi Jõesuu,tünn  
03.10.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
02.10.2017  arvi Lohusuu,zian kima 11  
02.10.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
30.09.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
29.09.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
28.09.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
27.09.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
26.09.2017  martti Cabarete Rally9 ja Chiatta 5.8  
25.09.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
24.09.2017  arvi Sõrve,gaastra hatch 13  
23.09.2017  arvi Tehumördi,zian kima 11  
21.09.2017  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 11m  
21.09.2017  arvi Omedu, gaastra hatch 13  
20.09.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8 hunnik õnnetust  
19.09.2017  lais Encuentro, KT 6.0  
16.09.2017  arvi Pärnu, Zian Kima 11/SS octane 9  
16.09.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
14.09.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Naish Alliance 8m / Liquid Force HiFi X2 7m  
14.09.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
14.09.2017  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
10.09.2017  arvi Lohusuu,gaastra hatch 13  
09.09.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
05.09.2017  arvi Omedu, zian kima 11  
04.09.2017  arvi Omedu,ss octane 9  
04.09.2017  Andrus Saadjärv Manta 125 + Vapor 6,7  
03.09.2017  tahojaan Peipsi, Omedu, Liquid Force HiFi X2 7m  
03.09.2017  arvi Omedu, zian kima 11  
01.09.2017  arvi Jõesuu, gaastra hatch 13  
30.08.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m / Cabrinha Switchblade 16m  
30.08.2017  arvi Jõesuu, gaastra hatch 13  
26.08.2017  martti Jõesuu, Trigger 14 ja Rally 10 ja Cabrinha Caliber 133  
26.08.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
26.08.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
24.08.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m  
24.08.2017  arvi Tamme, zian kima 11  
19.08.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park14m ja Park HD 11m  
19.08.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m, Core Riot XR3 11m  
13.08.2017  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber 133  
13.08.2017  lais Jõesuu, Rally 10m + oranz Cabrinha laud  
12.08.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
10.08.2017  arvi Õngu,zian kima 11  
09.08.2017  arvi Mändjala,gaastra hatch 13  
07.08.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
07.08.2017  martti Trepimäe. Mistral Beast 85l ja North Sails ICE 4.2  
07.08.2017  arvi Jõesuu,SS octane 9  
06.08.2017  jaak Kauksi, Fanatic Allvawe 92 x Loft Lipvawe 5,7  
06.08.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
06.08.2017  arvi Jõesuu,SS octane 9  
06.08.2017  martti Jõesuu, Drifter 7 ja Cabrihnja Caliber 133  
05.08.2017  arvi Jõesuu,zian kima11/SS octane9  
05.08.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m ja 8m  
04.08.2017  arvi Jõesuu,PL swell 6/SS octane 9  
04.08.2017  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Manic 5,7  
04.08.2017  martti Jõesuu, Nomaad 5.5 ja Cabrihnja Caliber 133  
03.08.2017  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber 133  
03.08.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
02.08.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
30.07.2017  arvi Raeküla,royal rush 16  
28.07.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
28.07.2017  martti Jõesuu, Drifter 7 ja Cabrihnja Caliber 133  
28.07.2017  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 8m ja 11m  
27.07.2017  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Park HD 11m  
26.07.2017  sven Saaremaa, Tehumardi. Slingshot Turbine 17m  
26.07.2017  jaak Hiiumaa, Tõrvanina, Tabou 125 x Loft Switchblade 7,3  
22.07.2017  tahojaan Kosmonautika, Cabrinha Switchblade 16m  
22.07.2017  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m  
21.07.2017  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m  
19.07.2017  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m  
19.07.2017  arvi Kakumäe,SS Octane 9  
18.07.2017  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 11m  
17.07.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m / Liquid Force HiFi X2 7m  
17.07.2017  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 8m  
17.07.2017  arvi Jõesuu,SS octane9/zian kima 11  
17.07.2017  martti Jõesuu, Drifter 7 ja Cabrihnja Caliber 133  
15.07.2017  tahojaan Häädemeeste, Cabrinha Switchblade 16m  
14.07.2017  tahojaan Häädemeeste, Cabrinha Switchblade 16m  
13.07.2017  sven Saaremaa, Kaugatoma majaka all. Naish Park HD 11m  
12.07.2017  martti Jõesuu, Trigger 14 ja Cabrinha Caliber 133  
12.07.2017  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park HD 11m  
12.07.2017  arvi Jõesuu,zian kima 11  
11.07.2017  sven Saaremaa, Mändjala. Naish Park HD 11m  
06.07.2017  martti Tamme, Trigger 14 ja Rally 10 ja Cabrihnja Caliber.  
05.07.2017  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Cabrinha Switchblade 16m  
05.07.2017  arvi Tamme, SS octane 9  
05.07.2017  alo115 Trepimäe, F2 FX 157, SX 106 & NP 10.7, Arrows 7.0  
29.06.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
27.06.2017  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Liquid Force HiFi X2 7m  
27.06.2017  arvi Paralepa,zian kima 11  
26.06.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m  
25.06.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m / Core Riot XR3 11m  
25.06.2017  martti Jõesuu, Drifter 7 ja Cabrihnja Caliber 133  
25.06.2017  arvi Jõesuu,SS octane 9  
22.06.2017  arvi Tamme, zian kima 11  
22.06.2017  martti Tamme, Rally 10 ja Cabrihnja Caliber 133  
21.06.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 8m ja 11m  
21.06.2017  martti Tamme, Nomad 5.5 ja Caliber 133 ja JP surfilaud.  
21.06.2017  arvi Tamme,zian kima11  
20.06.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 8m ja Helix 5m  
20.06.2017  arvi Tamme, PL swell 6  
18.06.2017  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber 133  
18.06.2017  sven Võrtsjärv, jõesuu. Naish Park HD 11m  
18.06.2017  arvi Jõesuu, zian kima 11  
15.06.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
15.06.2017  arvi Räpina, Gaastra Hatch 13  
14.06.2017  arvi Omedu, zian kima 11  
13.06.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
12.06.2017  sven Võrtsjärv, jõesuu. Naish Park HD 11m  
12.06.2017  arvi Jõesuu, zian kima 11  
09.06.2017  arvi Raeküla,gaastra hatch 13  
05.06.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8 Kokkuvõte  
04.06.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
03.06.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
03.06.2017  arvi Tamme,zian kima11  
03.06.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
02.06.2017  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Ozone Edge 9m / Liquid Force HiFi X2 7m  
02.06.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
02.06.2017  arvi Tamme, SS octane 9  
01.06.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 8m.  
01.06.2017  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Liquid Force HiFi X2 7m  
01.06.2017  arvi Tamme,SS octane9/PL swell 6  
01.06.2017  jaak Võrtsjärv, Trepp, Fanatic Allvawe 92 x Loft Lipvawe 5,0  
01.06.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
31.05.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
31.05.2017  arvi Jõesuu, zian kima 11  
31.05.2017  sven Võrtsjärv, jõesuu. Naish Park HD 11m  
30.05.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
29.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
28.05.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Liquid Force HiFi X2 7m  
28.05.2017  sven Võrtsjärv, jõesuu. Naish Park HD 11m ja 8m  
28.05.2017  arvi Viirelaid,zian kima 11  
28.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
27.05.2017  arvi Viirelaid.sup  
27.05.2017  lais Encuentro. Kaks ülemeelikut said lainel kokku  
27.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
26.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
26.05.2017  arvi Viirelaid,zian kima 11  
25.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
25.05.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
25.05.2017  juss Lepanina 15 a hiljem. Cabrinha Doubleagent foil ja Drifter 11  
24.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
23.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
22.05.2017  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Cabrinha Switchblade 16m/Core Riot XR3 11m  
22.05.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
22.05.2017  arvi Tamme, gaastra hatch 13  
22.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
20.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
20.05.2017  arvi Räpina, gaastra hatch 13  
19.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
18.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
17.05.2017  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
16.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m/Core Riot XR3 11m  
15.05.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
14.05.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
13.05.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
12.05.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
08.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Liquid Force HiFi X2 7m  
08.05.2017  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 11m.  
08.05.2017  arvi Omedu, zian kima 11  
06.05.2017  arvi Räpina, Gaastra Hatch 13/Zian Kima 11  
06.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
06.05.2017  sven Räpna. Naish Park HD 11m  
05.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
04.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
04.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
03.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
03.05.2017  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
03.05.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
02.05.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
02.05.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
30.04.2017  arvi Tamme, zian kima 11  
30.04.2017  sven Võrtsjätv, Tamme. Naish Park 14m ja Park HD 11m  
29.04.2017  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 8m.  
29.04.2017  arvi Omedu, PL Swell 6  
28.04.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
27.04.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
26.04.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
26.04.2017  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
26.04.2017  arvi Jõesuu, Peter Lynn Swell 6  
23.04.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
22.04.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
22.04.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
21.04.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu - Tamme, Core Riot XR3 11m  
21.04.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
21.04.2017  arvi Tamme, zian kima 11  
19.04.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
18.04.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
13.04.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 8m.  
11.04.2017  arvi Tamme, royal16/hatch13  
10.04.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
10.04.2017  sven Võrtsjärv, jõesuu. Naish Park HD 11m  
10.04.2017  arvi Jõesuu, zian kima 11  
09.04.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
08.04.2017  arvi Tamme, royal rush 16  
08.04.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
06.04.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
05.04.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
05.04.2017  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m.  
05.04.2017  arvi Tamme, zian kima 11  
04.04.2017  martti Cabarete Drifter7 ja Chiatta 5.8  
03.04.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
01.04.2017  tahojaan Peipsi, Kauksi. Core Riot XR3 11m  
01.04.2017  sven Peipsi, Kauksi. Naish Park HD 11m. Esimene vesi.  
01.04.2017  arvi Kauksi,zian kima 11  
31.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
29.03.2017  lais Double barracuda attack survivor  
28.03.2017  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Chiatta 5.8  
27.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
19.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
18.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
14.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
13.03.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
12.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
10.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8 rescue vol.4  
03.03.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
02.03.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8 Rescue vol.3  
01.03.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
28.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
27.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
26.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
25.02.2017  sven Saadjärv, Äksi. Mutiny F-Series 9m ja jäälaud.  
25.02.2017  tahojaan Saadjärv, Äksi. Core Riot XR3 11m, lumelaud  
25.02.2017  arvi Saadjärv,slingshot octane9  
25.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
23.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
22.02.2017  sven Saadjärv, Äksi. Mutiny F-Series 9m ja jäälaud.  
22.02.2017  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Naish Alliance 8m, lumelaud  
22.02.2017  jaak Flag Beach, Fuerteventura, Fanatic Freewave 116 x NorthSails Type e x 5,8  
22.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
20.02.2017  jaak Flag Beach, Fuerteventura, Fanatic Freewave 116 x NorthSails x 5,8  
19.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
15.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
09.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8 Rescue vol.2  
08.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
06.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
05.02.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
03.02.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
02.02.2017  martti Cabarete Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
01.02.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
29.01.2017  martti Buen Hombre, Rally10 ja Youri Soon 138  
27.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
26.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
22.01.2017  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Chiatta 5.8  
21.01.2017  jaak Jõulumäe, 2,6 km kunst  
17.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
16.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
13.01.2017  arvi Saadjärv, mitmed kamad  
11.01.2017  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu. Core Riot XR3 11m, lumelaud  
07.01.2017  tahojaan Saadjärv, Äksi. Cabrinha Switchblade 16m+ lisauisuga lumelaud  
07.01.2017  arvi Saadjärv,Royal16  
07.01.2017  sven Saadjärv, Äksi. Naish Park 14m ja jäälaud.  
07.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
06.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
04.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8 Self rescue.  
03.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
02.01.2017  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
01.01.2017  martti Cabarete Cabrihnja Drifter 7 ja Chiatta 5.8  
30.12.2016  arvi Häädemeeste,Zian Kima 11  
29.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
27.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
26.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
26.12.2016  arvi Häädemeeste,Zian Kima 11  
25.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
24.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
22.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
21.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
07.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
06.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
02.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
01.12.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
30.11.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
29.11.2016  lais Encuentro, mingi suvaline fish laud  
26.11.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
26.11.2016  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Cabrinha Switchblade 16m  
26.11.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m  
14.11.2016  lais Encuentro, lainelaud 7,4  
29.10.2016  arvi Luidja,slingshot octane9  
28.10.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
28.10.2016  arvi Õngu,slingshot octane 9  
27.10.2016  martti Encuentro, lainelaud 7.4  
15.10.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
14.10.2016  jaak Malta, Melieha beach, X ltr x Tushingam ... 6,4 m2  
09.10.2016  arvi Omedu,zian kima11  
09.10.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
08.10.2016  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 8m  
08.10.2016  arvi Omedu,Slingshot octane9  
07.10.2016  arvi Omedu, zian kima 11/slingshot octane9  
06.10.2016  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 11m  
06.10.2016  arvi Omedu, zian kima 11  
06.10.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
05.10.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
05.10.2016  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 8m  
05.10.2016  arvi Omedu,Slingshot octane9  
04.10.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Naish Alliance 8m  
04.10.2016  arvi Omedu,Slingshot octane9  
01.10.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
01.10.2016  arvi Jõesuu,zian kima 11/slingshot octane9  
01.10.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
30.09.2016  arvi Jõesuu,slingshot octane 9  
30.09.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Naish Alliance 8m  
30.09.2016  jaak Vääna, Starboard 75 x Gaastra 3,7  
29.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
28.09.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
28.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
28.09.2016  arvi Jõesuu,zian kima 11  
28.09.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
27.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
26.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
24.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
23.09.2016  arvi Tamme,zian kima 11  
20.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
19.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
18.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
16.09.2016  arvi Rootsiküla, zian kima 11  
16.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
15.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
14.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
13.09.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
12.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
10.09.2016  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
09.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
08.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
07.09.2016  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Cabrinha Switchblade 16m / Core Riot XR3 11m  
07.09.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m  
07.09.2016  arvi Tamme,zian kima 11/gaastra hatch13  
07.09.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
06.09.2016  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Cabrinha Switchblade 16m  
04.09.2016  arvi Häädemeeste, Zian Kima 11  
02.09.2016  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Cabrinha Switchblade 16m  
02.09.2016  arvi Tamme, gaastra hatch 13  
01.09.2016  arvi Tamme,Gaastra hatch 13  
30.08.2016  arvi Tamme,zian kima 11  
30.08.2016  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m  
30.08.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m  
27.08.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
27.08.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m + GoPro  
27.08.2016  arvi Jõesuu,Octane9/Kima11  
27.08.2016  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber  
25.08.2016  arvi Tamme, gaastra hatch 13  
22.08.2016  tahojaan Peipsi, Kauksi. Cabrinha Switchblade 16m  
17.08.2016  arvi Rootsiküla, slingshot octane 9  
17.08.2016  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park HD 8m  
13.08.2016  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja surfilaud  
13.08.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
11.08.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
09.08.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
09.08.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
09.08.2016  jaak Vääna, Fanatic Allvawe 92 x Loft 5,0  
09.08.2016  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber  
09.08.2016  arvi Jõesuu,Octane9/Kima11  
08.08.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
08.08.2016  arvi Jõesuu, Hatch13/Kima11  
08.08.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
08.08.2016  martti Jõesuu, Trigger14 ja Cabrihnja Caliber  
04.08.2016  jaak Mekkas käik, Fanatic Allvawe 92 x Loft 5,7  
04.08.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Switchblade 16m  
04.08.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
04.08.2016  arvi Kauksi, Zian Kima 11  
02.08.2016  jaak Hiiumaa, Suureranna, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
02.08.2016  arvi Pärnu, Zian Kima 11  
31.07.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
31.07.2016  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber  
31.07.2016  arvi Jõesuu, kõik kamad  
31.07.2016  sven 9.07-30.07 Saaremaal  
21.07.2016  arvi Omedu,Gaastra hatch 13  
20.07.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Naish Alliance 8m / Core Riot XR3 11m  
20.07.2016  arvi Räpina,slingshot octane9  
20.07.2016  martti Tamme, Trigger 14 ja Rally 10 ja Cabrihnja Caliber.  
19.07.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
16.07.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
16.07.2016  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber  
16.07.2016  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch 13  
15.07.2016  arvi Jõesuu, slingshot octane 9  
12.07.2016  jaak Trepp, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
12.07.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m  
12.07.2016  martti Jõesuu, Rally10 ja Cabrihnja Caliber ja esimesed tehtud bäkkrollid!!#%%  
12.07.2016  arvi Jõesuu/Hatch13+Octane9  
08.07.2016  martti Tamme, Rally 10 ja Cabrihnja Caliber.  
08.07.2016  arvi Tamme, gaastra hatch 13  
08.07.2016  tahojaan Roosta, Surfilaager, Core Riot XR3 11m  
07.07.2016  arvi Tamme, slingshot octane 9  
07.07.2016  tahojaan Võrtsjärv, Tamme, Core Riot XR3 11m  
06.07.2016  arvi Tamme, Slingshot Turbiin 17  
05.07.2016  tahojaan Häädemeeste, Tamme, Naish Alliance 8m  
05.07.2016  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Poison 5,0  
05.07.2016  jaak Trepp, Fanatic Allvawe 92 x Loft 5,7  
05.07.2016  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
05.07.2016  martti Tamme, Kahoona 7.5 ja oranz Cabrihnja.  
05.07.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 8m  
19.06.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu, Core Riot XR3 11m/Cabrinha Switchblade 16m  
19.06.2016  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0  
19.06.2016  arvi Jõesuu, gaastra hatch 13  
19.06.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
19.06.2016  martti Trepimäe, RRD Twintip 102l ja Alpha 5.8  
18.06.2016  alo115 Saadjärv, F2 SX 106 & Arrows 5.4  
18.06.2016  jaak Võrtsjärv, Evo 75 x Gaastra Manic 4,2  
18.06.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 5m  
18.06.2016  arvi Jõesuu, Naish Helix 5  
18.06.2016  martti Trepimäe. Mistral Beast 75l ja North Sails Instinct 3.7  
18.06.2016  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Manic 4,2  
12.06.2016  arvi Häädemeeste, Gaastra Hatch 13  
12.06.2016  sven Peipsi, Omedu. Naish Park 14m  
11.06.2016  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 8m  
09.06.2016  tahojaan Võrtsjärv, Tamme. Core Riot XR3 11m  
09.06.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m  
09.06.2016  arvi Tamme, Octane9/hatch 13  
08.06.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park HD 11m  
08.06.2016  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
06.06.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
06.06.2016  arvi Räpina,slingshot octane 9  
06.06.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8 KOKKUVÕTE  
05.06.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8'  
05.06.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
05.06.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Naish Alliance 8m  
05.06.2016  sven Peipsi, Omedu. Naish Park HD 11m  
05.06.2016  arvi Omedu, gaastra hatch 13  
04.06.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
04.06.2016  jaak Räpina, Fanatic Allvawe 92 x Loft 5,7  
04.06.2016  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park HD 11m  
04.06.2016  tahojaan Peipsi, Rootsiküla. Core Riot XR3 11m  
04.06.2016  arvi Rootsiküla,gaastra hatch 13  
03.06.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
01.06.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
31.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
31.05.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
30.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
29.05.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8'  
26.05.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m  
24.05.2016  arvi Räpina, Gaastra Hatch 13  
20.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
20.05.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
20.05.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
19.05.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
19.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
18.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
17.05.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Cabrinha Switchblade 16m  
17.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
16.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
15.05.2016  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park HD 11m  
15.05.2016  jaak Saadjärv, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
15.05.2016  arvi Rootsiküla,Gaatra Hatch 13  
15.05.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
15.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
14.05.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m  
14.05.2016  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park HD 11m  
14.05.2016  arvi Rootsiküla,Hatch 13/Octane9  
14.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
13.05.2016  arvi Rootsiküla,Gaatra Hatch 13  
12.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
11.05.2016  sven Räpina. Naish Park HD 8m  
11.05.2016  arvi Narva-jõesuu,Gaastra Hatch 13  
11.05.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Chiatta 5.8  
10.05.2016  arvi Tamme, Ozone Edge 15  
09.05.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Chiatta 5.8  
07.05.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8'  
04.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8 ja Rally10  
03.05.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8'  
03.05.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
02.05.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
01.05.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Chiatta 5.8  
30.04.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Chiatta 5.8  
24.04.2016  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park HD 11m  
22.04.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
22.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
21.04.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Chiatta 5.8  
20.04.2016  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m  
20.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
19.04.2016  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch 13  
18.04.2016  tahojaan Jõesuu, Naish Alliance 8m  
18.04.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 8m  
18.04.2016  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
14.04.2016  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park HD 11m  
14.04.2016  arvi Rootsiküla,Gaatra Hatch 13  
11.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8'' ja RoundNose 5'11''  
11.04.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
10.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
10.04.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
09.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
09.04.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
08.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
08.04.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8 reef  
07.04.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
06.04.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu. Core Riot XR3 11m > Cabrinha Switchblade 16m  
06.04.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park HD 11m  
06.04.2016  arvi Jõesuu, gaastra hatch 13  
04.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
04.04.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
03.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
03.04.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
02.04.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
02.04.2016  arvi Narva-jõesuu,Gaastra Hatch 13  
02.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
01.04.2016  lais Encuentro, Chemistry 5'8''  
01.04.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
31.03.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
30.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
29.03.2016  arvi Ischgl, lumelauasurf  
29.03.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
28.03.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
27.03.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
26.03.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
25.03.2016  sven Saaremaa, Koovi. Naish Park 14m. Esimene vesi.  
25.03.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
22.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Chiatta 5.8  
21.03.2016  lais Encuentro, Round-Nose-Fish 5'11''  
20.03.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Chiatta 5.8  
18.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
17.03.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
16.03.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
15.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
14.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138 ja Chiatta 5.8  
11.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
10.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
04.03.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
03.03.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
02.03.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
01.03.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
29.02.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
28.02.2016  arvi Vahi põld, gaastra hatch 13,lumelaud  
28.02.2016  sven Vahi põld. Naish Helix 12m ja lumelaud.  
27.02.2016  sven Vahi põld. Naish Park 14m ja lumelaud.  
26.02.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
26.02.2016  arvi Vahi põld, gaastra hatch 13,lumelaud  
25.02.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
24.02.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
21.02.2016  arvi Äksi põld, gaastra hatch 13, lumelaud  
21.02.2016  sven Äksi põld. Naish Helix 12m ja lumelaud  
20.02.2016  tahojaan Mõrtsuka järv, Core Riot XR3 11m, lumelaud  
20.02.2016  arvi Äksi põld, gaastra hatch 13,lumelaud  
17.02.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
16.02.2016  jaak Mui Ne, JP Allwave 92 x S4Y 4,2 m2  
16.02.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
15.02.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
15.02.2016  jaak Mui Ne, Vietnam, JP All Ride Pro edition 116 x 6,5 m2 ei tea mis  
01.02.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
31.01.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
30.01.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
28.01.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
27.01.2016  martti Cabarete, Rally 10 ja Chiatta 5.8  
26.01.2016  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
24.01.2016  tahojaan Võrtsjärv, Rannaküla > Jõesuu. Cabrinha Switchblade 16m + lumelaud  
24.01.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m + lumelaud  
21.01.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
18.01.2016  arvi Saadjärv, Gaastra Hatch 13+lumelaud  
17.01.2016  tahojaan Võrtsjärv, Jõesuu. Cabrinha Switchblade 16m + lumelaud  
17.01.2016  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m + lumelaud  
15.01.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
14.01.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
12.01.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m + lumelaud  
11.01.2016  tahojaan Lämmijärv, Räpina rand, Core Riot XR3 11m + lisauisuga lumelaud  
06.01.2016  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
03.01.2016  lais Cabarete beach, Slingshot Rally 10m2, Youri Soon 138  
03.01.2016  sven Saadjärv, Kukulinna. Naish Park 14m + lisakandiga lumelaud  
03.01.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
02.01.2016  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
31.12.2015  sven 2015 arvudes ja videos  
31.12.2015  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
29.12.2015  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
28.12.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
25.12.2015  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
25.12.2015  arvi Jõesuu, Slingshot octane 9  
25.12.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
23.12.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
23.12.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m + GoPro  
23.12.2015  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
22.12.2015  martti Cabarete Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
20.12.2015  sven Nädalalõpp Jõesuus. Naish Park 14m ja Helix 12m  
20.12.2015  arvi Jõesuu, gaastra hatch 13  
20.12.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
19.12.2015  arvi Tamme, gaastra hatch 13  
17.12.2015  martti Cabarete, Best Kahoona 7,5 ja youri soon 138  
15.12.2015  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
14.12.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
14.12.2015  martti Cabarete Slingshot Rally 10 ja Youri Soon 138  
13.12.2015  martti cabarete, trigger 14 ja youri soon 138  
12.12.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
12.12.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
11.12.2015  lais Cabarete beach, Slingshot Rally 10m2, Youri Soon 138  
09.12.2015  martti Cabarete, Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
08.12.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
07.12.2015  arvi Tamme, Mutiny F-7  
06.12.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 5m  
06.12.2015  arvi Jõesuu, Mutiny F-7  
03.12.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
30.11.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
28.11.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
28.11.2015  arvi Jõesuu, Slingshot octane 9  
27.11.2015  arvi Jõesuu, Slingshot octane 9  
22.11.2015  martti Cabarete, Blade trigger 14 ja Youri Soon 138  
21.11.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
21.11.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
19.11.2015  arvi El gouna, gaastra hatch 13  
18.11.2015  arvi El gouna, gaastra hatch 13  
17.11.2015  arvi El gouna, gaastra hatch 13 ja slingshot octane 9  
17.11.2015  martti Cabarete, Blade Trigger14 ja Youri Soon 138  
16.11.2015  arvi El gouna, gaastra hatch 13 ja slingshot octane 9  
16.11.2015  lais Buen Hombre, Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138. Esimesed triibud.  
13.11.2015  martti Bueno Hombre, Rally10, Kahoona 7,5 ja Youri Soon 138  
07.11.2015  sven Peipsi, Kauksi. Naish Park 14m.  
07.11.2015  arvi Pärnu gaastra hatch 13  
06.11.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
05.11.2015  martti Cabarete, blade trigger 14 ja Youri Soon 138  
02.11.2015  martti Cabarete, Rally 10 ja youri soon 138  
01.11.2015  arvi Õngu, slingshot octane 9  
01.11.2015  lais Cabarete Beach, lainelaud Chiatta 5.8  
31.10.2015  arvi Külaküla, gaastra hatch 13  
28.10.2015  lais Cabarete beach, Zian Aquila 7m  
28.10.2015  martti Cabarete, Rally 10 ja Youri Soon 138  
27.10.2015  lais Cabarete beach, Best Kahoona, 7.5m  
27.10.2015  martti Cabarete, Chiatta 5.8  
26.10.2015  martti Cabarete Blade Trigger 14 ja Youri Soon 138  
26.10.2015  lais Cabarete beach, Zian 12m  
26.10.2015  arvi Häädemeeste, Slingshot Octane 9  
24.10.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
21.10.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
17.10.2015  lais Cabarete beach, Zian Aquila 7m  
16.10.2015  lais Cabarete beach, Zian Aquila 7m  
15.10.2015  lais Cabarete beach, Zian Aquila 7m  
14.10.2015  lais Cabarete beach, Zian Aquila 7m  
13.10.2015  martti Cabarete Rally10 ja Youri Soon 138  
13.10.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
11.10.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
10.10.2015  martti Encuentro, lainelaud 7.4  
08.10.2015  lais Encuentro, RE lainelaud 7,4  
07.10.2015  martti Encuentro, Dominikaan, lainelaud 7.4  
02.10.2015  Andrus Trepikas; Querilla 84 + Poison 5,0 ja Manic 4,2  
02.10.2015  jaak Võrtsjärv, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,0  
02.10.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
02.10.2015  arvi Jõesuu, Mutiny F-7m  
01.10.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
30.09.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
30.09.2015  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch 13  
22.09.2015  arvi Häädemeeste, Gaastra Hatch 13  
19.09.2015  jaak Vääna, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
19.09.2015  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.3 ICE + Statistika  
19.09.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
19.09.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
18.09.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
18.09.2015  Andrus Trepikas; isonic 101 + Vapor 6,7 + s37 ja Querilla 84 + Poison 5,0  
18.09.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
15.09.2015  jaak Rhodose kokkuvõte  
12.09.2015  jaak Rhodos, JP Freestyle wave 101 x 5,8 Neylpryde Atlas vist oli  
11.09.2015  jaak Blue Horizon Palm Beach hotel, Fanatic Freewave 116x North ei mäleta 6,4  
11.09.2015  martti Rahinge, wakeboard  
08.09.2015  arvi Rootsiküla, Gaastra Hatch 13  
05.09.2015  arvi Häädemeeste, Gaastra Hatch 13  
04.09.2015  martti Rahinge, wakeboard  
30.08.2015  arvi Külaküla, Gaastra Hatch 13  
30.08.2015  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
29.08.2015  jaak Võrts, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3 ja Loft Lipwave 5.7x Fanatic Allwave 92  
29.08.2015  Andrus Trepikas; isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
29.08.2015  arvi Külaküla,Slingshot Octane 9  
29.08.2015  martti Trepikas, RRD Twintip 102l, Beast 85l ja 5.3ICE  
28.08.2015  arvi Õngu, Hatch13/Octane9  
26.08.2015  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
26.08.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Mutiny F-Series 9m.  
26.08.2015  martti Tamme, Blade Trigger 14m, Youri Soon Pro 138  
25.08.2015  martti Rahinge, wakeboard  
16.08.2015  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park 14m.  
16.08.2015  arvi Toila, Gaastra Hatch 13  
13.08.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
13.08.2015  arvi Tamme, Gaastra Hatch 13  
13.08.2015  martti Tamme, Blade Trigger 14m, Youri Soon Pro 138  
11.08.2015  martti Ristna 02.08-09.08  
04.08.2015  arvi Rahinge  
03.08.2015  arvi Narva-Jõesuu, Gaastra Hatch 13  
02.08.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
02.08.2015  jaak Suureranna, Hiiumaa,Tabou 125x Loft Switchblade 7,3,  
01.08.2015  sven 11.07-01.08 Saaremaal + GoPro  
01.08.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja RRD Youri Soon Pro 138  
01.08.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
01.08.2015  lais Jõesuu, Rally 10m2  
31.07.2015  arvi Häädemeeste, Hatch/Octane  
28.07.2015  jaak Vääna, Fanatic Allvawe 92 x Loft 5,0 vol 2  
26.07.2015  lais Raadna rand, Rally 10m2 + RRD138  
26.07.2015  taavi Pühapäeval Ristnas  
24.07.2015  martti Rahinge, Chiatta K 5`8  
24.07.2015  jaak Vääna, Fanatic Allvawe 92 x Loft 5,0  
24.07.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
24.07.2015  taavi Reedel Väänas  
24.07.2015  Andrus Trepikas; isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
22.07.2015  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6  
22.07.2015  arvi Jõesuu, Hatch13/Octane9  
22.07.2015  jaak Võrts, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
21.07.2015  martti Rahinge, RRD Chiatta K 5`8  
19.07.2015  Andrus Trepikas, Hawk 108l + Manic 5,7  
19.07.2015  jaak Võrts, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3 ja Fanatic Allvawex Loft Lipvawe 5,7  
19.07.2015  arvi Raeküla, Slingshot Octane 9  
19.07.2015  taavi Pühapäeval Väänas  
17.07.2015  martti Rahinge, Chiatta 5`8  
15.07.2015  martti Rahinge, RRD Chiatta K 5`8  
12.07.2015  arvi Häädemeeste, Slingshot Octane 9  
09.07.2015  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch13  
09.07.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
09.07.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja Youri Soon pro 138  
07.07.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Mutiny F-Series 9m.  
07.07.2015  Andrus Trepikas, Hawk 108l + Manic 5,7  
07.07.2015  jaak Võrtsul 'triipu tõmbamas'  
07.07.2015  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
06.07.2015  martti Rahinge, Chiatta K 5`8  
04.07.2015  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6  
04.07.2015  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch13  
04.07.2015  martti Jõesuu, Blade Trigger 14m ja Chiatta K 5.8  
04.07.2015  jaak Pärnu, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
04.07.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
03.07.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m  
03.07.2015  martti Tamme, Blade Triigger 14m, Youri Soon Pro 138  
03.07.2015  arvi Narva-Jõesuu, Gaastra Hatch 13  
27.06.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m  
25.06.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
25.06.2015  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch13  
24.06.2015  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6  
24.06.2015  jaak Vaibla, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
24.06.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
24.06.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja Youri Soon pro 138  
17.06.2015  arvi Raeküla, Slingshot Octane 9  
16.06.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Mutiny F-Series 9m.  
16.06.2015  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
15.06.2015  arvi Tamme, Slingshot Octane9  
15.06.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Mutiny F-Series 9m.  
12.06.2015  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch13  
12.06.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
11.06.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Mutiny F-Series 9m.  
11.06.2015  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
10.06.2015  arvi Tamme, Gaastra Hatch13  
10.06.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
08.06.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Mutiny F-Series 9m.  
08.06.2015  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
07.06.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
07.06.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
07.06.2015  Andrus Trepikas; Querilla 84 + Poison 5,0  
07.06.2015  jaak Pärnu, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
05.06.2015  martti Tamme, Blade Triigger 14m, Youri Soon Pro 138  
05.06.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m  
04.06.2015  arvi Tamme, Slongshot Octane 9  
04.06.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m ja Naish Helix 12m  
03.06.2015  jaak Võrtsjärv, Fanatic Allwave 92 x Loft 4,2  
03.06.2015  Andrus Trepikas Querilla 84 + Manic 4,2  
03.06.2015  martti Trepikas, Beast 85l ja NS Instinct 3,7  
03.06.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
03.06.2015  arvi Jõesuu, Slingshot Octane 9  
01.06.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
01.06.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja Youri Soon pro 138  
01.06.2015  juss Võrtsjärv, Jõesuu, Cabrinha Drifter 11  
31.05.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
31.05.2015  martti Jõesuu, Blade Trigger 14m Youri Soon pro 138  
28.05.2015  arvi Castelldefells,Kawaii 12, Crazyfly 133  
25.05.2015  martti Rahinge, Chiatta K 5`8  
24.05.2015  sven Võrtsjärv Tamme. Naish Park 14m.  
24.05.2015  martti Tamme, Blade Triigger 14m, Youri Soon Pro 138  
23.05.2015  arvi Jõesuu, Gaastra Hatch 13  
23.05.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
23.05.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10m, Jouri Soon Pro 138  
20.05.2015  martti Rahinge, RRD Chiatta K 5`8  
20.05.2015  lais Rahinge. Pearl  
13.05.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
13.05.2015  jaak Trepp, Fanatic Allwave 92 x Loft xxx 5,0  
13.05.2015  arvi Jõesuu , Slingshot Octane 9  
13.05.2015  lais Trepimägi. 3,7 Instinct + 75 Beast  
13.05.2015  martti Trepikas, Beast 85l ja NS ICE 4.2  
12.05.2015  martti Jõesuu, Blade Trigger 14m Youri Soon pro 138  
09.05.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
09.05.2015  martti Jõesuu, Blade Trigger 14m Youri Soon pro 138  
08.05.2015  arvi Tamme, Slingshot Octane 9  
08.05.2015  martti Jõesuu, Blade Trigger 14m TEHTUD!!!'#¤%¤& Jee!  
06.05.2015  sven Peipsi, Kauksi. Naish Park 14m.  
06.05.2015  martti Kauksi, Blade Trigger 14 ja Youri Soon pro 138  
02.05.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish`i Helix 12m ja Park 14m.  
01.05.2015  sven Peipsi, Omedu. Naish Park 14m.  
01.05.2015  martti Omedu, Blade Trigger 14 ja Youri Soon pro 138  
29.04.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m  
29.04.2015  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.3 ICE  
24.04.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m  
23.04.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
22.04.2015  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 NP Alpha  
20.04.2015  sven Peipsi, Omedu. Mutiny F-Series 9m.  
20.04.2015  martti Saadjärv, Äksi, RRD TWINTIP 102L ja NS 5.8 ICE  
19.04.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
16.04.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
14.04.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Mutiny F-Series 9m ja Naish Helix 12m.  
14.04.2015  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.3 ICE  
12.04.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Erinevad lohed.  
12.04.2015  martti Jõesuu RRD Twintip 102l ja 5.3 ICE  
09.04.2015  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
07.04.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
30.03.2015  martti Vaibla, RRD Twintip 102l ja NS ICE 5.3  
29.03.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
27.03.2015  martti Vaibla, RRD Twintip 102l ja NP Alpha 5.8  
26.03.2015  jaak El Medano, 110 ltr. x7,0m2  
25.03.2015  jaak El Medano, 110 ltr. x7,0m2  
24.03.2015  jaak Playa de las Americas, bodyboard  
24.03.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m. Esimene vesi.  
24.02.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja prokandiga lumelaud  
20.02.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja prokandiga lumelaud  
17.02.2015  martti Saadjärv, Äksi, Slingshot Rally 10 ja lisakandiga lumelaud.  
15.02.2015  sven Saadjärv, Äksi. Naish Helix 12m ja lumelauad.  
15.02.2015  martti Saadjärv, Äksi, Slingshot Rally 10 ja lumelaud.  
14.02.2015  lais Lumelaud Kiviõlis  
12.02.2015  martti Saadjärv, Äksi, Slingshot Rally 10 ja lumelaud.  
11.02.2015  martti Saadjärv, Äksi, Slingshot Rally 10 ja lumelaud.  
08.02.2015  sven Saadjärv, Äksi. Mutiny F-Series 9m ja lumelaud.  
08.02.2015  martti Saadjärv, Äksi, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
07.02.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m ja lisakandiga lumelaud.  
07.02.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
02.02.2015  Tuuletallaja Saadjärv,Äksi,Naish 14 ja Sveni lisakandiga lumelaud.  
02.02.2015  martti Vaibla, Slingshot Rally 10 ja lumelaud.  
31.01.2015  sven Saadjärv, Äksi. Naish Helix 12m ja lisakandiga lumelaud.  
31.01.2015  martti Äksi, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
30.01.2015  martti Vaibla, Slingshot Rally 10 ja lumelaud.  
28.01.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja prokandiga lumelaud  
21.01.2015  martti Vaibla, Slingshot Rally 10 ja lumelaud.  
12.01.2015  martti Rahinge põld, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
11.01.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series ja lumelaud.  
11.01.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
10.01.2015  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m ja lisakandiga lumelaud.  
10.01.2015  martti Jõesuu, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
05.01.2015  sven 2014 statistika  
30.12.2014  martti Rahinge põld, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
30.12.2014  sven Rahinge põld, Naish Park 14m ja lumelaud.  
26.12.2014  Tuuletallaja Roheline tegelane Rahinge põllul.  
26.12.2014  lais Esimene lohetamine. Rahinge põld.  
26.12.2014  martti Rahinge põld, Slingshot Rally 10 ja lumelaud  
26.12.2014  sven Haage-Rahinge tee ääres põllul, Naish Park 14m ja lumelaud+GoPro  
25.12.2014  sven Haage-Rahinge tee ääres põllul, Naish Park 14m ja lumelaud.  
06.12.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m ja lisakandiga lumelaud+GoPro.  
16.11.2014  lais Wake  
12.11.2014  jaak Langkawi, Pantai Cenang, Malaysia, SUP  
11.11.2014  jaak Langkawi, Pantai Cenang, Malaysia, SUP  
02.11.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m+GoPro.  
22.10.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park 14m+GoPro  
19.10.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
15.10.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Mutiny F-Series 9m.  
07.10.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Helix 12m+GoPro  
05.10.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park 14m.  
28.09.2014  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja Alpha 5.8  
28.09.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish`i Helix 12m ja Park 14m.  
27.09.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
23.09.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
21.09.2014  martti Rahinge, veelaud ja rula  
20.09.2014  lais Wake Rahingel (9)  
26.08.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
26.08.2014  jaak Trepimägi, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,0  
26.08.2014  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja ICE 5.3 ja ICE 4.2  
25.08.2014  martti Ristna 19.08.-22.08. JP Pro 68l , Mistral Beast 85l, NS ICE 4.2 ja Instinct 3.7  
22.08.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m ja Naish Helix 12m  
20.08.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
20.08.2014  jaak Võrts, Jõesuu, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
19.08.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Mutiny F-Series 9m.  
19.08.2014  jaak Rohuneeme,Püünsi, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
18.08.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m ja Mutiny F-Series 9m.  
17.08.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
13.08.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
11.08.2014  martti Eepilised hetked Ristnas 28.08.-11.08.  
03.08.2014  jaak Otikas, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
02.08.2014  sven Saaremaa, Tehumardi. Slingshot Turbine 17m.  
02.08.2014  jaak Kaleste, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
01.08.2014  sven Saaremaa, Ööri. Slingshot Turbine 17m.  
31.07.2014  sven Saaremaa, Ööri. Naishi Park 14m ja Helix 12m.  
30.07.2014  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Park 14m.  
29.07.2014  sven 27.07.2014 Saaremaa, Tehumardi. Naish Park 14m.  
27.07.2014  lais Rahinge. Pro rada  
27.07.2014  lais Rahinge. Pro rada  
23.07.2014  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Park 14m.  
23.07.2014  martti Rahinge, roheline LF laud ja LF krõpsudega botikud  
23.07.2014  lais Rahinge. Raley maandutud!  
23.07.2014  lais Wake (3)  
22.07.2014  sven Saaremaa, Sõrve ja Tehumardi. Naish Park 14m.  
21.07.2014  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Park 14m.  
18.07.2014  martti Rahinge, roheline LF laud ja LF krõpsudega botikud  
16.07.2014  sven Saaremaa, Ööri. Naish Park 14m.  
15.07.2014  sven Saaremaa, Ööri. Naish Helix 12m ja Park 14m. Hommiku- & õhtusurf.  
15.07.2014  martti Rahinge, roheline LF laud ja LF krõpsudega botikud  
14.07.2014  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Helix 12m.  
13.07.2014  sven Saaremaa, Tehumardi. Mutiny F-Series 9m.  
13.07.2014  martti Saadjärv, Äksi, RRD Twintip 102l ja NP Alpha5.8  
12.07.2014  martti Kasepää, RRD Twintip 102l ja Alpha 5.8  
12.07.2014  sven Saaremaa, Tehumardi. Naish Helix 12m.  
12.07.2014  jaak Pärnu, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
11.07.2014  martti Saadjärv, Äksi, RRD Twintip 102l ja NP Alpha5.8  
11.07.2014  jaak Pärnu, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
10.07.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Helix 12m.  
10.07.2014  jaak Saadjärv, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
10.07.2014  martti Saadjärv, Äksi, RRD Twintip102l ja NP Alpha 5.8  
09.07.2014  lais 6 päeva Rahingel  
08.07.2014  martti Rahinge, LF laud ja LF krõpsudega botikud  
07.07.2014  sven Rahinge Wake  
07.07.2014  martti Rahinge, mingi hea laud ja LF krõpsudega botikud  
04.07.2014  jaak Pirita, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
04.07.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
03.07.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
02.07.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
29.06.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Mutiny F-Series 9m.  
29.06.2014  martti Tamula biits, Fanatic Viper 205l, Gaastra Pilot 5.5 ja täispumbatav SUP  
29.06.2014  lais Wake Rahingel (4)  
26.06.2014  martti Rahinge, Aafrika värvides rendikas, Liquid Force kiirkinnitusega botikutega.  
21.06.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Kõik lohed (9...14m).  
21.06.2014  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja Alpha 5.8  
18.06.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
17.06.2014  jaak Ristna, Fanatic Allwave 92 & Loft Lipwave 5.0  
17.06.2014  martti Ristna, Mistral Beast 85l ja NS 5.3 ICE  
16.06.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
15.06.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Helix 12m.  
14.06.2014  jaak Räpina, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3 ja Fanatic Allwave 92&Loft 5,7  
14.06.2014  Andrus Saadjärv, Äksi: Manta 125 + Vapor 7,6  
14.06.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Mutiny F-Series 9m.  
14.06.2014  martti Saadjärv, Äksi RRD Twintip 102l ja NP Alpha 5.7  
13.06.2014  lais Rahinge. SlingShot  
11.06.2014  lais Rahinge. SlingShot  
09.06.2014  simo266 Kullipesa, Skate 102 ja IQ 5.7  
08.06.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m+GoPro.  
07.06.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
04.06.2014  martti Rahinge, Slingshot rendikas, Liquid Force botikutega.  
04.06.2014  lais Rahinge. SlingShot  
03.06.2014  martti Rahinge, Slingshot rendikas, Liquid Force botikutega.  
02.06.2014  sven Peipsi, Rootsiküla. Naish Park 14m.  
01.06.2014  sven Räpina, Naish Helix 12m.  
31.05.2014  sven Peipsi, Raadna. Naish Park 14m.  
28.05.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
27.05.2014  jaak Saadjärv, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
24.05.2014  sven Räpina, Naish Park 14m.  
23.05.2014  martti Rahinge, Slingshot rendikas, Liquid Force botikutega.  
21.05.2014  martti Saadjärv, Kukulinna, RRD Twintip102l ja NP Alpha 5.8  
19.05.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Kõik lohed.  
18.05.2014  sven Räpina. Naish Park 14m.  
11.05.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
09.05.2014  martti Saadjärv, Äksi, RRD Twintip102l ja NP Alpha 5.8  
05.05.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
04.05.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
03.05.2014  sven Pärnu rand. Naishi Helix 12m ja Park 14m.  
29.04.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
29.04.2014  jaak Virtsjärv, Tabou 125x Loft Switchblade 7,3  
23.04.2014  lais Räpina. 4,2 NS Ice + 85 Mistral Beast  
23.04.2014  martti Räpina TORU! RRD Twintip102l ja 5.3 ICE  
23.04.2014  sven Räpina.  
18.04.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
17.04.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m + GoPro.  
13.04.2014  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja Alpha 5.8  
13.04.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
12.04.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m.  
11.04.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Helix 12m.  
06.04.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Helix 12m.  
05.04.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m.  
01.04.2014  jaak El Medano, 5.0x105 ltr  
30.03.2014  jaak Playa des America, Tenerife  
30.03.2014  sven Võrtsjärv, Tamme. Naish Park 14m. Esimene vesi.  
16.03.2014  sven Saadjärv, Äksi. Mutiny F-Series 9m ja Naish Helix 12m + lisakandiga lumelaud  
14.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja NS Instinct 3.7  
14.03.2014  sven Saadjärv, Äksi. Mutiny F-Series 9m ja lisakandiga lumelaud.  
13.03.2014  sven Saadjärv, Äksi. Naish Park 14m ja lisakandiga lumelaud.  
12.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja NP Core 4.4  
12.03.2014  sven Saadjärv, Äksi. Naish Helix 12m ja lisakandiga lumelaud  
11.03.2014  sven Saadjärv, Äksi. Mutiny F-Series 9m ja lisakandiga lumelaud.  
10.03.2014  sven Saadjärv, Äksi, Mutiny F-Series 9m ja lisakandiga lumelaud.  
09.03.2014  sven Saadjärv. Naish Helix 12m ja lisakandiga lumelaud.  
09.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja NP Core 4.4 + õppelohe ja uisud  
08.03.2014  sven Saadjärv, Mutiny F-series 9m ja lisakandiga lumelaud.  
07.03.2014  sven Saadjärv, Naish Helix 12m ja lisakandiga lumelaud  
07.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja NP Core 4.4  
05.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja Arrows Aerial 5.6  
03.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja Arrows Aerial 5.6  
02.03.2014  sven Saadjärv, Naish Park14m ja lisakandiga lumelaud.  
02.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja Arrows Aerial 5.6 ja õppelohe  
01.03.2014  sven Saadjärv, Naish Park 14m ja täiustatud lumelaud  
01.03.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja Arrows Aerial 5.6  
25.02.2014  lais Kuutsekas, lumelaud, peapõrutus.  
25.02.2014  sven Saadjärv, Naish Park 14m ja lisakandiga lumelaud, GoPro  
24.02.2014  lais Jääkelk + 4,4 Core  
24.02.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja Arrows Aerial 5.6  
24.02.2014  sven Saadjärv, kõik lohed ja lumelaud.  
22.02.2014  sven Saadjärv, Naish Park 14m ja täiustatud lumelaud  
22.02.2014  martti Saadjärv, uisukelk ja Arrows Aerial 5.6  
17.02.2014  sven Saadjärv, Naish Park 14m ja täiustatud lumelaud  
09.02.2014  martti Saadjärv, SS Rally 10 ja F2 Superglide, õppelohe kah. + täiendatud  
09.02.2014  sven Saadjärv, Naish Park 14m ja lumelaud  
08.02.2014  lais Lähtel lumelauaga  
08.02.2014  sven Saadjärv, Naish Park 14m ja lumelaud  
08.02.2014  martti Lähte kelgumägi, F2 Superglide 163cm  
02.02.2014  sven Võrtsjärv, Vaibla. Naish Helix 12m + lumelaud  
01.02.2014  sven Saadjärv, Naish Helix 12m + lumelaud  
31.01.2014  sven Võrtsjärv, Jõesuu. Naish Park 14m + lumelaud  
29.01.2014  sven Saadjärv, Naish Park 14m ja lumelaud.  
17.11.2013  sven Tamme, Mutiny F-series 9m  
13.11.2013  Priit Pärnu 93+ 4,5  
12.11.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 4,0 ja 3,4  
10.11.2013  sven Peipsi (Raadna), Naish Helix 12m  
05.11.2013  jaak Ristna, 75 x 4,2  
05.11.2013  sven Peipsi (Raadna), Mutiny F-series 9m  
30.10.2013  Priit Lepanina ST. Jude  
29.10.2013  Andrus Trepikas Querilla 84 + Manic 4,2  
29.10.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 4,7  
28.10.2013  sven Tamme, Naish Helix 12m + GoPro  
28.10.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 5,7  
24.10.2013  Andrus Matsi majakas Querilla 84 + Poison 5,0  
24.10.2013  Priit Matsi majakas  
19.10.2013  Priit Peipsi, Alajõe 5,4Atlas ja JP93l  
09.10.2013  martti Trepikas, Slingshot Rally 10  
26.09.2013  martti Ristna, Beast 85l ja 4,2 ICE  
23.09.2013  martti Ristna, JP pro 68l ja NS Instinct 3,7  
09.09.2013  martti Rahinge 10 minutit veelauda trossi otsas.  
04.09.2013  martti Rahinge 15 minutit veelauda trossi otsas.  
27.08.2013  martti Rahinge 20 minutit veelauda trossi otsas.  
21.08.2013  martti Rahinge 20 minutit veelauda trossi otsas.  
17.08.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 5,7 ja 4,7  
14.08.2013  jaak Trepp, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
13.08.2013  martti Ristna laager 16.07.-13.08 Kõik kamad  
09.08.2013  arimari Trepimägi, reedeõhtu  
09.08.2013  Andrus Trepikas, Manta 125 + Vapor 7,6 + d 42  
09.08.2013  jaak Trepimägi, F2 SX x Loft Switchblade 7,3  
03.08.2013  eiko Räpina Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
03.08.2013  jaak Kärdla,Ristna F2 SX x7,3 Loftsales Switchblade  
30.07.2013  Andrus Saadjräv, Formula + Vapor 10,0  
22.07.2013  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Poison 5,0  
21.07.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 5,7  
20.07.2013  Tavi Trepikas,laulupidu 16 purje .Nagu vanasti  
20.07.2013  Andrus Saadjärv, Manta 125 + Vapor 7,6  
20.07.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 4,7  
19.07.2013  arimari Kakumäe, Starkite 9m2 Kristiga  
16.07.2013  arimari Laulasmaa, Angulo SuperGu 112+ 5,7 m2 roheline puri  
16.07.2013  eiko Kullipesa Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
15.06.2013  lais Trepikas 85 l Beast + 5,3 ruudune Ice  
15.06.2013  martti Trepikas, RRD Twintip 102 ja NP Alpha5.8  
14.06.2013  martti Trepikas, Beast 85l ja ICE 4.2  
14.06.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 4,7  
11.06.2013  jaak Trepp, F2 SX 105 x Loft Switchblade 7,3  
11.06.2013  eiko Trepikas Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 7,0  
11.06.2013  martti Trepikas, RRD Twintip 102 ja NP Alpha5.8  
28.05.2013  eiko Saadjärv Äksi Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
21.05.2013  eiko Vaibla Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
09.05.2013  eiko Trepikas Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
05.05.2013  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Poison 5,0  
05.05.2013  martti Trepikas, Beast 85l ja ICE 5,3 ja 4.2  
05.05.2013  eiko Trepikas - F2 eliminator105 + LoftSails PureLip 4,7  
02.05.2013  martti Trepikas, RRD Twintip 102 ja NP Alpha5.8  
30.04.2013  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 4,7  
15.04.2013  martti Tarifa nov. lõpp- märtsi keskpaik. Kõik kamad, iseäranis RE 7.4  
03.04.2013  jaak Tenerife, El Medano 112 x 5,3  
02.04.2013  jaak Tenerife, El Medano 112 x 5,7  
23.03.2013  Tavi Mui Ne Vietnam starboard 140L puri 7,0 1,5 tundi  
16.03.2013  Tavi Mui Ne Vietnam starboard 101L puri 6,0+5,3 4tundi  
15.03.2013  Tavi Mui Ne Vietnam starboard 101L puri 5,0+4,5 4tundi  
27.11.2012  jaak Bali, Kuta beachsurf  
23.11.2012  jaak Bali, Kuta beachsurf  
12.11.2012  Andrus Lepanina; Querilla 84 + Poison 5,0  
16.10.2012  martti Ristna, Beast75l ja Ice 4.2 ja Instinct 3.7  
07.10.2012  eiko Ristna - Quatro LS85 + LoftSails PureLip 4,7  
05.10.2012  Andrus Nina; Querilla 84 + Poison 5,0  
29.09.2012  eiko Pärnu EMV Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
21.09.2012  Mihkel Trepimägi, üksinda  
15.09.2012  Andrus Trepikas; Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
14.09.2012  martti Ristna, Beast75l ja Ice 4.2 ja Instinct 3.7  
14.09.2012  jaak Ristna, Evo 75 x Gaastra 4,2 ja 3,7  
14.09.2012  eiko Ristna - Quatro LS 85 + LoftSails PureLip 4,0 ja 3,4  
09.09.2012  jaak Narva Jõesuu, Fanatic Allwave x Gaastra Poison 5,0  
09.09.2012  eiko Narva Jõesuu - Quatro LS 85 + LoftSails PureLip 4,7  
05.09.2012  jaak Vääna, Fanatic Allwave 92 x Gaastra Poison 5,0  
05.09.2012  Andrus Trepikas; isonic 101 + Vapor 6,0 + s37  
05.09.2012  eiko trepikas - F2 eliminator105 + LoftSails PureLip 4,7  
05.09.2012  martti Trepikas, 85l Beast ja 5.3 ICE  
02.09.2012  Mihkel Trepimägi; Võrtsjärv rokib  
02.09.2012  Andrus Trepikas; isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
02.09.2012  jaak Trepp, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
02.09.2012  eiko Vääna - Quatro LS 85 + LoftSails PureLip 5,7  
26.08.2012  martti Ristna , 20.07.-23.08.2012  
22.08.2012  tom44 Formula MM Liepajas 2 päev  
22.08.2012  tom44 Formula MM Liepajas 1 päev  
20.08.2012  Andrus Saadjärv; Sepik + Vapor 7,6  
20.08.2012  eiko Saadjärv - Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
14.08.2012  Andrus Saadjärv; Manta 125l + Vapor 6,7 + d42  
12.08.2012  Andrus Saadjärv; JP 114 + Severne 3,6  
08.08.2012  jaak Trepp, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
08.08.2012  Andrus Trepikas; Querilla 84 + Manic 4,2  
01.08.2012  jaak Sõru, F2 SX 105 x Loft Switchblade 7,3  
29.07.2012  eiko Räpina Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
29.07.2012  alo115 Saadjärv, F2 FX 157 & NP 10.7  
28.07.2012  alo115 Saadjärv, F2 FX 157 & Arrows 12.3  
24.07.2012  arimari Trepikas, 122l RRD, Rock 5,2  
24.07.2012  eiko Trepikas Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 7,0  
23.07.2012  Andrus Trepikas; Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
16.07.2012  jaak Trepp, Fanatic Allwave 92 x Loft Lipwave 5,7  
16.07.2012  arimari Trepikas, tund solberdamist päikeseloojangus  
16.07.2012  martti Trepikas, 85l Beast ja 5.3 ICE  
15.07.2012  martti Trepikas, 85l Beast 4.2 ICE  
15.07.2012  Andrus Trepikas; Querilla 84 + Poison 5,0  
02.07.2012  tom44 NP Baltic Cup koos Euro Cup-iga  
27.06.2012  eiko Otikas - Tabou Manta 125 + Loftsails R Blade7,0  
25.06.2012  eiko Ristna - Quatro LS 85 + LoftSails PureLip 4,7  
24.06.2012  martti Trepikas RRD Twintip 102 l + ICE 5.3 ja NP Alpha 5,8  
23.06.2012  eiko Tõrvanina - F2 eliminator105 + LoftSails PureLip 5,7  
19.06.2012  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Poison 5,0  
19.06.2012  martti Trepikas, 85l Beast ja 5.3 ICE ja 4.2 ICE  
18.06.2012  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 Alpha  
17.06.2012  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Manic 4,2  
17.06.2012  eiko Ristna - Quatro LS 85 + LoftSails PureLip 4,0 ja 3,4  
17.06.2012  martti Trepikas, 75l Beast ja 3.7 Instinct ja 4.2 ICE  
17.06.2012  jaak Ristna, Evo 75 x Gaastra Manic 4,2  
17.06.2012  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0, 5.4, 4.7  
10.06.2012  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
09.06.2012  jaak Trepp, F2 SX 105 x Loft Switchblade 7,3  
09.06.2012  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 Alpha ja ICE 5,3  
02.06.2012  jaak Pärnu, Evo 75 & Gaastra Poison 5,0  
02.06.2012  eiko Pärnu Quatro LS 85 + LoftSails PureLip 4,7  
02.06.2012  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 Alpha  
23.05.2012  martti Räpina TORU!!! RRD Twintip 102l ja ICE 5.3  
23.05.2012  eiko Trepikas Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
18.05.2012  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.3 ICE  
18.05.2012  eiko Trepikas Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 7,0  
12.05.2012  martti Trepikas, 75l Beast ja 3.7 Instinct  
12.05.2012  eiko Trepikas F2 eliminator 105 + LoftSails PureLip 4,7  
11.05.2012  eiko Trepikas Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
10.05.2012  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 Alpha  
05.05.2012  lais Trepikas, RRD Twintip 102 l + NP Alpha 5,8  
05.05.2012  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 Alpha  
05.05.2012  eiko Trepikas Tabou Manta 125 + LoftSails R Blade 8,6  
01.05.2012  martti Räpina, Beast 85l ja ICE 5.3  
01.05.2012  lais Räpina, Beast85 + Core 4,4  
29.02.2012  jaak Tenerife, El Medano, RRD Freestyle wave 116 x Point7-7,2  
26.02.2012  jaak Tenerife, Playa America  
29.12.2011  eiko Ristna Quatro 85 ja manic 4,0  
27.12.2011  lais Elu esimene detsembri-surf  
27.12.2011  martti Trepikas, 75l Beast ja 4.4 Core  
04.12.2011  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.3 ICE  
25.11.2011  eiko Ristna Quatro85 ja manic4,7 alari3,5  
24.11.2011  eiko Ristna Quatro85 ja manic4,0  
30.10.2011  eiko Ristna QUATRO85 ja manic4,7 poison5,8  
30.10.2011  jaak Ristna Fanatic Allwave 92&Gaastra Poison 5,0  
22.10.2011  martti Trepikas, 102l RRD Twintip ja 5.8 Alpha  
22.10.2011  eiko Ristna querilla78 ja manic4,7  
22.10.2011  Andrus Pärnu rand, Querilla 84, poison 5,0  
17.10.2011  eiko Ristna querilla78 ja poison5,8  
16.10.2011  eiko Ristna querilla78 ja poison5,8  
07.10.2011  juss Ristna, Nomad 5, Cabrinha 6'1''  
07.10.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
06.10.2011  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 Alpha  
06.10.2011  Andrus Pärnu rand, Querilla 84, poison 5,0  
06.10.2011  juss Ristna EMV, Nomad 5, Rauntsi sträppidega 5'8''  
05.10.2011  juss Ristna, sikrit spot Nomad 7, G Smith 5'8''  
05.10.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
05.10.2011  jaak Võrtsjärv F2 SXM &Loft Switchblade 7,3  
04.10.2011  juss Ristna, Nomad 5, 7 Davey 6'2'', Sträppidega Cabrinha 6'1''  
03.10.2011  juss Ristna, Nomad 9, Davey 6'2''  
02.10.2011  juss Ristna, Nomad 9, Davey 6'2''  
01.10.2011  Andrus Ninaküla, querilla 84, poison 5,0 ja 5,8  
01.10.2011  martti Saadjärv, Äksi. RRD Twintip102l ja 5.8 Alpha  
24.09.2011  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.3 ICE  
23.09.2011  martti Trepikas, 85l Beast ja 4.4 Core  
23.09.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,0 + s33  
23.09.2011  juss Vääna Nomad 5,5, G Smith 5'8''  
22.09.2011  juss Ristna Nomad 7, Davey 6'2''  
15.09.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,0 + s33  
15.09.2011  juss Katjusha lõpp, Vääna, Nomad 7, G Smith 5'8''  
14.09.2011  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Manic 4,2  
14.09.2011  eiko Virtsjärv querilla 78 ja manic 4,0  
14.09.2011  jaak Trepp, Evo 75 ja Gaastra 4,2  
14.09.2011  martti Trepikas, 75l Beast, 3.7 ja 4.4  
14.09.2011  juss Katja, Paope, Nomad 5,5, G Smith 5'8''  
13.09.2011  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
13.09.2011  martti Trepikas, RRD Twintip 102l ja 5.8 Alpha  
13.09.2011  juss Ristna, Katja, Lokahi EMV, Nomad 5,5, G Smith 5'8''  
10.09.2011  alo115 Pirita, F2 FX 157 & NP 10.7  
07.09.2011  juss Ristna: Nomad 7, Nomad 5,5, Davey 6'2'' G Smith 5'8''  
06.09.2011  Andrus Kodavere, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
03.09.2011  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & Arrows 12.3  
30.08.2011  Andrus Pärnu, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s33; Querilla 84 + Poison 5,0  
30.08.2011  martti Trepikas, 102l RRD Twintip ja 5.8 Alpha  
29.08.2011  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
29.08.2011  juss Ristna Nomad 7, Davey 6'2''  
28.08.2011  eiko Ristna querilla78 ja poison5,8  
28.08.2011  jaak Pärnu F2SXM & Loft Switchblade 7,3  
27.08.2011  eiko Mändjala COGUA + Cabrinha 10m2  
27.08.2011  Andrus Nina, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
27.08.2011  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
20.08.2011  juss Ristna Nomad 7, Davey 6'2''  
20.08.2011  martti Äksi, RRD Twintip 102l + 5.8 Alpha  
20.08.2011  Andrus Kasepää, Querilla 84 + Poison 5,0  
12.08.2011  martti Ristna laager 3 nädalat ja veidi peale  
10.08.2011  Andrus Pärnu rand, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
09.08.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
06.08.2011  juss Aegna maraton. Nomad 9 + Penny tandemiga 8,6 Neilpryde RS, tandem Starboard.  
06.08.2011  jaak Ristna Fanatic Allwave 92 &Loft Lipwave 5,7  
06.08.2011  alo115 Pirita, Aegna Maraton, F2 FX 157 & NP 10.7  
01.08.2011  jaak Räpina F2 SX 105 ja Loft Switcblade 7,3  
18.07.2011  Andrus Saadjärv (Äksi), Sepik + Vapor 10,0  
17.07.2011  Tanel84 Tammel 4h, Cabrinha Crossbow 12m2  
16.07.2011  juss Ristna Nomad 7, Davey 6'2''  
15.07.2011  juss Ristna Nomad 9. Davey 6'2''  
12.07.2011  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
12.07.2011  jaak Trepimägi, F2SX 105 ja Loft Switchblade 7,3  
06.07.2011  Andrus Saadjärv (Äksi), Sepik + Vapor 10,0  
06.07.2011  martti Äksi, Fanatic Falcon 120l ennesõjaaegne püss , NP VS 7.0 aastast 1997  
06.07.2011  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
28.06.2011  Andrus Räpina, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
24.06.2011  Tanel84 Tammel 3h, Cabrinha Crossbow 9m2  
23.06.2011  eiko Nasva querilla78 ja manic 4,0  
23.06.2011  jaak Vaibla F2 105 & LOFT Switcblade 7,3  
23.06.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,0 + s33  
21.06.2011  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
21.06.2011  martti Trepikas , Skate 112l ja 5.8 Alpha  
18.06.2011  Andrus Trepikas, Manta 125l + Vapor 7,6 + d42  
18.06.2011  eiko Vääna querilla 78 ja poison5,8  
18.06.2011  martti Trepikas , Skate 112l ja 5.8 Alpha  
18.06.2011  Tanel84 Tammel 3,5h, Cabrinha Crossbow 12m2  
18.06.2011  juss Vääna, Nomad 7,0 Davey 6'2''  
15.06.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,0 + s37; s33  
14.06.2011  Tanel84 Tammel 5h, Cabrinha Crossbow 12m2 13.06.11  
04.06.2011  Tanel84 Tammel 3h, Cabrinha Crossbow 12m2  
03.06.2011  taavi Trepikal  
03.06.2011  RolandM Trepika slallitrenn  
01.06.2011  lais Saadjärv, Kukulinn. Alari mast, Jussi puri ja Taavi laud  
30.05.2011  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,7 ; 6,0 + s37  
30.05.2011  martti Ristna Beast 85l ja ICE 5.3  
30.05.2011  juss Ristna Nomad 7, Nomad 9. Davey 6'2''  
29.05.2011  martti Ristna Beast 85l ja 4.4 Core ja 5.3 ICE  
29.05.2011  juss Ristna Nomad 7, Davey 6'2''  
28.05.2011  jaak Trepimägi F2SX105 ja Loft Switchblade 7,3  
26.05.2011  RolandM Trepikas Manta 69 ja Vapor 7,1  
25.05.2011  juss Ristna Nomad 7, Davey 6'2''  
25.05.2011  RolandM Trepikas, Vapor 5,5 ja Manta 65  
25.05.2011  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Manic 4,2  
25.05.2011  eiko Ristna Querilla78 ja Poison5,8  
25.05.2011  martti Trepikas, Beast 75l, Core 4.4  
24.05.2011  juss Ristna: Nomad 7, Nomad 5,5, Nomad 7 2011, Davey 6'2''  
24.05.2011  eiko Ristna Querilla78 ja manic4,7  
23.05.2011  juss Ristna Nomad 7, Davey 6'2''  
18.05.2011  juss Tamme, Nomad 7, Davey 6'2''  
18.05.2011  martti Trepikas, Beast 75l, ICE 5.3 ja Core 4.4  
18.05.2011  eiko Trepikas eliminator105 ja expression6,5  
08.05.2011  Tanel84 07.05.2011 Räpina torus paar tundi Cabrinha Crossbow 12m2  
07.05.2011  martti Kevadtuule pealinn, Skate 112l, NP Alpha 5.8  
28.03.2011  Tanel84 Ilmatsalu kooli taga 26.03.11  
27.03.2011  TimK Rahinge 1.5h 9m2  
25.03.2011  martti Anne kanal, NR 5.3 ja kelk  
24.03.2011  TimK 23.03.2011 Rahinge 1,5h. cabrinha crossbow 9m2  
04.03.2011  Tanel84 04.03.2011 Rehe motelli taga  
25.01.2011  jaak El Medano 105x6,5  
23.01.2011  jaak El Medano, 105* 6,0  
22.01.2011  jaak El Medano 105*7,0  
14.01.2011  Tanel84 13.01.2011 Rahinge 6-10m/s 1,5h  
15.11.2010  Andrus Pärnu rand, Querilla 84 + Poison 5,8  
15.11.2010  eiko Ristna querilla78 ja manic4,7  
04.11.2010  Andrus Trepikas, Querilla 84 + Poison 5,8  
03.11.2010  Andrus Pärnu rand, Querilla 84 + Poison 5,0  
12.10.2010  Andrus Trepimägi, Querilla 84 + Manic 4,2  
08.10.2010  juss 3-päevane Ristnatripp Thruster 6´1' Nomad7, Crossbow10  
07.10.2010  jaak Vana tarkust ära unusta  
07.10.2010  eiko Ristna querilla78 ja Jussi5,8  
28.09.2010  eiko Nina querilla78 ja manic4,0  
28.09.2010  jaak Nina, Baltika ülikond nr. 50 x Montoni hall lips  
28.09.2010  Andrus Nina, Querilla 84 + Manic 4,2  
27.09.2010  Andrus Nina, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37; querilla 84 + Poison 5,0  
19.09.2010  Andrus Trepikas, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
19.09.2010  jaak Võrtsjärv F2SX M 105 x Loftsails Switchblade 7,3  
18.09.2010  jaak Võrtsjärv, F2SX 105 x Loft Switchblade 7,3 RDM  
17.09.2010  Andrus Vaibla, SB isonic 101 + s 37; Manta 125 + d42 + Vapor 7,6  
15.09.2010  Andrus Nina, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
03.09.2010  Andrus Trepimägi, Querilla 84 + Poison 5,0  
03.09.2010  Tanel84 Tamme  
02.09.2010  Andrus Nina, Querilla 84 + Poison 5,8; Poison 5,0; Manic 4,2  
26.08.2010  Tanel84 Tamme 25.08.10  
25.08.2010  Andrus Pärnu, Papaslall II, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37; querilla 84 + Poison 5,0  
24.08.2010  valmar Saaremaa ööri laht.Best waroo9m2- 1h,  
23.08.2010  Andrus Trepimägi, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s33 ja s37  
23.08.2010  Tanel84 Tamme 22.08.10  
22.08.2010  Andrus Trepimägi, Manta 125 + Vapor 7,6 + d42  
22.08.2010  valmar Tamme.1.5h  
22.08.2010  Siim Tamme  
22.08.2010  martti Ristna, Beast 85l ja ICE 5.3  
22.08.2010  eiko Ristna querilla78+manic4,7 ja jussi5,8  
22.08.2010  arimari Trepimägi  
22.08.2010  jaak Vääna, Fanatic Freewave 86 x Gaastra Poison 5,0  
21.08.2010  eiko Ristna kOriLLa  
18.08.2010  Andrus Karepa DÜNAMO  
18.08.2010  martti Ristna juuli-august  
09.08.2010  Andrus Pärnu, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s33  
09.08.2010  RolandM Ristna Querilla 78+Poison 5,8/Manic 5.0  
07.08.2010  RolandM Ristna Manta 69+Vapor 7,6  
07.08.2010  Siim Pärnu  
04.08.2010  jaak Pärnu, Fanatic Freewave 86 x Gaastra Remedy 6,0  
04.08.2010  Andrus Pärnu, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s33; F2 querilla 84 + Poison 5,0  
04.08.2010  valmar Tamme,Waroo 9m2-2,5h  
04.08.2010  eiko Ristna querilla78+manic4,7  
31.07.2010  eiko Ristna querilla78+manic4,7  
31.07.2010  jaak Ristna Fanatic Freewave 86 x Gaastra Poison 5,0  
30.07.2010  Andrus Topu, Manta 125 + Vapor 7,6 + d42  
30.07.2010  eiko Ristna querilla78+poison5,8  
29.07.2010  Andrus Nina, SB isonic 101 + Vapor 6,7 + s37  
29.07.2010  eiko Rjapina eliminator105 + expression6,5  
29.07.2010  jaak Räpina, F2 SX M 105 x 7,0  
25.07.2010  Andrus Äksi, F2 FX100III + Vapor 10,0  
25.07.2010  eiko Haagi lõugas - eliminator105 + poison5,8  
24.07.2010  eiko Sõrve Säär - eliminator105 & querilla 78 + poison 5,8  
24.07.2010  Andrus Karepa, SB isonic 101 + Vapor 6,7 1,5h + s37  
19.07.2010  jaak Malvaste, Hiiumaa F2 SX 105 x 7,0  
08.07.2010  valmar Kaugatoma-Waroo-9m2.3h  
07.07.2010  valmar Kaugatoma pank.Waroo 9m2-3,5h.  
27.06.2010  martti Trepikas, Skate 112l, Expression 6.2  
19.06.2010  arimari Saadjärv, WG uskuja ämber  
19.06.2010  jaak Virtsjärv Vaibla F2 SX M 105X Gaastra Remedy 6,0  
19.06.2010  martti Saadjärv, Äksi. Skate 112l ja Expression 6.2  
19.06.2010  eiko Vaibla eliminator105 ja poison5,8  
19.06.2010  valmar Kauksi.waroo13m2. 1,5h  
16.06.2010  indrek Topu, Fanatic Bee 91 ja Remedy 6,4  
14.06.2010  valmar Saaremaa öörilaht 2h  
13.06.2010  indrek Topu, Fanatic Eagle 127 ja Remedy 6,4  
13.06.2010  valmar Tamme-3.5h  
13.06.2010  eiko Ristna militaarlaht querilla78 ja poison 5,8  
13.06.2010  martti Trepikas Beast 85l ja 4.4 Core  
13.06.2010  jaak Trepimägi F2 SX M ja Gaastra Poison 5,0  
12.06.2010  martti Trepikas Beast75l ja 3.7 Instinct ja 4.4 Core  
12.06.2010  indrek Topu, Fanatic Bee 91 ja Search 4,7  
12.06.2010  eiko Ristna guerilla78 ja manic4,0  
12.06.2010  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 4.7  
05.06.2010  jaak Trepimägi F2 SX M x 7,0  
05.06.2010  valmar Tamme  
05.06.2010  lais Trepikas, 4,4 NP Core+Mistral Beast 75 l  
05.06.2010  martti Trepikas Beast 85l ja 5.3 ICE  
05.06.2010  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0  
04.06.2010  Tanel84 Räpina tuuletoru  
04.06.2010  lais Trepikas, 5,3+85l  
04.06.2010  martti Trepikas, Skate 112l, Expression 6.2  
24.05.2010  eiko Trepikas querilla78 , eliminator105 ja poison 5,8  
24.05.2010  jaak Võrtsjärv Fanatic Freewave 86 x Gaastra Poison 5,0  
24.05.2010  martti Trepikas Beast75l ja 4.4 Core  
24.05.2010  lais Trepikas, 4,4 NP Core+Mistral Beast 75 l  
06.05.2010  Valmar Tehumardi  
01.05.2010  eiko Ristna, eliminator105 ja poison 5,8  
25.04.2010  martti Trepikas, Skate 112l, Expression 6.2  
25.04.2010  lais Trepikas, Martti asjad (112+6,2)  
25.04.2010  Siim Tamme  
18.04.2010  Siim Emajõe luht, Käreveres  
18.03.2010  arimari Cabarete kokkuvõte  
11.03.2010  Tanel84 10.03.2010 Rahinge 10m/s 1,5h  
11.03.2010  arimari Cabarete, idatuul, nõrk  
15.02.2010  jaak El Medano, 96x5,5  
14.02.2010  jaak El Medano, 96x5,5  
29.01.2010  Kalevi 28.01. Saadjärvel  
23.12.2009  Valmar Emajõe luht  
22.12.2009  Siim Esimene põlluralli  
02.11.2009  Valmar mändjala  
07.10.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 / Zone 4,2  
07.10.2009  eiko Ristna querilla78 - manic 4,0 ja 4,7  
07.10.2009  jaak Ristna, Fanatic Freewave 86+ 4,2 Gaastra Manic  
04.10.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 SUPER  
04.10.2009  eiko pärnu querilla78 ja manic4,0  
28.09.2009  Alar Vääna, varahommik, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
28.09.2009  Tanel84 Pärnu 27.09.09  
27.09.2009  arimari Lõpupidu, Trepimäe  
27.09.2009  Alar Vääna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
26.09.2009  arimari Laulasmaa, Angulo 112 l, Severne 5,7  
23.09.2009  Kaimar Tamme 23.09.2009  
23.09.2009  eiko Trepikas eliminator105, querilla78 ja expression 6,5, poison5,8  
23.09.2009  arimari Trepimägi, võistlused  
23.09.2009  jaak Virtsjärv F2 SX M 105 ltr.+7,0  
22.09.2009  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
22.09.2009  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
21.09.2009  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
09.09.2009  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
08.09.2009  Alar Ristna õhtupoolik, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
06.09.2009  lais Ristna (5)  
04.09.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
04.09.2009  eiko Ristna Querilla 78 + Poison 5,8, manic 4,7  
02.09.2009  arimari Vaibla, tuulevaikus  
02.09.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
02.09.2009  Allan Vaibla. Stubby116+expression6.4  
30.08.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
27.08.2009  arimari Trepimägi, 1,5tundi  
27.08.2009  Siim Tamme  
27.08.2009  jaak Virtsjärv F2 SX M 105 ltr.+7,0  
23.08.2009  lais Ristna (5)  
22.08.2009  Alar Ristna, sõjaväeosa, JP FS 100 ja Zone 5,0 overpower, saltode päev  
17.08.2009  Valmar Tamme  
16.08.2009  Tanel84 Tamme  
16.08.2009  Kaimar Vaibla 16 august  
16.08.2009  eiko Vääna querilla 78 + Poison5,8 ja manic 4,7  
16.08.2009  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2 väga lux  
15.08.2009  Kaimar Tamme 15 august  
15.08.2009  eiko Toila querilla78 + poison5,8  
15.08.2009  Siim Tamme  
15.08.2009  arimari Sume surfipäev, Trepimägi  
12.08.2009  Kaimar Tamme 12.august  
12.08.2009  Valmar Tamme  
06.08.2009  tom44 Formula Euroopakad Sopt 2x Gaastra Vapor  
06.08.2009  tom44 Formula Euroopakad Sopot 2x Gaastra Vapor päev 2  
04.08.2009  jaak Hiiumaa, nädal 31  
03.08.2009  lais Ristna (2+1)  
02.08.2009  Kaimar Tamme 2 august  
02.08.2009  eiko Trepikas eliminator105 + poison 5,8  
01.08.2009  Siim Kabli  
01.08.2009  Kaimar Tamme , 31 juuli  
29.07.2009  eiko Austria Ebensee eliminator105 + expression 6,5  
26.07.2009  lais Ristna (4)  
25.07.2009  Siim Saaremaa, Ööri laht  
22.07.2009  Allan Vaibla, Stubby 116+expression 6.4  
22.07.2009  Siim Tamme  
21.07.2009  eiko Klitmöller querilla78 + poison5,8  
21.07.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
20.07.2009  Allan Tamme Stubby 116+expression 6.4  
20.07.2009  Siim Tamme  
20.07.2009  eiko Klitmöller eliminator105 ja querilla78 + Poison5,8  
19.07.2009  eiko Klitmöller eliminator105 + expression6,5  
17.07.2009  Siim Tamme  
10.07.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
10.07.2009  Siim Valma 'maraton' 08.07  
10.07.2009  eiko Ristna Querilla 78 + Poison 5,8  
09.07.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5  
09.07.2009  eiko Tamme eliminator105+expression6,5 ja querilla78+poison5,8  
09.07.2009  Allan Vaibla, jp fsw84, windwing bash5.1  
05.07.2009  Siim Räpina  
04.07.2009  Alar Räpina, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0 /5,6  
04.07.2009  lais Räpina. Beast 85 + Ice 5,3  
04.07.2009  martti Räpina Beast 85l ja ICE 5.3  
04.07.2009  eiko Räpina eliminator105 ja expression6,5  
04.07.2009  Siim Räpina  
03.07.2009  lais Räpina, Beast 75+Instinct 3,7  
03.07.2009  martti Räpina Beast 85l ja Core 4.4  
01.07.2009  tom44 NP Baltic cup Liepajas 2 päev Gaastra Vapor+Vapor 12,0  
28.06.2009  tom44 NP Baltic Cup Liepajas 1 päev Gaastra Vapor+Vapor 12,0  
25.06.2009  Allan Kärdla, Oti sadam. stubby 116 expression 6.4  
25.06.2009  Siim Kihnu, Rock City  
24.06.2009  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
24.06.2009  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
23.06.2009  eiko Räpina eliminator105 ja expression6,5  
20.06.2009  Siim Tamme  
20.06.2009  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
20.06.2009  arimari Trepimägi, lõbus laupäev  
20.06.2009  Valmar Tamme  
19.06.2009  Siim Tamme  
19.06.2009  jaak Virtsjärv F2 SXM x 7,0  
19.06.2009  eiko Trepikas eliminator105 ja expression 6,5  
18.06.2009  Siim Kakumäe 17.06  
17.06.2009  arimari Trepimägi, kähkukas  
17.06.2009  Valmar Kullipesa  
17.06.2009  eiko virtsjärv eliminator105 ja expression6,5  
15.06.2009  Valmar Pärnu  
15.06.2009  Allan Vaibla, stubby116 expression6.4  
14.06.2009  Valmar Kauksi  
14.06.2009  arimari Vaibla, kõrkjaoopus  
14.06.2009  Julius231 saadjärv  
14.06.2009  Allan Vaibla, stubby116 expression6.4  
14.06.2009  Alar Ristna, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
14.06.2009  eiko Rohuküla querilla78 + manic 4,0  
13.06.2009  eiko Ristna lõuna laht, Querilla 78 + Poison 5,8  
07.06.2009  Valmar Omedu  
07.06.2009  Siim Omedu  
04.06.2009  Siim Tamme  
03.06.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 xtv2009pro ja NP Zone 5,0  
01.06.2009  tom44 Pryde cup 1 etapp Leedus Ventes, päev 2  
01.06.2009  tom44 Pryde cup 1 etapp Leedus Ventes, päev 1  
31.05.2009  Siim Räpina 29.05  
28.05.2009  Siim Võrtsjärv, Emajõe algus  
27.05.2009  Alar RISTNA, Starboard EVO 70 xtv2009pro ja NP Zone 5,0  
27.05.2009  Allan Tamme, stubby 116 ja np expression 6.4  
27.05.2009  Valmar Võrtsjärv (jõesuu)  
27.05.2009  eiko Tamme eliminator105+expression6,5  
27.05.2009  Julius231 Saadjärv.Formula F2+Gaastra12m.  
27.05.2009  jaak Virtsjärv, Tamme Fanatic Freewave 86 x Gaastra Remedy 6.0  
25.05.2009  Siim Tamme, 24.05  
25.05.2009  tom44 EMV Formula 1 etapp Gaastra Vapor/Gaastra Vapor 12,0 ja 11,0 päev 2  
25.05.2009  tom44 EMV Formula 1 etapp Gaastra Vapor/Gaastra Vapor 12,0 ja 11,0  
24.05.2009  Alar Trepikas, JP Freestyle 100 ja Zone 5,6  
24.05.2009  martti Saadjärv Äksi, Skate64 112l ja Expression 6,2  
24.05.2009  eiko Kullipesa slalli võistlused eliminator105 expression 6,5  
24.05.2009  Valmar Tamme  
24.05.2009  lais Saadjärv, Äksi. Skate 64 + Expression 6,2  
24.05.2009  Siim Tamme  
24.05.2009  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0  
23.05.2009  Valmar Tamme  
23.05.2009  alo115 Pirita, F2 FX 157 & NP 10.7  
22.05.2009  Siim Vaibla  
14.05.2009  JULIUS231 Saadjärv.Formula F2+Gaastra 6,5m.  
13.05.2009  martti Räpina Beast 85l ja Beast 75l ja Core 4.4  
13.05.2009  lais Räpina, Beast 74+3,7  
13.05.2009  jaak Rjapina Fanatic Freewave+Gaastra Poison 5.0  
13.05.2009  Alar Topu, JP FS 100 ja Zone 5,0  
09.05.2009  Alar Vääna, Starboard EVO 70 ja Zone 5,0  
09.05.2009  jaak Virtsjärv, Fanatic Freewave 86 +Gaastra Remedy 6,0  
09.05.2009  Valmar Võrtsjärv  
09.05.2009  martti Trepikas Skate64 Expression 6.2 ja Beast 85l Ice 5.3  
09.05.2009  arimari Vaibla, madalstart, 5,2 Tushingham Rock, 120l RRD  
09.05.2009  Siim Võrtsjärv, emajõe algus  
09.05.2009  Allan Vaibla. stubby 116 np expression 6.4  
09.05.2009  JULIUS231 Saadjärv. Formula F2+NP9,8m.  
09.05.2009  eiko Rohuküla EMV eliminator105 poison5,8 & expression6,5  
07.05.2009  Siim Räpina  
06.05.2009  tom44 Trepikas Formula Vapor+Gaastra Vapor 12,0  
04.05.2009  tom44 Pärnu Tabou Manta 79+Gaastra Vapor 9,3 uim SL2 48 cm  
30.04.2009  martti Ärajäänud surfipäev Räpinas.  
30.04.2009  jaak Räpina 6,0x86  
28.04.2009  tom44 Pirita Formula Vapor+Gaastra 12,0  
27.04.2009  JULIUS231 Saadjärv. Formula F2+Gaastra12m.  
26.04.2009  eiko virtsjärv eliminator105, poison5,8  
26.04.2009  Siim Tamme  
26.04.2009  martti Trepikas, NP Expression 6.2 ja 112l Skate64  
26.04.2009  lais Võrtsjärv. Trepimägi. Skate 112l + Ice 5,3  
21.04.2009  Kalevi Raadi  
20.04.2009  Siim Räpina  
18.04.2009  Siim Emajõe luht  
18.04.2009  Valmar Emajöe luht  
16.04.2009  Siim Emajõe luht, Käreveres  
20.03.2009  Kalevi Peipsi..Omedu (Kitewing ja suusad)  
20.03.2009  Valmar Saadjärv  
17.03.2009  Valmar Saadjärv  
10.03.2009  Valmar Saadjärv  
01.03.2009  juss Boracay JP freestyle 100 ja NeilPryde FireFly 6,1  
28.02.2009  Valmar Saadjärv  
28.02.2009  juss Kolm päeva kilekotiga Secol  
24.02.2009  juss Boracay, Cabrinha SB10  
23.02.2009  Valmar Peipsi  
23.02.2009  juss Boracay, Cabrinha SB10, Kohutav 18  
22.02.2009  Valmar Saadjärv  
22.02.2009  juss Boracay, Cabrinha Switchblääd 8  
21.02.2009  juss Filipiinid, Boracay, Caipirinja Svitshpleid8 ja Airush11,5  
18.02.2009  indrek Playa del Aguila, Thommen 135, NS 6,4  
12.02.2009  lais Saadjärv, jääsurf  
12.02.2009  martti Saadjärv, NR 5,4 ja kelk  
22.01.2009  juss Sunset, LAV Cabrinha Crossbow8  
21.01.2009  juss Sunset, LAV Cabrinha Switchblade 12  
20.01.2009  juss Witsands, LAV Rww 76, Zone 4,1  
18.01.2009  juss Lõuna Aafrika Sunset Beach zone 4.1, RWW76  
17.01.2009  juss Lõuna Aafrika Sunset Beach zone 4.1, RWW76  
15.01.2009  jaak Pozost veel järgmistele tulijatele  
14.01.2009  arimari Key Biscaine, Miami  
12.01.2009  jaak Pozo  
11.01.2009  jaak Pozo, Fanatic Freewave 104x5,2 ???  
07.01.2009  Kalevi Kitewing Saadjärvel  
06.01.2009  lais Kaks jääsurfi päeva  
06.01.2009  martti Anne kanal, Arrows Aerial 4.4 ja kelk  
04.01.2009  Tomi Suusk, Elva  
04.01.2009  Tomi Suusk, Elva  
01.01.2009  martti Anne kanal jääsurf, Neilpryde NR 5,3 ja kelk 'Killerjibe 3'  
24.11.2008  Kalevi Kitewing Rahingeväljal  
16.11.2008  alar Hiiumaa, Starboard EVO 70 ja Voodoo 4,0  
15.11.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
11.11.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5  
01.11.2008  eiko Narva-Jõesuu Querilla78 + Poison5,8  
31.10.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 overpower...  
26.10.2008  eiko Pärnu, querilla 78 + manic 4,0  
25.10.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
25.10.2008  eiko Ristna, querilla 78 & eliminator105 + manic 4,7 & poison 5,8  
24.10.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5  
24.10.2008  eiko Ristna, Querilla 78 & manic 4,0  
21.10.2008  alar RISTNA EMV, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2/3,5  
18.10.2008  jaak N-Jõesuu ellujäämiskursused, Fanatic Freewave 86+Gaastra Poison 5,0  
16.10.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
12.10.2008  eiko Vääna querilla78 + poison 5,8  
12.10.2008  alar Vääna, JP RWW 92 ja Zone 5,6  
11.10.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2/ Zone 5,0  
11.10.2008  Alari Pärnu JP Freestyle101 ja Search 5,4  
05.10.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 3,5 overpower...  
28.09.2008  eiko Vääna F2 querilla78 & Gaastra manic4,7 ja poison5,8  
28.09.2008  jaak Vääna. Fanatic Freewave 86, Gaastra 6,0 ja 5,0  
18.09.2008  tom44 MM Portugalis Gaastra Vapor + Vapor 12,0 11,0 10,0  
10.09.2008  tom44 MM Portugalis Gaastra Vapor + Vapor 12,0  
10.09.2008  tom44 MM Portugalis autosõit on ajavõit  
03.09.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2/ Zone 5,0  
31.08.2008  eiko Rohuküla EMV eliminator105 ja expression6,5  
30.08.2008  eiko Rohuküla EMV eliminator105 ja expression6,5  
28.08.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
28.08.2008  juss Ristna JP pro 82; NeilPryde The Fly 4,2  
28.08.2008  martti Ristna Beast 75l ja 85l Core 4.4  
28.08.2008  Alari Vääna JPRWW 76 ja Search 4,7  
21.08.2008  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
19.08.2008  arimari Eesti võit! Laulasmaal, Fanatic Eagle 127 ja Severne 5,7  
16.08.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
14.08.2008  eiko Vääna querilla78 + poison 5,8  
14.08.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2/ Zone 3,5  
14.08.2008  juss Ristna JP pro 68, Zone 3,3; 4,0  
14.08.2008  martti Ristna, Beast 75l ja Core 4.4  
08.08.2008  martti Trepikas, Beast 85l ja ICE 5.3  
08.08.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2/ Zone 3,5  
08.08.2008  arimari Trepimägi, Tushingham Rock 5,1 ja Fanatic Eagle 127l  
08.08.2008  juss Ristna JP pro 68, Zone 4,0  
08.08.2008  eiko trepikas eliminator105, poison5,8  
05.08.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,2  
05.08.2008  juss Ristna JP pro 68, 82; 2008 Combat 4,7; 4,0  
05.08.2008  eiko Nina, querilla78 manic4,7  
04.08.2008  eiko Nina, Eliminator105 ja Poison 5,8  
03.08.2008  arimari Trepimägi, reede õhtu  
03.08.2008  juss Trepikas JP100 ja Alpha 5,4  
22.07.2008  alar RISTNA, JP FS 100 ja Zone 5,6  
22.07.2008  hendrik sushnjakk  
20.07.2008  eiko Poola Mielno Querilla78 ja Poison5,8  
17.07.2008  alar RISTNA, JP FS 100 ja Zone 5,6  
15.07.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,6  
13.07.2008  martti Ristna, Beast 75l  
13.07.2008  eiko Puise eliminator105 + np expression6,5  
12.07.2008  martti Ristna, Beast 75l  
10.07.2008  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
08.07.2008  martti Ristna Skate64 112l ja Expression 6.2  
05.07.2008  hendrik räpina surfistaadion  
05.07.2008  eiko Rjapina eliminator 105 + np expression 6,5  
05.07.2008  martti Ristna, Skate64 112l ja Expression 6.2  
05.07.2008  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7  
03.07.2008  martti Ristna, Skate64 112l ja Expression 6.2  
30.06.2008  tom44 NP Baltic cup Läti Gaastra Vapor Formula+Vapor 12,0 ja 11,0  
27.06.2008  tom44 NP Baltic cup Läti Gaastra Vapor Formula+Vapor 12,0 uim R17 S-  
25.06.2008  kaivi Omedu, 98l, 6,1  
24.06.2008  eiko trepikas eliminator105 + poison5,8  
24.06.2008  kaivi Kauksi, 98l 6,1  
22.06.2008  alar RISTNA, sajane ja NP Zone 5,6  
22.06.2008  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0  
21.06.2008  kaivi Kauksi, Formula 10,7  
21.06.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
18.06.2008  Alari Vääna JPRWW 76 ja Search 4,7  
18.06.2008  eiko trepikas Querilla 78 + manic 4,7 ja poison 5,8  
18.06.2008  kaivi Kauksi, 98l 6,1 paduvihmasurf  
18.06.2008  jaak Trepp, Freewave 86+Manic 4,0 ja Poison 5,0  
16.06.2008  tom44 Trepikas Formula Vapor+Gaastra 11,0 ja F2 slall+Vapor 7,0  
15.06.2008  Alari Vääna JP Freestyle101 ja Search 5,4  
15.06.2008  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0  
15.06.2008  martti Ristna, Skate64 112l ja Expression 6.2  
11.06.2008  eiko trepikas querilla78, eliminator105 + poison5,8  
11.06.2008  Alari Vääna JP Freestyle101; RWW 74 ja Search 5,4  
11.06.2008  kaivi Kauksi, 98l 5.4  
11.06.2008  martti Ristna Beast 85l ja Ice 5.3  
10.06.2008  Alari Vääna JP Freestyle101 ja Search 5,4  
10.06.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
10.06.2008  juss Ristna JP pro 82; Combat 4,7; Alpha 5,4  
10.06.2008  erko Tamme  
10.06.2008  martti Ristna Beast 85l ja Ice 5.3  
09.06.2008  eiko trepikas Querilla 78 + manic 4,7  
09.06.2008  alar Vääna, Starboard EVO 70 ja Zone 4,2  
09.06.2008  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,6  
09.06.2008  Alari Topu JP RWW 76 ja Combat 4,0  
09.06.2008  hendrik chophopunlimited  
09.06.2008  juss Ristna Neilpryde Alpha 5,4 ja JP 100  
09.06.2008  martti Trepikas, Beast 85l ja Core 4.4  
09.06.2008  kaivi Omedu. JP 98, 5,0  
08.06.2008  juss Ristna, Neilpryde ja Starboard  
07.06.2008  arimari Saadjärv, puhangus  
07.06.2008  kaivi Pärnu, Bacardi Fun, formula, 10.7  
07.06.2008  alo115 Pärnu, Bacardi Fun I, F2 157 & NP 10.7  
06.06.2008  tom44 Sopot Formula Grand Prix 2 päev Gaastra Vapor 12,0  
05.06.2008  tom44 Sopot Formula Grand Prix 1 päev Gaastra Vapor 12,0 11,0  
05.06.2008  hendrik fanatic falcon slalom  
04.06.2008  kaivi Mustvee, Formula 10,7  
04.06.2008  alar Räpina, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0  
04.06.2008  tom44 Sopot Formula Grand Prix Gaastra Vapor 12,0  
04.06.2008  tom44 NP Baltic cup Nidas Gaastra Vapor Formula+Vapor 12,0  
03.06.2008  kaivi Omedu, Formula 10,7  
03.06.2008  hendrik sport  
02.06.2008  alar Trepikas, JP Freestyle 100 ja Zone 5,6  
02.06.2008  kaivi Mustvee, Formula 10,7  
02.06.2008  Alari Topu JP Freestyle 101 ja Search 5,4  
31.05.2008  kaivi Mustvee, Formula 10,7  
31.05.2008  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & Arrows 12.3  
30.05.2008  robert Toila RRD Hyper Type 12  
29.05.2008  robert Toila RRD Z-ride 150, 6.0  
28.05.2008  martti Räpina Beast 85l ja Ice 5.3 ning Skate 112l ja Expression 6.2  
27.05.2008  alar Trepikas, JP Freestyle 100 ja Zone 5,6  
27.05.2008  kaivi Mustvee, Formula 10,7  
26.05.2008  tom44 Roomassaare EMV 1 etapp formula Gaastra Vapor+Vapor 11,0 ja 12,0  
25.05.2008  eiko omedu, suuured asjad...  
25.05.2008  hendrik venturi  
25.05.2008  kaivi Mustvee, Formula 10,7  
24.05.2008  hendrik vecherinka v perosonõtsh  
24.05.2008  alar Hiiumaa, Starboard EVO 70 ja Zone 5,0  
24.05.2008  arimari Saadjärv, tuul ja laupäev  
24.05.2008  kaivi Narva-Jõesuu JP98 ja 6,1  
24.05.2008  martti Räpina Skate 112l ja Expression 6.2  
24.05.2008  hendrik idatuulepeipsi  
24.05.2008  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0  
23.05.2008  kaivi Omedu JP98 ja 6,1  
23.05.2008  martti Omedu, Falcon 125l ja Vapour 8.2  
23.05.2008  arimari Vääna, 22.05 õhtutund  
19.05.2008  tom44 Rohuküla 16-19.05 Slall EMV 1 etapp  
14.05.2008  tom44 Pirita Formula Vapor+Gaastra 12,0  
13.05.2008  tom44 Trepikas Formula Vapor+Gaastra 12,0  
12.05.2008  Alari Topu JP Freestyle 101 ja Search 5,4  
06.05.2008  martti Saadjärv, Äksi. Skate64 112l ja Expression 6.2  
05.05.2008  tom44 Trepikas Formula Vapor+Gaastra 11,0 ja Freewave 86+Manic 5,3  
05.05.2008  kaivi Omedu JP98 ja 6,1  
05.05.2008  martti Trepikas, Skate 64 ja Expression 6.2  
05.05.2008  Alari Harku, Freestyle101 ja Search 5,4  
02.05.2008  tom44 Saadjärv Formula Vapor+Gaastra 12,0 0,5 h  
01.05.2008  tom44 Saadjärv Formula Vapor+Gaastra 12,0 2 tundi  
30.04.2008  martti Vaibla, Skate 112l ja Expression 6.2  
28.04.2008  arimari Golf de Roses, 2.päev  
27.04.2008  arimari Golf de Roses  
14.04.2008  kaivi Omedu JP98 ja 6,1  
09.04.2008  martti Trepikas Skate64 114l ja ICE 5.3  
05.04.2008  robert Püünsi JP FW, 6.0  
12.03.2008  jaak Cape Verde, krt. jalle ei lase kirjutada peale pealkirja. Ok, jalle tomatid  
11.03.2008  jaak Cape Verde  
10.03.2008  jaak Cape Verde  
31.01.2008  juss LAV, Kaplinn, Sunset Beach JP RWW 74, Simmer 4,7  
30.01.2008  alar LAV, Sunset Beach-Blouberg, EVO 80 ja Zone 5,0  
30.01.2008  juss LAV, Kaplinn, Sunset-Blouberg JP RWW 82, Alpha5,4  
29.01.2008  juss LAV, Whitesands JP RWW 82, Alpha5,4  
28.01.2008  alar LAV, Melkbos, EVO 70 ja Zone 4,2  
27.01.2008  alar LAV Cape Town, Melkbos, EVO 70 ja Zone 3,5  
27.01.2008  mikael LAV,Sunset Beach,Crossbow 7  
26.01.2008  juss LAV, Melkbos JP RWW 82, Alpha5,4  
26.01.2008  alar LAV Cape Town, Melkbos, EVO 80 ja Zone 5,0  
25.01.2008  juss LAV, Kaplinn, JP RWW 82, Combat 4,7 kommentaarita  
25.01.2008  alar LAV Cape Town, Sunset Beach, EVO 70 ja Zone 4,2  
24.01.2008  juss LAV, Kaplinn, Sunset JP RWW 82, Combat 4  
24.01.2008  alar LAV Cape Town, Sunset Beach, EVO 70 ja Zone 4,2  
24.01.2008  Kalevi Läti Kitewing tiimiga koos Liepajas 21. jaanuaril  
21.01.2008  alar LAV Cape Town, Sunset Beach, EVO 80 ja Zone 5,0  
21.01.2008  juss LAV, Kaplinn, Sunset Beach JP RWW 82, Alpha5,4  
20.01.2008  alar LAV, Cape Town, Melkbos, EVO 70 ja Zone 4,2  
20.01.2008  juss LAV, Kaplinn, Melkbos JP RWW 82, Combat 4,7  
19.01.2008  alar LAV Cape Town, Sunset Beach, EVO 70 ja Zone 4,2  
19.01.2008  juss LAV, Kaplinn, Sunset JP RWW 82, Combat 4  
18.01.2008  alar LAV Cape Town, Sunset Beach, EVO 70 ja Zone 3,5  
30.12.2007  eiko Vääna F2 Eliminator 105, Gaastra Poison5,8  
29.12.2007  eiko Vääna- F2 Eliminator 105, Gaastra Poison 5,8  
29.12.2007  alar Ristna, EVO 70 ja Zone 4,2  
01.11.2007  martti Trepikas. Skate64 112l ja Expression 6.2  
29.10.2007  alar Ristna EMV Wave 2007, SB EVO 80 ja Zone 5,6 / 5,0  
14.10.2007  alar Ristna, Evo 80 ja Zone 5,0  
09.10.2007  alar Ristna, Evo 80 ja Zone 5,0  
09.10.2007  eiko Ristna, F2 Querilla 78 & Gaastra manic 4,7 & Poison 5,8  
23.09.2007  robert Püünsi JP FW 93, SS comp 6.0  
22.09.2007  robert Püünsi JP FW 93, SS comp 6.0  
22.09.2007  alar Ristna Starboard EVO 70 ja Zone 4,1  
22.09.2007  eiko Vääna F2 Eliminator105, F2 Querilla 78 ja Gaastra Poison 5,8  
21.09.2007  alar Ristna, Starboard EVO 70/80 ja Zone 5,0  
17.09.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,1  
17.09.2007  juss Ristna JP pro 82; Combat 4,7; kips; 2007 statistika  
16.09.2007  arimari Pidula, pühapäevitajad (Takoon 9m2, kaks jobukest)  
16.09.2007  jaak Narva-Jõesuu Fanatic Freewave 86 Gaastra Remedy 6.0  
16.09.2007  martti Narva-Jõesuu, Maui Project 87l ja ICE 5.7  
16.09.2007  juss Sõrve EMV Slall NP RS 5,8; 7,2; iSonic 94;122.  
16.09.2007  eiko Sõrve - Querilla 78 & Gaastra Poison 5,8  
15.09.2007  juss Sõrve EMV Slall NP RS 5,8; iSonic 94.  
14.09.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70/80 ja NP Zone 5,0/4,1  
14.09.2007  juss Ristna JP pro 76; 2008 Combat 4,7  
13.09.2007  robert Trepikas, RRD ja JP FW 93, 6.0  
12.09.2007  Alari Vääna: Freestyle101, JPRWW76,Search 5,4  
12.09.2007  juss Ristna JP pro 68, 82; 2008 Combat 4,7 Alpha 5,4  
12.09.2007  robert Tamme, RRD, 6.0  
12.09.2007  alar Ristna, Evo 80 / 70 ja Alpha 5,4 / Zone 5,0  
09.09.2007  juss Formula viimane päev. Vääna, EM 2. SB161 RS11,8  
08.09.2007  juss Vääna Eestikate II etapp RS 11,8 ja SB161 jututa  
02.09.2007  robert Püünsi JP FW ja RRD, Simmer comp. 6.0  
02.09.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 4,1  
02.09.2007  eiko Ristna, F2 Querilla 78 & Gaastra manic 4,0 & 4,7  
02.09.2007  juss Ristna JP pro 68, Zone 3,5; 4,2 jututa  
02.09.2007  Alari Pärnu: JPRWW76, Combat 4,0  
01.09.2007  robert Püünsi, RRD 150, 6.0  
29.08.2007  Alari Topu:Freestyle101 ja Search 5,4/4,7  
29.08.2007  alar Trepikas, JP FS 100 ja Expression 5,7  
29.08.2007  juss Trepikas Starboard iSonic94, NeilPryde RS 7,2 jututa  
29.08.2007  robert Püünsi, JP FW 93, Simmers. 6.0  
29.08.2007  indrek Trepikas, Eagle 127 ja Remedy 6,4  
29.08.2007  lais Surfireis Tartu-Ristna-Tartu. 15.08–29.08. (8)  
28.08.2007  juss Ristna JP RWW pro 68, Zone 5,0 jututa  
28.08.2007  alar Ristna, Evo 70 ja Zone 4,1  
27.08.2007  martti Ristna Maui Project 87l ja ICE 5.7  
26.08.2007  indrek Trepikas, Eagle 127 / Bee 91 ja Remedy 6,4  
26.08.2007  martti Ristna Beast 75l  
26.08.2007  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0, 5.4  
25.08.2007  jaak Ristna, Fanatic Freewave 86xGaastra Poison 5,0  
25.08.2007  robert Topu, RRD ja JP FW, 6.0  
25.08.2007  juss Ristna JP pro 68, Zone 4,2; 5,0 jututa  
25.08.2007  alar Ristna, SB EVO 70 ja Zone 5,0 / 4,1  
25.08.2007  martti Ristna Maui Project 87l ja ICE 5.3, Beast 75l ja Core 4.4  
23.08.2007  martti Ristna, Skate64 112l ja Expresion 6.2  
21.08.2007  martti Ristna, Maui Project 87l ja ICE 5.7  
18.08.2007  martti Ristna, Maui Project 87l ja Ice 5.7  
18.08.2007  juss Jun-Sen MM Pirta Sb161, NP 10,7 kommentaarita  
18.08.2007  alo115 Trepimäe, F2 157 & NP 10.7  
17.08.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70/80 ja NP Zone 5,0  
17.08.2007  martti Ristna, Maui Project 87l ja Beast 75l ja Ice 5.3  
17.08.2007  juss Jun-Sen MM Pirta Sb161, NP 9,8 kommentaarita  
16.08.2007  martti Ristna, Maui project 87l ja Ice 5.3 ja Beast 75l ja Core 4.4  
15.08.2007  juss Jun-Sen MM Pirta Sb161, NP 11,8 kommentaarita  
14.08.2007  Alari Topu:Freestyle101 ja Search 5,4  
14.08.2007  juss Jun-Sen MM Pirta Sb161, NP 11,8 kommentaarita  
12.08.2007  robert Omedu RRD Z-r 150. 6.0  
12.08.2007  juss NeilPryde Baltic Pirita 11,8 SB 161 kommentaarita  
10.08.2007  juss NeilPryde Baltic Pirita 11,8 SB 161 kommentaarita  
09.08.2007  juss Saadjärv, Sb 161 NeilPryde RS 11,8  
04.08.2007  robert Narva-Jõesuu RRD Z-r 150, 6.0  
04.08.2007  alo115 Pirita, Aegna Maraton, F2 FX 157 & Arrows 12.3  
31.07.2007  robert Püünsi JP FW 93, ilma purjeta  
31.07.2007  arimari Mändjala, Saarel, 29.07  
31.07.2007  alar Vääna, Fanatic veivikas 85L ja Gaastra puri 5,3 / EVO 70 ja Zone 5,0  
29.07.2007  juss Yyteri, Soome NeilPryde Baltic 10,7 StarBoard161  
28.07.2007  robert Püünsi RRD Z-r 150, 6.0  
28.07.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
28.07.2007  eiko Laulasmaa: F2 eliminator105 & NP 6,5  
28.07.2007  juss Yyteri, Soome NeilPryde Baltic 10,7 StarBoard161 jututa  
27.07.2007  robert Püünsi, RRD Z-r 150, 6.0  
27.07.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 80 ja NP Expression 5,7  
27.07.2007  juss Yyteri, Soome NeilPryde Baltic 11,8 StarBoard161 jututa  
26.07.2007  eiko Vääna: JP83, Gaastra poison 5,8  
26.07.2007  lais Trepikas, Project 86+ Ice 5,7  
26.07.2007  martti Trepikas Skate 64 112l ja Expressin 6.2  
26.07.2007  alo115 Trepimäe, F2 157 & NP 10.7 / F2 106 & Arrows 7.0  
23.07.2007  arimari Saadjärvesõit, petukas  
19.07.2007  jaak Narva, Freewave 86x6,0  
19.07.2007  martti Narva Maui Project 87l ja ICE 5.7  
19.07.2007  arimari Trepimägi, kõrkjates  
19.07.2007  erko Trepimägi  
19.07.2007  Alari Vääna: JPRWW76,Search 4,7  
19.07.2007  eiko Ristna: F2 querilla78 & Gaastra poison5,8  
19.07.2007  juss Ristna rww76, Alpha 5,8  
19.07.2007  lais Narva, Pulmapuu juures, Mistral Beast 75l + NS Ice 5,3  
19.07.2007  alo115 Trepimäe, F2 106 & Arrows 4.7  
18.07.2007  erko Trepimägi  
18.07.2007  Alari Vääna: JPRWW76,Search 4,7  
18.07.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
18.07.2007  eiko Ristna: F2 querilla78 & Gaastra poison5,8; manic4,7  
18.07.2007  lais Vääna, Mistral Beast 75l + NS Ice 5,3  
18.07.2007  juss Ristna NeilPryde Alpha 5,8; Zone5,0 ja JP RWW 76  
18.07.2007  martti Vääna Maui Project 87l ja ICE 5.7  
18.07.2007  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0, 5.4  
16.07.2007  Alari Vääna: Freestyle101 ja Search 5,4  
16.07.2007  robert Püünsi JP FW 93. 6.0  
15.07.2007  jaak Ristna, Freewave 86x5,0 Poison  
15.07.2007  Alari Vääna: JPRWW76,Search 4,7  
15.07.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70/80 ja NP Zone 5,0  
15.07.2007  eiko Ristna, F2 querilla78 & Gaastra Poison5,8; Manic 4,7  
15.07.2007  indrek Trepikas, Bee 91 ja Remedy 6,4  
14.07.2007  juss Nõva. NeilPryde 11,8 StarBoard 161  
14.07.2007  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP 10.7 / F2 SX 106 & Arrows 7.0  
13.07.2007  juss Nõva. NeilPryde 11,8 StarBoard 161  
12.07.2007  jaak Orjaku, 86x6,0  
12.07.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70/80 ja NP Zone 5,0  
09.07.2007  Alari Pärnu: Freestyle101 ja Search 4,7  
09.07.2007  alo115 Trepimäe, F2 SX 106 & Arrows 7.0, 5.4  
06.07.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Zone 5,0  
06.07.2007  Alari Topu: JP FS 101 ja Expression 6.5  
06.07.2007  juss ristna jp rww76, 100. Zone 50. Alpha 58  
06.07.2007  indrek Topu, Eagle 127 ja NP 6,5  
05.07.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70/80 ja NP Zone 5,0/ Alpha 5,4  
05.07.2007  juss ristna jp rww76, 100. Zone 50. Alpha 58  
01.07.2007  juss Pavilosta NP Baltic Läti etapp. SB161 11,8  
30.06.2007  juss Pavilosta NP Baltic Läti etapp. SB161 10,7  
29.06.2007  robert Püünsi JP FW 93, 6.0  
29.06.2007  alar Vääna, SB EVO 80 ja Alpha 5,4  
29.06.2007  juss Pavilosta NP Baltic Läti etapp. SB161 9,8  
28.06.2007  juss Pavilosta NP Baltic Läti etapp. SB161 10,7 Ei kom.  
27.06.2007  juss Pärnu jp76, zone4,2  
27.06.2007  jaak Pärnu 9-21 m/s, suund 190-273 kraadi  
27.06.2007  alar Pärnu, SB Evo 70 ja Zone 4,1  
27.06.2007  martti Trepikas, Maui Project 87l ja Skate 112l ja ICE 5.7  
27.06.2007  alo115 Trepimäe, F2 FX 157, SX 106 & NP 10.7, Arrows 7.0, 5.4  
25.06.2007  juss Trepp, SB iSonic 122 NP RS7,2  
25.06.2007  Alari Vääna, Freestyle101 ja Search 5,4  
25.06.2007  jaak Trepp, kuivalt  
25.06.2007  robert Toila JP FW 93, 6.0  
25.06.2007  eiko Vääna F2 querilla78, F2 eliminator105 & Gaastra poison5,8 täitsa uus : )  
25.06.2007  lais Trepikas, project+ice 5,7  
25.06.2007  martti Trepikas. Skate 64 112l ja Expression 6.2  
21.06.2007  arimari Mmmmm, lohe, Kloogarand  
18.06.2007  martti Trepikas, Skate 64 112l ja Expression 6.2  
18.06.2007  robert Trepikas JP FW 93, 6.0  
18.06.2007  lais Trepikas, Project 87l+NS ICE 5,7  
17.06.2007  robert Trepis ujumas  
17.06.2007  eiko Saaremaa Harilaid F2 Eliminator & NP Expression 6,5  
16.06.2007  juss Narva-Jõesuu JP76, 100; Np Alpha 5,8  
16.06.2007  juss Ristna, JP rww76, NP Zone 5,0 Alpha5,8  
15.06.2007  jaak Narva Fanatic NewWave 86xGaastra Poison 5,0 ja 4,2  
15.06.2007  lais Narva, Pulmapuu juures. AHD 60l; Mistral Beast 75l + NS Instinct3,7;NP Core4,4  
15.06.2007  robert Püünsi JP FW 93, 6.0, RRD ka  
15.06.2007  viljar Narva-Jõesuu  
15.06.2007  arimari Trepimägi, Mistraliga sõbramaks  
15.06.2007  alar Ristna, SB EVO 80 ja Zone 5,0 Ekspression 5,7  
15.06.2007  eiko Vääna F2 querilla78 & Gaastra manic4,7  
15.06.2007  martti Narva Jõesuu, Beast 75l ja Ice 5.3 ja Core 4.4  
14.06.2007  juss Trepp NP RS 7,2; SB iSonic 122, jp100 NP5,8 Ultra x9  
13.06.2007  Alari Topu, Freestyle101 ja Search 5,4  
13.06.2007  alar Trepp, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
13.06.2007  jaak Trepp, Aini laud x6,0 Gaastra  
12.06.2007  robert Kauksi RRD Z-r 150 l, 6.0  
12.06.2007  arimari Trepimägi, ukerdis laulupeol  
12.06.2007  alar Trepp, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
12.06.2007  lais Trepp, Mistral Beast 75l + NS Ice 5,3  
12.06.2007  martti Trepimägi Maui Project 87l ja Ice 5.7  
11.06.2007  robert Toila RRD Z-r 150, 6.0  
10.06.2007  robert Toila RRD Z-r 150, 6.0  
07.06.2007  lais Räpina, MauiProject+Northsails ICE 5,7  
07.06.2007  robert Räpina RRD Z-r 150, 6.0  
07.06.2007  martti Räpina Skate 64 112l ja Trixx 7.3  
03.06.2007  juss Roomassaare EMV I SB F161, NP RS 10,7 , 11,8  
02.06.2007  lais Valma, Maui Project+Aerial 5,6 ja NP Core 4,4  
02.06.2007  arimari Trepimägi, Mistral Screamer nr.1  
02.06.2007  martti Valma, Skate64 112l ja Expression 6.2  
02.06.2007  Alari Harku, Freestyle101 ja Search 5,4  
02.06.2007  alar Ristna, SB EVO 70 ja Zone 5,0  
02.06.2007  juss Roomassaare EMV I SB F161, NP RS 10,7 kommentaarita  
01.06.2007  lais Omedu, Mistral Beast 75+NP Core 4,4  
01.06.2007  viljar Tehtud  
01.06.2007  martti Omedu, Maui Project 87l ja Aerial 5.6  
01.06.2007  Alari Rohuneeme, Salmistu RWW76 ja Combat 4,0, Freestyle101 ja Search 4,7  
01.06.2007  alar Ristna, SB EVO 70 ja Zone 4,1  
01.06.2007  juss Ristna. JP rww76, NP zone 4,2. Kommentaare pole  
01.06.2007  indrek Rohuneeme, Salmistu Bee 91 ja Search 4,7  
01.06.2007  eiko Lohusalu, F2 querilla78 - Gaastra manic 4,0  
31.05.2007  juss Saadjärv NP RS 11,8 , SB Formula 161  
26.05.2007  juss NP Baltic I, Nida, Leedu, Sb161; NP RS 11,8  
24.05.2007  alar Trepikas, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0  
24.05.2007  martti Trepikas Maui Project 87l ja NR5.4 ja Aerial 5.6  
24.05.2007  Alari Vääna JP Freestyle101 ja Search 5,4/4,7  
24.05.2007  lais Trepikas, AHD 60 l + NP Core 4,4  
24.05.2007  arimari Trepimägi, tuules  
24.05.2007  indrek Topu Fanatic Bee 91 ja Remedy 6,4 / Search 4,7  
23.05.2007  lais Trepimägi, F2MauiProject87l+Aerial5,6 ja AHDMauiForce60l+Core4,4  
23.05.2007  jaak Trepp Fanatic Freevawe 86x Gaastra Remedy 6,0  
23.05.2007  indrek Topu Fanatic Eagle 127 ja Remedy 6,4  
23.05.2007  Alari Topu JP Freestyle 101 ja Search 5,4  
23.05.2007  robert Trepikas RRD Z.ride 150, 6.0 ja JP FW 93, 6.0  
23.05.2007  arimari Trepimägi, laulupidu  
23.05.2007  juss Trepp NP RS 10,7; 7,2; SB 161, iSonic 94;  
23.05.2007  martti Trepikas Maui Project 87l ja Aerial 5.6  
20.05.2007  arimari Trepimägi, aeglane algus  
20.05.2007  robert Püünsi RRD Z-ride 150, 6.0  
20.05.2007  juss Trepp NP RS6 12,5 StarBoard 161, Isonic122; NP RS 7,2  
19.05.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 80 ja NP Zone 5,0/ Alpha 5,4  
19.05.2007  eiko Laulasmaa, F2 Eliminator 105 & NP Expression 6,5  
19.05.2007  juss Rohuküla EMV slallis. SB iSonic122; NP RS 5,8 ja 7,2  
19.05.2007  alo115 Rohuküla, F2 FX 106 & ARROWS 7.0  
16.05.2007  robert Trepikas JP FW 93, 6.0  
16.05.2007  indrek Topu Fanatic Eagle 127 ja Remedy 6,4  
16.05.2007  martti Trepikas Skate64 112l ja Expression 6.2  
16.05.2007  lais Trepikas, Maui Project 87 + Aerial 5,6  
15.05.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 80 ja NP Expression 5,7  
15.05.2007  juss Ristna tünnikeJP 100, Alpha 5,8  
15.05.2007  indrek Topu Fanatic Bee 91 ja Remedy 6,4  
15.05.2007  eiko Vääna F2 eliminator 105 & NP search 5,4  
15.05.2007  Alari Topu JP Freestyle 101 ja Search 5,4  
06.05.2007  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP RS5 10.7  
06.05.2007  Alari Harku JP Freestyle101 ja Search 5,4  
06.05.2007  martti Trepikas Skate64 ja Trixx 7.3  
06.05.2007  lais Trepimägi, Skate 112l, Maui Project 87l + Expression 6,2  
06.05.2007  eiko Ristna F2 eliminator 105 & NP expression 6,5  
04.05.2007  juss Portimao, FGP, SB161 NP RS6 10,7 eelviimane päev  
03.05.2007  juss Portimao, Formula GP, SB161 NP RS6 10,7  
02.05.2007  juss Portimao, Formula GP, SB161 NP RS6 10,7  
01.05.2007  juss Portimao, Formula GP, SB161 NP RS6 10,7  
30.04.2007  juss Portimao, Formula GP, SB161 NP RS6 10,7  
30.04.2007  alar RISTNA, Starboard EVO 70 ja NP Alpha puri  
29.04.2007  tom44 santa pola F2 Formula ja Gaastra12.0  
29.04.2007  juss Santa Pola NP 12,5 SB 161 Sõidud!!!!!!  
28.04.2007  alar Topu, StarBoard EVO 80 ja 5,4  
28.04.2007  alo115 Trepimäe, F2 FX 157 & NP RS5 10.7 / F2 SX 106 & ARROWS 7.0  
27.04.2007  tom44 santa pola F2 Formula ja Gaastra12.0  
27.04.2007  juss SantaPola, NeilPryde 12,5 StarBoard 161  
26.04.2007  juss SantaPola, NeilPryde 12,5 StarBoard 161  
26.04.2007  tom44 santa pola F2 Formula ja Gaastra12.0  
25.04.2007  juss SantaPola, NeilPryde 12,5 StarBoard 161  
25.04.2007  tom44 santa pola F2 Formula ja Gaastra12.0  
24.04.2007  tom44 santa pola F2 Formula ja Gaastra12.0  
24.04.2007  juss Santa Pola NP 12,5 SB 161  
23.04.2007  juss Santa Pola NP 10,7 SB 161  
22.04.2007  tom44 santa pola treening F2 Formula ja Gaastra12.0  
22.04.2007  juss Santa Pola NP 12,5 SB 161  
21.04.2007  tom44 santa pola treening F2 Formula ja Gaastra12.0  
21.04.2007  juss Euroopa Meistrivõistlused, Santa Pola, Hispaania. np12,5; sb161  
19.04.2007  Alari Trepimäe JP FS 101 ja Expression 6.5  
19.04.2007  eiko Laulasmaa, F2 querilla 76 & Gaastra Manic 4,7  
18.04.2007  eiko Klooga F2 eliminator 105 & NP searsh 5,4  
18.04.2007  alo115 Trepimäe, F2 157 & ARROWS 12.3  
17.04.2007  juss Trepp NP RS6 12,5 StarBoard 161 Deb R19 S--  
14.04.2007  alo115 Trepimäe, F2 157 & ARROWS 12.3  
13.04.2007  mikael Guincho,Portugal,Crossbow 12,RRD Martin132  
13.04.2007  juss Trepp NP RS6 10,7, sb160 Deb R13 S +8  
11.04.2007  eiko Lohusalu, JP85 ja NP5,4  
02.04.2007  martti Trepikas, Skate 64 112l ja NP Expression 6.2  
02.04.2007  viljar Kevad ja 12 ruutu lohe  
02.04.2007  lais Trepimägi, Maui Project+Core 4,4  
22.03.2007  juss Tahko, EMV slaalomis.  
21.03.2007  juss Tahko 3-s päev; EMV suurslaalomis.  
17.03.2007  juss Dahab SB f161, NP Rs6 12,5 jututa  
16.03.2007  juss Dahab JPf100,Alpha5,8;SBf161,NPRs612,5 jututa  
16.03.2007  alar Dahab, JP FS 100 ja Expression 5,7  
15.03.2007  juss Dahab SB f161, NP Rs6 12,5 jututa  
14.03.2007  alar Dahab, minu esimene 12,5m2  
14.03.2007  mikael Cabopino,13,märts,Crossbow12,Rrd 132  
14.03.2007  mikael Getares,11.märts,Crossbow 9,Rrd 132  
14.03.2007  juss Dahab SB f161, NP Rs6 12,5 jututa  
13.03.2007  alar Dahab, EMV Freestyle, JP FS 100 ja Zone 4,1  
13.03.2007  juss Dahab EMV FS JPfs100 NP Zone4,2; 5,0 jututa  
12.03.2007  alar Dahab, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0  
10.03.2007  alar Dahab, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
10.03.2007  juss Dahab SB f161, NP Rs6 12,5 jututa  
09.03.2007  alar Dahab, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0  
09.03.2007  juss Dahab JPfs100 NP Alpha5,8, Zone 5,0 jututa  
07.03.2007  alar Dahab, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
07.03.2007  juss Dahab JPfs100 NP Alpha5,8 pikema jututa  
06.03.2007  alar Dahab, JP Freestyle 100 ja Zone 4,1  
06.03.2007  Ints Slovakkia 4 päeva  
06.03.2007  juss Dahab JPfs100 NP Zone4,2 jututa  
05.03.2007  alar Dahab, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0  
05.03.2007  juss Dahab JPfs100 NP Zone5,0 jututa  
04.03.2007  alar Dahab, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
04.03.2007  juss Dahab JPfs100 NP Alpha5,8 pikema jututa  
01.03.2007  mikael Cala de mijas,Crossbow12,custom133(kadunud asjade nimekirjas)  
27.02.2007  Ints Valgjärve Airush Halo 14  
25.02.2007  Ints Esimene kord lohetamist ehk loheõpe  
17.02.2007  indrek Harku järv, Freestyle kelk ja Mistral 5,7 (ei kommentaari)  
16.02.2007  TANN Cape Town, Airush 10m2, protoy 127  
13.02.2007  TANN Cape Town, Airush 10m2, protoy 127  
08.02.2007  mikael Tarifa,Crossbow9,Custom 133  
29.01.2007  mikael Cabopino.28.01.07Crossbow 7,Custom133  
27.01.2007  mikael Los Monteros 25.01.07 Crossbow 9,Custom 133  
13.01.2007  eiko gran canaria 11-13.01.  
10.01.2007  juss 2006 hooja kokkuvõte  
09.01.2007  alar Ristna, SB EVO 74 ja Zone 5,0/ 4,1  
09.01.2007  juss Ristna. JP rww76, NP zone 5,0 ; 4,2  
04.01.2007  alar Ristna, SB EVO 74 ja Zone 5,0  
01.01.2007  alar Kokkuvõte 2006a.  
23.12.2006  juss Vääna JP 100 NP Alpha5,8, ainult statistika.  
15.12.2006  alar Pavilosta, Läti, SB EVO74 ja Zone 4,1/5,0  
15.12.2006  juss Pavilosta , JP RWW 76, Zone 4,2 ja 5,0  
11.12.2006  alar Ristna, SB EVO 74 ja Zone 3,5  
11.12.2006  juss Ristna. JP rww76, NP zone 3,5.  
06.12.2006  alar Ristna, SB EVO 74 + Zone 5,0  
06.12.2006  juss Ristna. JP rww76, NP zone 5,0  
22.11.2006  juss Maroko, Sidi Kaouki, SB Evo 70, Maui sails 4,7 + reisiINFO  
21.11.2006  juss Maroko, Sidi Kaouki, SB Evo 91, Maui sails 5,8  
18.11.2006  juss Essaouira, lainesõit, 8poole jalane MiniMalibu .  
18.11.2006  juss Maroko, Essaouira, Beast 90 ja kohutav NorthSails6,2  
11.11.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74 ja Zone 5,0  
11.11.2006  juss Ristna. JP 100 NP zone 5,0.  
01.11.2006  juss Hurghada Jp100 ja Alpha5,8 tiksumine  
31.10.2006  alar Sventoji Leedu, Starboard Evo 74 ja Zone 3,5/4,1  
30.10.2006  arimari Algaja hooaja kokkuvôte  
29.10.2006  juss Hurghada JP100, Alpha 5,8  
29.10.2006  arimari Tarifa, kuivalt kiibitseja  
28.10.2006  Alari Vääna JP RWW 76 ja Search 4,5  
27.10.2006  alar Ristna EMV II Wave, Starboard EVO 74 ja Zone 3,5  
27.10.2006  juss Ristna. EMV lainesõidus JP RWW76, NP Zone 3,5  
27.10.2006  jaak Võrts, Fanatic Freewave 86X4,2  
27.10.2006  Alari Vääna JP RWW 76 ja Search 5,4  
24.10.2006  alar Ristna, SB EVO 74/JP F 100 ja Alpha 5,4  
24.10.2006  juss Ristna. JP rww76, 100 NP Alpha5,8. Kommentaare pole  
24.10.2006  Alari Ristna JP Freestyle 101 ja Search 5,4  
23.10.2006  alar Ristna, Starboard EVO74 ja Zone 4,1  
23.10.2006  juss Ristna. JP rww76, NP zone 4,2. Kommentaare pole  
23.10.2006  Alari Ristna JP Freestyle 101/RWW76 ja Search 5,4/4,5  
20.10.2006  alar EMV Slaalom Saaremaa Sõrve, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
20.10.2006  juss EMV slaalom SõrveSäär JP100 ja Alpha5,8  
17.10.2006  Alari Vääna JP Freestyle101 ja Search 5,4  
17.10.2006  alar Vääna, JP Freestyle 100 ja Alpha 5,4  
17.10.2006  juss Vääna,JP100;Alpha5,8,JP76,5,8;Zone5,0;JP100;5,8jne  
15.10.2006  arimari Ninaküla, maadlus  
15.10.2006  Alari Rohuneeme JP Freestyle 101 ja Search 4,5  
15.10.2006  alar Ristna, Starboard Evo 74 ja Zone 5,0  
14.10.2006  Alari Pringi JP Freestyle 101 ja Expression 6,5  
14.10.2006  alar Ristna, Starboard Evo 74 ja Alpha 5,4  
09.10.2006  juss Ristna, Stealth ja NP Alpha 5,8  
08.10.2006  indrek Kullipesa Fanatic Bee 91 ja Gaastra Remedy 6,4  
08.10.2006  juss Ristna, Stealth ja NP Alpha 5,8  
07.10.2006  juss Ristna JP 100 ja Search4,7, Alpha 5,8  
07.10.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74/ JP FS 100 ja Alpha 5,4  
07.10.2006  Alari Ristna JP Freestyle 101 ja Search 5,4/4,5  
30.09.2006  arimari Trepimägi, soolo  
28.09.2006  Alari PüünsiJP Freestyle 101 ja Expression 6,5  
28.09.2006  juss Vaibla JP 100 ja 2007 Neilpryde Alpha 5,8  
20.09.2006  juss Ristna. JP rww76, 100, NP search 4,7  
20.09.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74 ja Zone 5,0/ Alpha 5,4  
13.09.2006  juss Pirita, EMV finaal SB160, NP RS612,5 10,7  
12.09.2006  Alari Vääna JP Freestyle101 ja Search 5,4  
11.09.2006  arimari Trepimägi, vaikne pühapäev  
10.09.2006  juss Korea, Formula MM, SB160 , RS:6 10,7 viimane päev.  
09.09.2006  indrek Topu Fanatic Bee 91 ja NP Search 4,7  
09.09.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74 ja Zone 4,1  
09.09.2006  kaivi Narva-Jõesuu, Jp98, 5,0  
09.09.2006  juss2 ristna, sb kombat 95/jp rww 76 ja np combat 4.7  
09.09.2006  Alari Topu JP RWW 76 ja Search 4,5  
08.09.2006  arimari Trepimägi, vabakava  
08.09.2006  indrek Topu Fanatic Bee 91 ja NP Search 4,7  
08.09.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74 ja Zone 3,5  
08.09.2006  juss2 ristna, sb kombat 95 ja np combat 4.7/nr 4.2  
07.09.2006  juss Korea, Formula MM, SB160 , RS:6 12,5 Super päev  
06.09.2006  arimari Trepimägi, harjutab  
06.09.2006  juss Korea, Formula MM, SB160 , RS:6 12,5  
06.09.2006  Alari Topu JP Freestyle 101 ja Search5,4/4,5  
05.09.2006  juss2 ristna sb kombat 95 ja np excess 5.4  
03.09.2006  alar Ristna, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0 / Expression 5,7  
03.09.2006  indrek Rohuküla, Fanatic Bee 91, Remedy 6,4 ja Mistral Round 5,7  
03.09.2006  Alari Ristna JP RWW 76 ja Search 5,4  
03.09.2006  juss Korea, Formula MM, SB160 , RS:6 10,7  
02.09.2006  juss Korea MM 12,5; 160  
31.08.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74 ja Zone 4,1  
31.08.2006  juss Korea, Gangneung, Formula MM, SB160 , RS:6 12,5  
30.08.2006  indrek Rohuküla, Eagle 127 ja Remedy 6,4  
30.08.2006  Alari Rohuküla JP Freestyle 101 ja Expression 6,5  
24.08.2006  juss Kodavere, Peipsi SB160 RS6 10,7.  
23.08.2006  juss Saadjärv NP RS 6 12,5 , SB Formula 160  
19.08.2006  juss Pirita, NP finaal SB160, NP RS612,5 ei kommenteeri  
18.08.2006  juss Pirita, NP finaal SB160, NP RS612,5 ei kommenteeri  
17.08.2006  alar Ristna, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
16.08.2006  alar Ristna, SB EVO 74 / JP FS 100 ja Zone 5,0 / Expression 5,7  
16.08.2006  Alari PärnuJP Freestyle 101 ja Search 5,4/Expression 6,5  
14.08.2006  juss Saadjärv NP RS 6 12,5 , SB Formula 160  
14.08.2006  tom44 Aegna maraton F2 Gaastra 12  
13.08.2006  juss Saadjärv NP RS 6 12,5 , SB Formula 160  
12.08.2006  juss Pirita, Aegna Maraton SB160, NP RS612,5  
12.08.2006  alar Rohuneeme, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
10.08.2006  juss Saadjärv NP RS Racing 9,8 , SB Formula 160  
07.08.2006  arimari Äksi, Saadjärv  
06.08.2006  alar Saadjärv, JP Freestyle 100 ja Exspression 6,5  
06.08.2006  jaak Saadjärv  
06.08.2006  juss Nordic Championship. F160 NP RS6 12,5 kokkuvõte  
05.08.2006  juss Nordic Championship. *board F160 NP RS6 10,7; 12,5  
04.08.2006  juss Taani,Tisvildelje, Nordic Championship 160, 10,7 12,5  
02.08.2006  Alari Rohuneeme JP Freestyle 101 ja Search 4,5/5,4  
29.07.2006  juss jun-sen MM sb 160 rs6, 12,5 ;10,7 Open Champion  
28.07.2006  juss Westende, jun-sen MM SB160 rs6, 12,5  
27.07.2006  lais Räpina (2)  
27.07.2006  alar Räpina, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0  
27.07.2006  arimari Saadjärv, Äksi kiriku tagune, 26.07  
26.07.2006  jaak Ristna, 86X6,0  
26.07.2006  alar Ristna, JP Freestyle 100 ja 5,3  
26.07.2006  alo115 Trepimäe, F2 157 & NP 10.7  
25.07.2006  juss Belgia, Westende, jun-sen MM 1. päev SB160 rs6, 12,5  
23.07.2006  juss Westende, sb 160, rs6 12,5  
22.07.2006  juss Belgia lahtised, Westende, sb 160, rs6 12,5  
19.07.2006  juss Topu FS JP100; Search 5,8  
19.07.2006  Alari Pirita JP Freestyle101 ja Search 5,4  
18.07.2006  juss Ristna. JP rww76, 100, NP search 4,7  
18.07.2006  Alari Ristna JP RWW 76 ja Search 4,5  
18.07.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74 ja Zone 4,1  
18.07.2006  jaak Ristna, 86X5,0  
18.07.2006  alo115 Trepimäe, F2 157, 103 & NP 10.7, ARROWS 7.0  
17.07.2006  arimari Trepimäe, laulupidu  
16.07.2006  indrek Topu, Fanatic Bee 91 ja Gaastra Remedy 6,4  
15.07.2006  indrek Topu, Fanatic Bee 91 ja Gaastra Remedy 6,4  
15.07.2006  alar Nõva, JP Freestyle 100 ja Zone 5,0 / Expression 5,7  
15.07.2006  Alari Põõsas JP Freestyle101/JP RWW 76 ja Search 5,4/4,5  
15.07.2006  alo115 Räpina, F2 103 & NS 5.8  
14.07.2006  alar Ristna, Starboard EVO 74 ja Zone 3,5  
14.07.2006  juss2 ristna  
14.07.2006  indrek Topu, Fanatic Bee 91 ja Gaastra Remedy 6,4  
14.07.2006  alo115 Trepimäe, F2 103 & ARROWS 7.0  
12.07.2006  arimari Trepimäe, palavas  
12.07.2006  alar Vääna, Starboard EVO 74 ja Zone 5,0  
12.07.2006  eiko Vääna F2 eliminator105L & querilla78L - 6,5; 5,4; 4,7  
12.07.2006  Alari Vääna JP Freestyle101/JP RWW 76 ja Search 5,4  
10.07.2006  sass Püünsi, Fanatic 3X 135L, NP RafJet 6.2  
10.07.2006  Alari Topu/Rohuküla JP Freestyle 101 ja Expression 6,5  
09.07.2006  juss Seuravuori, Formula 160 ja RS6 12,5  
08.07.2006  juss Seuravuori, Formula 160 ja RS6 12,5 Ei kommentaari  
07.07.2006  juss Seuravuori, Formula 160 ja RS6 12,5 Ei kommentaari  
06.07.2006  juss Soome NP BalticCupIII F160 ja RS6 12,5 Ei komm  
05.07.2006  alo115 Trepimäe, F2 157 & ARROWS 12.3  
04.07.2006  sass Püünsi, Fanatic 3X 135L, NP RafJet 6.2  
04.07.2006  Alari Pringi JP Freestyle 101 ja Expression 6,5  
04.07.2006  arimari Trepimägi, suvine  
04.07.2006  indrek Pringi, Fanatic Eagle 127 ja Gaastra GTX 8,5  
04.07.2006  alo115 Trepimäe, F2 157 & ARROWS 12.3  
03.07.2006  arimari Panga pank, sukelus  
02.07.2006  juss Roomassaare, Saaremaa EMVII RS612,5 SB160  
02.07.2006  alo115 Roomassaare, F2 157 & NP 10.7  
01.07.2006  juss Tagablaahblaah, Saaremaa EMVII RS612,5 SB160  
01.07.2006  alo115 Kaugatoma, F2 157 & ARROWS 12.3  
30.06.2006  alar Räpina, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
29.06.2006  arimari Trepimäe, stabiilne  
29.06.2006  juss Topu FS JP100; Search 5,8 eikomm  
29.06.2006  alar Topu, JP Freesyile 100 ja Expression 5,7  
28.06.2006  lais Rohuküla võistlused (2)  
28.06.2006  indrek Püünsi, Fanatic Eagle 127 ja Gaastra Remedy 6,4  
28.06.2006  juss Rohukyla RedBul EMV FS JP100; Search 5,8  
28.06.2006  Alari Püünsi JP Freestyle 101 ja Expression 6,5  
28.06.2006  alar Rohuküla EMV Red Bull esimene JP F 100 ja Expression 5,7  
28.06.2006  alo115 Trepimäe, F2 157 & NP 10.7  
27.06.2006  arimari Trepimägi, tuuleta  
27.06.2006  indrek Topu, tünnisõit  
27.06.2006  juss Trepp NP RS6 12, sb160 shortsudega ja kommentaarideta  
24.06.2006  mikael Emeryville,CA.Crossbow 12 ja RRD Martin 132  
23.06.2006  alar Peipsi, Värska laht, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
23.06.2006  sass Kullipesa, Fanatic 3X 135L, NP RafJet 6.2  
23.06.2006  juss Pavilosta NP Baltic Läti etapp. SB160 10,7; 12,5 Ei kom.  
22.06.2006  erko Tamme  
22.06.2006  arimari Trepimägi, harjutused iseseisvaks eluks  
22.06.2006  alar Trepimägi, JP Freestyle 100 ja Expression 5,7  
22.06.2006  sass Kullipesa, Fanatic 3X 135L, NP RafJet 6.2  
21.06.2006  sass Pirita, Fanatic 3X 135L, NP RafJet 6.2  
19.06.2006  tom44 EMV Formula 1 etapp F2/Gaastra Vapor 12,0  
18.06.2006  erko Topu päevituslaager 16-18.06  
18.06.2006  juss Vääna SB 160 RS6 12,5 ei kommentaari  
17.06.2006  sass Püünsi, Fanatic 3X 1